Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 424
  • 920
# 435
Не барайте Кънчев! Екстра си е.
Виж целия пост
# 436
Здравейте мадами,

Не смятате ли, че е време господин Кънчев да се пенсионира? Нестига, че му липсва дар слово ами и през цялото време е против играч от шоуто, което за един водещ е нелепо...  newsm78
Най-некадърният водещ в българска телевизия в момента. Трябваше да го уволнят още след гафа с Памела Андерсън преди години!
Виж целия пост
# 437
Кънчев какво се напъва от екрана - обрат след обрата ни предлагали, мила моя майно льо.....ама нищо не спасява скуката, която вее от екрана. Ако ще и всички коментатори в студиото да си разкъсат дрехите и да си оскубят косите. Tired
Виж целия пост
# 438
Здравейте мадами,

Не смятате ли, че е време господин Кънчев да се пенсионира? Нестига, че му липсва дар слово ами и през цялото време е против играч от шоуто, което за един водещ е нелепо...  newsm78
Нали пробваха да го сменят. Не се получава. Анти е Кънчев, ама без него не върви нещо  Laughing
Водещи колко щеш. Могат да намерят някой млад и харизматичен, а не този изкуфелник който в повечето време се държи като защитник и нападател на определени играчи, а не като водещ. Но те веднъж бетонират ли се в нова и няма мърдане. До 80 години сигурно ще води предавания Rolling Eyes
Виж целия пост
# 439
Оф исках Котуклиева да загуби.  Rolling Eyes


тя е КоЛтуклиева... идва от KOLTUK - на турски.. "фотьойл". Оттам идва и лафът на Евгени, че е жена, която прилича на фотьойл Grinning
Виж целия пост
# 440
Може 5 теми да съм изтървала, обачеее, заради Соня ви намерих и да си кажа, че на макс ме изкефиха номинациите ѝ. Не можех да я трая, ама...
вече ми е...
Фаворит!
  Peace Малко се излага с Бобчо, но суета, какво да я правиш. Simple Smile Интелигентна жена е, повечко напориста, но безспорно интелигентна.
Виж целия пост
# 441
Кънчев ме дразни изключително много, толкова години пред екрана и пак срича сценарият. То целият формат е доста пародиен, то не публика, студио, коментатори... Все едни нагласени истории #Crazy
Виж целия пост
# 442
Биг брадър, ако си човек, не кани повече тоя Иво Танев! Че и по 300 кинта му плащате за коментарите...

300 Shocked и за к'во? Да стои и да не казва нищо особено и да ни дразни? Crossing Arms smile3513
 Mr. Green
Ваня се сплави, милата....ще има война между двете дами fight
Виж целия пост
# 443
Водещи колко щеш. Могат да намерят някой млад и харизматичен,
Само да не са Карамазов, Бахаров или Рахал ooooh!
Виж целия пост
# 444
Еха, Евгени налази Къци.
Ваня номинира Боби, защото само с нея не флиртува.
Соня ми хареса.
Виж целия пост
# 445
За мен,понеже не съм гледала стари Биг Брадъри,но този, който гледах ми  стигна,онзи с Кичка и Ритон,толкова омраза,толкова нападения,този се опитах да го гледам,просто имам нужда в момента от декапитация,нищо не ми хареса!Ники Кънчев е противен, Алекс също...сегашните участници са ужасно противни.Мисля,че форматът е супер,но е ужасно побългарен...
Виж целия пост
# 446
А Деси никой не я номинира....ще измъкне возилото накрая под носа на всички стратези. Mr. Green
Виж целия пост
# 447
Оффф, давайте наградата на Лорда и това е! Мнооого е готин - и как се е барнал за номинациите тази вечер, на клошар прилича, ама ме кефи. Евгени е диамант в калта. Sunglasses
Виж целия пост
# 448
Боклука Минчев номинира Боби защото го имитира и му се подиграва Laughing. Същият този пингвин не твърдеше ли преди няколко дни, че всички трябва да са над нещата и да не се обиждат от най-малкото. Боже тия хора ако можеха да се видят отстрани ooooh!
И като гаден отмъстителен педал иска сега да изкара Боби гей Rolling Eyes
Виж целия пост
# 449
Тоя селяндур как лъже, не е истина  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия