Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 390
  • 920
# 795
Джино защо на всички снимки е с едно и също изражение? Опитва се да докара мачо поглед, но ми е смешно всеки път като го видя на снимка.

Защото има излъчване на глупав мъж.
Виж целия пост
# 796
Джино защо на всички снимки е с едно и също изражение? Опитва се да докара мачо поглед, но ми е смешно всеки път като го видя на снимка.

Защото има излъчване на е глупав мъж.
Малка поправка Peace
Виж целия пост
# 797
Това е истинското лице на Ваня Че. Не се изненадвайте!  Joy Joy Joy
Да видим сега чий живот ще направи тъмночерен. hahaha
Виж целия пост
# 798
Гласът на биг брадър явно може да чете мисли съдейки по-коментарите които прави за Боби Rolling Eyes "планът на Боби е да настрой всички срещу Ваня" ,"точно когато Боби си помисли, че плана му ще успее..."
Биг брадър моля те научи ме как и аз да чета мисли толкова добре Rolling Eyes
Виж целия пост
# 799
Джино защо на всички снимки е с едно и също изражение? Опитва се да докара мачо поглед, но ми е смешно всеки път като го видя на снимка.

Защото има излъчване на е глупав мъж.
Малка поправка Peace

 Peace Е, аз, таковата, не исках така направо... newsm78 Sad Laughing
Виж целия пост
# 800
Колко е долен и подмолен Борислав. Отвращава ме! Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 801
Колко е долен и подмолен Борислав. Отвращава ме! Sick Sick Sick
Не се безпокой след 3 дни си тръгва. "Справедливостта" в лицето на Генчо и Червенкова ще възтържествува Crazy
Виж целия пост
# 802
Колко е долен и подмолен Борислав. Отвращава ме! Sick Sick Sick

В този сезон нищо не е такова, каквото е. Студена омраза лъха от цялото шоу. Вледеняващо е, направо брррр....да ме пази Господ от среща с тази компанийка, дето са я събрали в къщата. Имам чувството, че скоро ще:

Виж целия пост
# 803
Сега това не е ли агитация срещу Соня?
Виж целия пост
# 804
Джаферович и Боби кога станаха толкова близки приятели? Нали се обиждаха само преди седмица?
Виж целия пост
# 805
Соня не знае ли,че никой не я харесва?
Виж целия пост
# 806
Гнусна е Соня!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 807
Соня пък стратегия имала...И вътре, и навън не я харесват.
Виж целия пост
# 808
Аз пък не виждам нищо гнусно в Соня. Играе си играта, както смята за добре. И Деси милата- аз не харесвам остри неща  ooooh! Само тъпи сигурно харесва.
Виж целия пост
# 809
Червенкова и Колтуклиева се държат по един и същи начин, но първата държи сметка на втората за поведението й Crazy Боже толкова са ми абсурдни и двете, че не е истина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия