Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 469
  • 920
# 90
Аз ли нещо съм пропуснала? Нали Десислава беше без багаж! Не че харесвам някой да е без собствените се дрехи и лични принадлежности. Намирам го за гавра, но след като е заложено да се падне ...
Тайна , това му се падна от сферите в началото.
Виж целия пост
# 91
Май няма да познаем, че ще излезе Йоана
Виж целия пост
# 92
Витомир Саръиванов не харесва номинациите на Къци.  Laughing Иска Къцака да демонстрира позиция и да се скара с останалите.

Аз пак май нещо не съм разбрала. На кого казвате Витомир Саръиванов? Иво Танев?
Витомир се явява гласчето на ББ.
Виж целия пост
# 93
Защо Къци номинира лице в лице, пък другите в изповедалнята?
Неговата сфера го ориса така.
Виж целия пост
# 94
Боже Кънчев спри да ближеш задника на Минчев, толкова си жалък ooooh!
Виж целия пост
# 95
Гласът на брадъра не е ли открай време основно на ей този хубавец https://svejo.net/system/stories-photos/001/119/629/glasat-na-bi … l.jpg?1428998913?

А Витомирчо нещо редакторства там, ама може и той да им говори де, не споря. Peace
Виж целия пост
# 96
Аз ли нещо съм пропуснала? Нали Десислава беше без багаж! Не че харесвам някой да е без собствените се дрехи и лични принадлежности. Намирам го за гавра, но след като е заложено да се падне не някой...
Тайна , това му се падна от сферите в началото.
Мерсии! Толкова съм и гледала, та нищо не съм разбрала. Joy
Виж целия пост
# 97

Витомир се явява гласчето на ББ.

Ааааа, благодаря.
Тоца голям боец се извъди!
Виж целия пост
# 98
На мен пък всички номинации ми се видяха тъпи. Коментаторите така са ми омръзнали, как не ги подмениха с нещо по-качествено. Tired
Виж целия пост
# 99
Е, за Йоана познах, ама за гласуването не познах...  Къци пак ще трупа стаж на номинации.
С какво ли ще пълнят предаването до 23 часа?

А и още нещо. Не е честно Соня да има 2 седмици имунитет. Всички други / от другите брадъри/ имаха по една. Може и да греша де, не съм от много редовните зрители.
Виж целия пост
# 100
 Кои ще са новите номинирани?(2 в 1 анкета - 2 гласа за първата, 1 глас за втората, моля)

Борислав                                    47 (14%)
ДесиСлава                                   0 (0%)
Ваня Джаферович                    14 (4%)
Евгени                                       36 (11%)
Къци                                          40 (12%)
Ваня Червенкова                        2 (0%)
Йоана                                         69 (21%)
КОЙ ЩЕ Е ИЗГОНЕН?                 0 (0%)
Борислав                                     14 (4%)
ДесиСлава                                  1 (0%)
Ваня Джаферович                      3 (0%)
Евгени                                          6 (1%)
Къци                                            8 (2%)
Ваня Червенкова                     1 (0%)
Йоана                                       82 (25%)

Общ брой гласове: 114

Според анкетата - Йоана, Борислав и Къци, изгонен - Йоана
Виж целия пост
# 101
Аз ли нещо съм пропуснала? Нали Десислава беше без багаж! Не че харесвам някой да е без собствените се дрехи и лични принадлежности. Намирам го за гавра, но след като е заложено да се падне не някой...
Тайна , това му се падна от сферите в началото.
Дадоха ѝ право да спаси двама от това, което им се падна от сферите. Тя спаси Джаферович от слугинажа, но я накараха да избере друг, който да поеме задълженията му. Тя избра себе си. Другият спасен от нея е самата тя, т.е. получава си багажа, но незнайно защо не я накараха да избере друг, който да се лиши от своя. Thinking След това ѝ дадоха право да си избере помощник и тя избра Джраферович, когото преди това беше спасила. hahaha
Виж целия пост
# 102
 BlackHole ,   bouquet
Този момент съм го пропуснала  Embarassed .
Виж целия пост
# 103
След това ѝ дадоха право да си избере помощник и тя избра Джраферович, когото преди това беше спасила. hahaha

И да спи с него в едно легло......Поне така каза Брадъра - пък дали спи с него......

Малиййй....Вулева ще спасява Лорда, Богдан Томов - Къци и Медаров - Йоана.
Виж целия пост
# 104
Аз ли нещо съм пропуснала? Нали Десислава беше без багаж! Не че харесвам някой да е без собствените се дрехи и лични принадлежности. Намирам го за гавра, но след като е заложено да се падне ...
Тайна , това му се падна от сферите в началото.
Деси имаше право да отърве двама от "набутаните" съквартиранти, които бяха с кофти подаръци от сферите. Тя спаси Ваня Дж. като взе неговата роля да готви, чисти и т.н. Махна и своят "бонус" с багажа като не я накараха да го даде на друг.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия