Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 458
  • 920
# 75
много завист за мускулите на Борислав, ей   Mr. Green
Виж целия пост
# 76
Аз искам Тоца да изхвърчи от студиото.
И от мен една номинация с две номинационни точки Mr. Green Децибелите.... Crossing Arms
Виж целия пост
# 77
Джаферович ме изненада приятно с номинациите си. Дано днес се случи чудо и гнусара Минчев да изхвърчи Close
Виж целия пост
# 78
Лорда за Деси - Тя е като часовата разлика - или е 2 часа преди групата, или е 2 часа след нея....  Joy
Виж целия пост
# 79
На Къци му започва монотонно деня с фитнес и закуска според Ваня/ по спомен това, което каза/, а нейния колко по-разнообразно и интересно започва ми е интересно  newsm78

На Евгени ме досмешна номинацията спрямо Деси  Simple Smile
Виж целия пост
# 80
Витомир Саръиванов не харесва номинациите на Къци.  Laughing Иска Къцака да демонстрира позиция и да се скара с останалите.
Виж целия пост
# 81
На Къцо номинацията беше съвсем в духа на номинацията на една Десислава, примерно, а не му я приеха, дори и след корекция (каквато ББ много пъти е приемал и е било ясно, че е леко изсмукано от пръстите).
Тя каза, че Къци бил страхотен, добър, симпатичен, не знам си какъв... Не е като да е казала, не го понасям, искам да се маха, че ме дразни, но й се зачете.
Къци го унижават максимално, не че той не си помага сам.
Виж целия пост
# 82
Къцко ли пък ще си ходи сега? Не ми се иска още да си тръгва,....
Виж целия пост
# 83
Тези в студиото са такива лицемери, че чак ме е гнус да ги слушам. Техните хора са златни,а всички други са черни, страхливци и т.н.
Виж целия пост
# 84
На Къцо номинацията беше съвсем в духа на номинацията на една Десислава, примерно, а не му я приеха, дори и след корекция (каквато ББ много пъти е приемал и е било ясно, че е леко изсмукано от пръстите).
Тя каза, че Къци бил страхотен, добър, симпатичен, не знам си какъв... Не е като да е казала, не го понасям, искам да се маха, че ме дразни, но й се зачете.
Къци го унижават максимално, не че той не си помага сам.

Същото си мислех и аз. И по-смотани и неаргументирани от неговата номинация е имало и са били приемани, но .. за едни може, за други не.
Виж целия пост
# 85
Скрит текст:
На Къцо номинацията беше съвсем в духа на номинацията на една Десислава, примерно, а не му я приеха, дори и след корекция (каквато ББ много пъти е приемал и е било ясно, че е леко изсмукано от пръстите).
Тя каза, че Къци бил страхотен, добър, симпатичен, не знам си какъв... Не е като да е казала, не го понасям, искам да се маха, че ме дразни, но й се зачете.
Къци го унижават максимално, не че той не си помага сам.
Същото си мислех и аз. И по-смотани и неаргументирани от неговата номинация е имало и са били приемани, но .. за едни може, за други не.
Щото е очи в очи. Ако беше в изповедалнята нямаше да го мъчат толкова. Whistling
Виж целия пост
# 86
Къци го унижават максимално, не че той не си помага сам.
Не си помага сам, ББ понякога е голям досадник и заядливец, случвало се е и с други участници, даже веднъж някой остана без номинации.
Виж целия пост
# 87
Витомир Саръиванов не харесва номинациите на Къци.  Laughing Иска Къцака да демонстрира позиция и да се скара с останалите.

Аз пак май нещо не съм разбрала. На кого казвате Витомир Саръиванов? Иво Танев?
Виж целия пост
# 88
Защо Къци номинира лице в лице, пък другите в изповедалнята?
Виж целия пост
# 89
Много харесах определението на Ваня Ч. за Къци: Той е един монотонен човек.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия