Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 400
  • 920
# 750
Не, защо да се гръмне? Подхождат ѝ на голямата глава широките плещи. Тя дори не изглежда тлъста, а набита, при все, че е доста наднормена като тегло. Освен, че и на последната снимка се е врътнала под ъгъл и е прикрила ячките ръце, достойни за световен шампион по канадска борба.

п.п. На мен ми изглеждат страшно несериозни подобни "сексапилни" снимки по потничета и с половината цици отвън и въобще неподобаващи на жена, която има претенциите да е (била) сериозен журналист.
Виж целия пост
# 751
Тази снимка е от миналия век.
Виж целия пост
# 752
Гледах И този епизод и май повече няма да си го причиня...Продуценти, сценаристи, монтажисти и прочие на  великиото ШоО, признавам ви  за Биг  грипозни, щото произвеждате  позиви за повръщане и  Биг Сопол /без извинение/. По-гнусна  деградация на уж  добър формат не бях виждала. В следващ формат може би не само на участниците, но и на зрителите трябва да плащате, за да  ви отразят Tired
Виж целия пост
# 753
В кой епизод ББ ще има подобно отношение към останалите брадърите както тази вечер към Къци?

Каквито и да са договорите смятам, че има една етична граница, която е редно да не се преминава....ББ просто се чуди как да дълбае още и още дъното на простотитята и гаврата! Гадно ми стана като го слушах, камо ли да гледам, сменихме канала......

Все пак това не е предаването Страх.....Като добавим и този гейска линия - ББ не трябва да има поне петилетка......Искам си стария ББ - он-лайн, коректни водещи, кадърни сценаристи,  безпристрастен ББ, оригинални мисии! Това е всичко друго, но не и ББ!!!!!! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

 bouquet
Виж целия пост
# 754
А, бе, жената е на 58г...рядко на тази възраст изглеждат като млади фиданки...Вашите майки и баби как за изглеждали на 58?!

Знам, че снимката е стара. Исках да покажа, че Соня няма едри черти, а просто е качила бая килца и евентуално е сгафила с някоя естетична интервенция Peace И на Стоянка Мутафова й бяха набутали някакви брутални филъри, та не прилича на себе си:
Скрит текст:
преди

след
Виж целия пост
# 755
Хубава е била Соня на младини.
Аз не я намирам за дебела в момента, но някак е прекомерно разпусната. Просто като я гледам и имам чувството че всеки сантиметър от нея се тресе в различна посока, включително и лицето.
А за това е твърде млада.
Виж целия пост
# 756
Гледах И този епизод и май повече няма да си го причиня...Продуценти, сценаристи, монтажисти и прочие на  великиото ШоО, признавам ви  за Биг  грипозни, щото произвеждате  позиви за повръщане и  Биг Сопол /без извинение/. По-гнусна  деградация на уж  добър формат не бях виждала. В следващ формат може би не само на участниците, но и на зрителите трябва да плащате, за да  ви отразят Tired
И моето отношение е такова вече. Последните две вечери се напъвах да гледам, но с почти постоянно превключване на друг канал. Гледа ми се ББ, но не и тези извратеняшки напъни с претенции за шоу. Преди зрителите наричаха ненормалници някои от участниците, но в момента ненормалници в много по-голяма степен ми изглеждат тези зад кадър. Sick
Виж целия пост
# 757
,
Виж целия пост
# 758
Тъп епизод.

Чорап-гейтът си е абсолютно по сценарий, написан от Евгени. Нищо случайно няма. Бобиту е искал пр -  Евгени веднага е измислил схемата, някаква уж иновативна, но пак с гей-привкус и аромат на саламура  Sick
Виж целия пост
# 759
Соня изглежда като мъж, това не е от щитовидната. Едра, набита, с големи и груби черти.
Соня в по-млад вариант:
Скрит текст:

Хубавка е била.
Сигурно наистина сега има някакъв проблем. Явно не е в нейните възможности да отслабне. Като се има предвид колко е суетна...
То пък не е и задължително всички да изглеждат, като манекенки.
Виж целия пост
# 760
 Добре е изглеждала Соня. А Ваня нали беше смъкнала близо 20кг, голяма популярност доби нейната диета, а на мен ми е същата.
Виж целия пост
# 761
Може да сте го коментирали:
Ваня Червенкова иска Джино за зет
http://hotarena.net/vania-chervenkova-iska-djino-za-zet


Това дъщеря й ли е? Хубаво момиче Simple Smile
Виж целия пост
# 762
Джино защо на всички снимки е с едно и също изражение? Опитва се да докара мачо поглед, но ми е смешно всеки път като го видя на снимка.
Виж целия пост
# 763
Добре е изглеждала Соня. А Ваня нали беше смъкнала близо 20кг, голяма популярност доби нейната диета, а на мен ми е същата.

В краката е много слаба. По-слаба е от ДесиСлава примерно. Но лицето й подпухнало и грубо и затова изглежда дебела.
Виж целия пост
# 764
 Не съм я заглеждала от кръста надолу. Но наистина има жени с такава фигура, аз имам приятелка с нейното заболяване, слаби са и краката, а нагоре е едра и с дебело лице и гуша. Значи все пак има ефект диетата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия