Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 465
  • 920
# 60
Няма ли да вкарат нови днеска ?
Надеждата умира последна, а? Joy
Виж целия пост
# 61
Имаше слух, че ще влиза Ласкин, а и миналата седмица не беше сред коментаторите
може да го вкарат наистина   Thinking
Виж целия пост
# 62
Скучно ми е, много бозаво нещо....
Тоца голям спец се извъди. Що не влезе тя да я видим. Иначе така е много лесно. Отвън, да "ръсиш мозък". В кавички, щото у Тоца мозък е спорно понятие.
Виж целия пост
# 63
Тоца нали беше вътре , едва изкрета една седмица, никой не я харесваше.
Виж целия пост
# 64
Това издание много умрЕло, бря  smile3557
Опитвам се от време на време да го гледам, но нищо не ме грабва, голяма боза
Иначе ви чета  book
Виж целия пост
# 65
Тоца нали беше вътре , едва изкрета една седмица, никой не я харесваше.

Ау, това съм го пропуснала.....
Това издание много умрЕло, бря  smile3557
Опитвам се от време на време да го гледам, но нищо не ме грабва, голяма боза
Иначе ви чета  book

И аз съм така, чета тук, хвърлям по едно око. Ама не е същото. Дали защото пренаситиха от брадъри то БИГ, ВИП, ОЛ СТАРС. Без почивка.
Виж целия пост
# 66
Изтървала съм ви Crossing Arms
Виж целия пост
# 67
Понеже не харесвам поп фолк фаворита ми да изхвърчи набързо е Десислава...Боби също ми е скучен.
Виж целия пост
# 68
Ваня Червенкова за Боби - "Той иска да спечели, аз не харесвам тази стратегия"
Боже колко е проста тази жена ooooh!
Виж целия пост
# 69
Аз искам Тоца да изхвърчи от студиото.
Виж целия пост
# 70
Според мен беше грешка и трите формата да се излъчат един след друг, получава се едно пренасищане, граничещо с отегчение.
В момента всичко ми е пренасилено, измислено, все едно ръчкат с пръчка охлюв с ломбаго  hahaha Animal Snail
Виж целия пост
# 71
Ваня Дже голям лицемер, вчера разправяше, че харесва Генчо   Crazy

Според мен беше грешка и трите формата да се излъчат един след друг, получава се едно пренасищане, граничещо с отегчение.
Скрит текст:
В момента всичко ми е пренасилено, измислено, все едно ръчкат с пръчка охлюв с ломбаго  hahaha Animal Snail

и аз така мисля  Mr. Green
Виж целия пост
# 72
И защо ББ не прие номинацията на Къци за Борислав? Така иска да го номинира - така направи....
Виж целия пост
# 73
абе то колко време ще се гласува?
предаването е до 23 часа, а още не са обявили номинираните  Mr. Green
Виж целия пост
# 74
Май няма да се гласува, май ще изхвърчи веднага този с най много гласове.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия