Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 435
  • 920
# 420
Тази Ваня много насериозно се е взела.
Борислав не ме сваля, защото знае, че няма шанс. Flutter
Нима няма меркантилни мъже? Ваня, както някой спомена, имала много висок стандарт Wink
Виж целия пост
# 421
Соня по-красивия профил ли си показва? Защо е седнала така?
Виж целия пост
# 422
Танев има ли фб, да му кажем да не се явява повече по телевизията?
Има - Иво Танев.
Виж целия пост
# 423
Соня по-красивия профил ли си показва? Защо е седнала така?

Сончето с тези опнати по бутовете латексови садо-мазо поли ... пфф Sick,  а Къцко пък с халат за баня и шал на врата  Laughing  ... ово е стайл бате  Mr. Green
Виж целия пост
# 424
Главата ме заболя от 20-минутната обяснителна номинация на Соня.
Виж целия пост
# 425
Танев има ли фб, да му кажем да не се явява повече по телевизията?
Има - Иво Танев.
Ех защо не е туйтър по-популярен тук. Щяхме масово да му пишем да се пръждосва от екраните ни Close
Виж целия пост
# 426
Тия ненормалници до края ли ще останат в този си състав?! Няма ли да вкарват нови хора?! Не съм гледала предишните Ол старс-ове, но не вкарваха ли повече хора?!
Виж целия пост
# 427
Главата ме заболя от 20-минутната обяснителна номинация на Соня.
Ама как е нацупила устенца. hahaha
Виж целия пост
# 428
Соня по-красивия профил ли си показва? Защо е седнала така?
Показва си брадавицата. Добре, де, ръси се с един куп мангизи, за да си опъне бръчките, блъска се с хиалурон, а един израстък не може да махне.
Виж целия пост
# 429
Може 5 теми да съм изтървала, обачеее, заради Соня ви намерих и да си кажа, че на макс ме изкефиха номинациите ѝ. Не можех да я трая, ама... вече ми е...
Фаворит!
Виж целия пост
# 430
Здравейте мадами,

Не смятате ли, че е време господин Кънчев да се пенсионира? Нестига, че му липсва дар слово ами и през цялото време е против играч от шоуто, което за един водещ е нелепо...  newsm78
Виж целия пост
# 431
Танев има ли фб, да му кажем да не се явява повече по телевизията?
Има,няма,пишем,не пишем,каква файда Laughing
Той си е перде,беше обещал,че повече няма да се явява...ама пусти парички,бе,няма достойнство,няма чест,има пари Joy

Не е петел, а кокошка


Соня ми хареса много, а Ваня змии и гущери ще бълва сега
Виж целия пост
# 432
Биг брадър, ако си човек, не кани повече тоя Иво Танев! Че и по 300 кинта му плащате за коментарите...
Виж целия пост
# 433
Здравейте мадами,

Не смятате ли, че е време господин Кънчев да се пенсионира? Нестига, че му липсва дар слово ами и през цялото време е против играч от шоуто, което за един водещ е нелепо...  newsm78
Нали пробваха да го сменят. Не се получава. Анти е Кънчев, ама без него не върви нещо  Laughing
Виж целия пост
# 434
Соня по-красивия профил ли си показва? Защо е седнала така?

Сончето с тези опнати по бутовете латексови садо-мазо поли ... пфф Sickа Къцко пък с халат за баня и шал на врата  Laughing  ... ово е стайл бате  Mr. Green
Joy Joy Joy
Аз обикновено само слушам, защото по това време бачкам на компа и тв-то ми е в гръб... но ти ме накара да го погледна...  Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия