Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 434
  • 920
# 360
Едната цомба на Антония се кани да изскочи застрашително  Joy
Виж целия пост
# 361
Леле, сега видях Антония.
СтресирАх се.  Shocked
И какъв фалцет вади...
Виж целия пост
# 362
Оф исках Котуклиева да загуби. Тя направо се класира за финала. В понеделник ще изгонят Боби и той ще й даде имунитет 100% Rolling Eyes
Виж целия пост
# 363
Едната цомба на Антония се кани да изскочи застрашително  Joy

То сигурно е залепено с нещо - силикон за силикон...  Laughing
Виж целия пост
# 364
Къцко даваше много странни отговори, направо се беше ошашавил. Как червените загубиха от Джаферович и Боби.... Laughing
Виж целия пост
# 365
Деси не е избрана т.е мислят я за най-тъпа. Rolling Eyes
Чух го сега Кънчев, когато обясни.
Ами тъпичка е, факт. Добре че е талантлива и пробивна.
Добре за нея.
Боби гледаше отгоре отговорите на Соня. Simple Smile
Виж целия пост
# 366
А прави ли ви впечатление как се носят със слънчеви очила из къщата:–) Явно е много "звездно"
Виж целия пост
# 367
Едната цомба на Антония се кани да изскочи застрашително  Joy

То сигурно е залепено с нещо - силикон за силикон...  Laughing
С "Капчица" го залепи, после ти не му мисли  Joy (из реклама)
Виж целия пост
# 368
Моля продуцентите да не канят повече Танев, че едва се изтрайва

А Боби уж голям капацитет, в Щатите завършил, но му куца общата култура
Виж целия пост
# 369
А прави ли ви впечатление как се носят със слънчеви очила из къщата:–) Явно е много "звездно"
Да, бе, звездно. Колко по-лесно е да турнеш едни цайски и да скриеш кофтия фасон, отколкото да се гримираш по 1 час, за да придобиеш човешки облик Laughing
Виж целия пост
# 370
Целта дали не е била да скроят шапката на Соня с тази игра? Сигурно от екипа са разчитали, че червените първи ще пресекат финалната линия и Ваня ще получи имунитет.

Ама като се замисля за предната игра, какво пречи някои да са били със слушалчици под каските и този път.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 371
А прави ли ви впечатление как се носят със слънчеви очила из къщата:–) Явно е много "звездно"
Коментирано е в други брадъри, че светлината е много силна и дразнеща, заради камерите сигурно.
Виж целия пост
# 372
Антония май книги не е чела ... "Култовия филм "Беднякът милионер" ooooh!
Мразя, когато хората се правят на много ЕнтелЕгентни, сравняват нещо с даден филм, но не зная, че той е правен по книга ...
Виж целия пост
# 373
Целта дали не е била да скроят шапката на Соня с тази игра? Сигурно от екипа са разчитали, че червените първи ще пресекат финалната линия и Ваня ще получи имунитет.
По-скоро се усетиха, че двама с имунитет при 7 участници е абсурдно.
Виж целия пост
# 374
Деси не е избрана т.е мислят я за най-тъпа. Rolling Eyes
Чух го сега Кънчев, когато обясни.
Ами тъпичка е, факт. Добре че е талантлива и пробивна.
Добре за нея.
Боби гледаше отгоре отговорите на Соня. Simple Smile
Той милия Боби е толкова тъп. Трябваше да саботира мисията. Така Соня щеше да е номинирана и най-вероятно щеше да изхвърчи, а той можеше дори да не е на пангара тази седмица. Сега ще номинират и изгонят него вместо нея. Много е прост ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия