Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 422
  • 920
# 495
Аз съм склонна да вярвам на Борислав за Е.М. по простата причина, че имам лично познат, който е попадал в ситуация, подобна на неговата. Изключвам голите снимки - лордът си е искал разни неща от него точно чрез ФБ.  Sick На мен лично Минчев ми е противен. Абсолютно типично за средите, в които върлува Евгени Минчев. За едни чорапи е склонен на всичко.  Mr. Green
И хайде да не се прави на ощипан за самотата, понеже и той хапе останалите по болните места. Защо се обижда? Нима той сам не го каза в предния ББ?
Много точно казано! На мен лично вече ми писна 2 сезона всички да му мълчът на пингвина докато той ги унижава. Аз бих му казала в очите колко е жалък и смешен за да гледам смачканата му физиономия и тиковоте които прави дори с цената да ме превърне в "медиен труп". Време е някой да го постави на мястото му Tired
Виж целия пост
# 496
е много е възможно и да лъже този Боби, разказът му беше малко като изваден от ръководство по лъготене. Историята с чорапите също беше вкарана ей така м/у другото и накрая "Ох, камерите":–))
И с каква цел би излъгал за това точно!?  Shocked Thinking
Е как защо - за да  удари Евгени Минчев точно където знае, че ще го уязви, плещейки напълно недоказуеми твърдения - можеше да каже, че му е правил и фелацио Евгени със същия успех. Защото иска да настрои публиката и хората, да се издигне пък той като големия мъжкар и тн.
Обаче (не съм сигурна), но си мисля, че Евгени Минчев такива момченца допотопни ги яде за закуска и няма да остави магарето в калта извън къщата. Този Боби може и да не го видим вече, ако наистина Минчев е чак толкова влиятелен.
Аз явно не разбирам... newsm78  как би ударил Евгени с твърдението, че по собствено желание е снимал и изпратил на гей снимка на оръдието на труда си!?  Thinking
Виж целия пост
# 497
Злепоставя го, показва го, като дърт гей, който за няколко снимки на "оная работа"  и чифт миризливи чорапи е готов да го "урежда". Да не говорим нали, колко себе си излага така, но явно не му е важно.
Надявам се да разбра сега.
Виж целия пост
# 498
е много е възможно и да лъже този Боби, разказът му беше малко като изваден от ръководство по лъготене. Историята с чорапите също беше вкарана ей така м/у другото и накрая "Ох, камерите":–))
И с каква цел би излъгал за това точно!?  Shocked Thinking
Е как защо - за да  удари Евгени Минчев точно където знае, че ще го уязви, плещейки напълно недоказуеми твърдения - можеше да каже, че му е правил и фелацио Евгени със същия успех. Защото иска да настрои публиката и хората, да се издигне пък той като големия мъжкар и тн.
Обаче (не съм сигурна), но си мисля, че Евгени Минчев такива момченца допотопни ги яде за закуска и няма да остави магарето в калта извън къщата. Този Боби може и да не го видим вече, ако наистина Минчев е чак толкова влиятелен.
Аз явно не разбирам... newsm78  как би ударил Евгени с твърдението, че по собствено желание е снимал и изпратил на гей снимка на оръдието на труда си!?  Thinking
Аз си мисля друго. Засега сезонът върви толкова скучно, че продуцентите са бутнали на Боби някой друг лев за тези "сензационни разкрития" Планирано е още преди да влезе даже според мен Wink. Много добре са знаели, че с Евгени са се познавали отпреди и са разчитали на тази интрига.
Виж целия пост
# 499
А Гената защо обижда жените на възраст, наричайки ги лелки като самият той е над 50?  newsm78
Виж целия пост
# 500
Злепоставя го, показва го, като дърт гей, който за няколко снимки на "оная работа"  и чифт миризливи чорапи е готов да го "урежда". Да не говорим нали, колко себе си излага така, но явно не му е важно.
Надявам се да разбра сега.
Joy Joy
Казвам ви има истина - едно към едно с разказите на познатия ми отпреди известно време. И не е Борислав, само да отбележа. Явно си има фетиш Е.М. и той е..... миризливи чорапи! Тадааам!  Laughing Whistling ooooh!
Виж целия пост
# 501
Борислав може да е всякакъв - глупав, продажен и т.н., но със сигурност НЕ лъже за Минчев. Знаел е(или е предполагал), че Евгени може да каже нещо кофти за него и просто искаше да го изпревари. Само дето очерняйки него, оклепа и себе си. Ама то като се замеси човек веднъж в такава снимково-чорапена история...

Поне разбрахме какъв е на Минчев фетиша Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 502
Твърдението на Борислав беше, че Евгени е поискал снимките от него в замаяна на уреждането му с снимките за някоя рекламка.
Че доброволно си е снимал оръдието на труда е ясно.
Виж целия пост
# 503
Ами злепоставя го, покаазва го като дърт гей, който за няколко снимки на "оная работа" и чифт миризливи чорапи е готов да го "урежда".
Надявам се да разбра сега.
Но той дори не е направил опит да го уреди... или греша? Уредил ли го е?  Thinking
А и по-голямо унижение от това, което си е причинил Борислав едва ли е възможно да има...  Embarassed Sick
Виж целия пост
# 504
А Гената защо обижда жените на възраст, наричайки ги лелки като самият той е над 50?  newsm78
Той и на себе си вика така. Simple Smile))
Виж целия пост
# 505
И аз разбрах, че Евгени му е поискал снимки (и чорапи).
Това е отвратително откъдето и да го погледне човек.
Национална телевизия да се занимава с интрига на това ниво е дъното просто. А ние да обсъждаме ... 
Виж целия пост
# 506
Скрит текст:
Соня по-красивия профил ли си показва? Защо е седнала така?
Сончето с тези опнати по бутовете латексови садо-мазо поли ... пфф Sick,  а Къцко пък с халат за баня и шал на врата  Laughing  ... ово е стайл бате  Mr. Green
Joy Joy Joy
Аз обикновено само слушам, защото по това време бачкам на компа и тв-то ми е в гръб... но ти ме накара да го погледна...  Joy Joy Joy
Сончето и Къци успяват да изглеждат някак естествено ексцентрични визуално, може би щото са малко лудички.   Синдромът "Борат"    Mr. Green
Виж -  Гената е нормален и явно доста мисли как точно да се барне, но усилието си личи - не му се получават така сюрреалистично нещата.   Laughing
Е, при Соня "ексцентрична" е доста преувеличено... аз си падам по ексценрични визии, но Соня е буквално безвкусна във всяко едно отношение...
До днес не съм видяла нито един неин тоалет /повечето от които скъпи!/, който да не крещи с панаирджийската си евтиния... тя е като паница с великденски яйца ...  newsm03  

Е, шегувам се малко за ексцентричността ѝ Simple Smile  - кичозна, папагалска визия, ама не е Вивиан Уестууд. Laughing  

Обаче и на Евгени много му личат напъните на всяка цена да направи впечатление - в повечето случаи прекалява.  То си му е запазена марка, но според мен отделя прекалено много време да обмисля външния си вид и именно затова като личност ми олеква доста.  
Виж целия пост
# 507
Злепоставя го, показва го, като дърт гей, който за няколко снимки на "оная работа"  и чифт миризливи чорапи е готов да го "урежда". Да не говорим нали, колко себе си излага така, но явно не му е важно.
Надявам се да разбра сега.
Joy Joy
Казвам ви има истина - едно към едно с разказите на познатия ми отпреди известно време. И не е Борислав, само да отбележа. Явно си има фетиш Е.М. и той е..... миризливи чорапи! Тадааам!  Laughing Whistling ooooh!
Сега, да не забравяме, че Евгени е завършил сержантското училище в Горна Оряховица. Който е ходил войник, той знае...
Виж целия пост
# 508

Но той дори не е направил опит да го уреди... или греша? Уредил ли го е?  Thinking
А и по-голямо унижение от това, което си е причинил Борислав едва ли е възможно да има...  Embarassed Sick

Ами не раазбира се, то "уреждането" става с 5 цифрени суми в евро, не с чифт чорапи и снимки на мъжествености. Иначе Антония горката и останалите му клиенти съвсем прецакани излизат  Laughing
Виж целия пост
# 509
Може ли линк към епизода от тази вечер, ако са го пуснали, да го чуя тоя Борислав отново...  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия