Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 422
  • 920
# 450
Леле, Боби пращал голи снимки на Евгени!
Виж целия пост
# 451
Евгени е диамант в калта. Sunglasses
Наведеш се да го вземеш тоя диамант й си изгорял/а Laughing
Виж целия пост
# 452
А Деси никой не я номинира....ще измъкне возилото накрая под носа на всички стратези. Mr. Green

Дааа, това ще е велико  Laughing
Виж целия пост
# 453
Евгени е диамант в калта. Sunglasses
Наведеш се да го вземеш тоя диамант й си изгорял/а Laughing

Ми те, диамантите, така правят. Някои даже са прокълнати. Mr. Green
Виж целия пост
# 454
Водещи колко щеш. Могат да намерят някой млад и харизматичен,
Гъмов  Joy
Виж целия пост
# 455
мдам, не си гей, само си изпратил няколко снимки на "оная си работа" на гея на републиката  Laughing
Виж целия пост
# 456
Леле, Боби пращал голи снимки на Евгени!
По-скоро едни много специални снимки на нещо конкретно... Wink
Да изпратиш снимки на достойнството си на явен гей... и после да го молиш да ти уреди участие в реклама... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!  Това как се нарича!???
И не го каза Евгени, а той самият си го признава... Joy
Виж целия пост
# 457
Оффф, давайте наградата на Лорда и това е! Мнооого е готин - и как се е барнал за номинациите тази вечер, на клошар прилича, ама ме кефи. Евгени е диамант в калта. Sunglasses
Готов е за Вегас, ш'си го водим с нас!

Борислав се опита да направи черен пи ар на Евгени или си е обикновен самоубиец?!
Винаги ме напушва смях като попадна на мъже, които всячеаки се опитват да оповестят и да покажат, че не са хейове. Не подчертават, че са хетеро, не. Драмата им е другите да знаят, че не са на другия бряг. Винаги оставят в околните усещането, че сами не са наясно със сексуалността си.
Виж целия пост
# 458
Отвратена съм!
Този Боби даже не го и знам откъде го изкопаха, но направо ми се  Sick от него.
Виж целия пост
# 459
А аз се чудех кой пусна голи снимки на Боби в Нета. Ми кой знае на колко още си ги е пращал я срещу уреждане на работа, я нещо друго. Боби изглежда баш като едно жиголо.
Виж целия пост
# 460
 А разговора на Борислав с Джаферович всъщност гледаха ли го всички или само зрителят?
Много глупав Борислав, много.
Виж целия пост
# 461
А разговора на Борислав с Джаферович всъщност гледаха ли го всички или само зрителят?
Много глупав Борислав, много.
Не е глупав, той си е направо тъп...  ooooh!   че и продажен...  ooooh!
Виж целия пост
# 462
Според мен го достраша Евгени да не каже първи за снимките.
Виж целия пост
# 463
А разговора на Борислав с Джаферович всъщност гледаха ли го всички или само зрителят?
Много глупав Борислав, много.
Не е глупав, той си е направо тъп...  ooooh!
Аз ви казах, че е тъп още днес по-време на играта на отборите.
Както се очертава финалните двама ще са Червенкова и Минчев. Най-добрите, най-истинските, всичко най-най. Мед им капе на коментиращите от устата като ги коментират.
Предпочитам Къци да си тръгне. Вече ми писна тенденциозното негативно отношение на екипа към него.
Виж целия пост
# 464
Според мен го достраша Евгени да не каже първи за снимките.
Да, така е... но да го беше дострашало преди да изпрати снимките... егати идиота...  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия