Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 432
  • 920
# 375
 За очилата някой беше обяснявал, че вътре има много изкуствена светлина и това дразни очите.
Виж целия пост
# 376
Правила за номинации:

Трябва да кажат: "Номинирам Х, защото е долен лицемер и интригант и не си мие ръцете след тоалетна"
Виж целия пост
# 377
Тоя ББ много тенденциозно отношение има, уфффф  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 378
Ако бях Къци щях да напусна предаването доброволно. То бива гавра от страна на екипа ама това вече на нищо не прилича Close
Виж целия пост
# 379
Ох, къде е Кичка да му каже НА АНГЛИЙСКИ на този мазен ББ да млъкне. Crossing Arms
Виж целия пост
# 380
Ама извинявайте, този Къци нормален ли е!?
Виж целия пост
# 381
Биг Брадър,едно разбрах,гола вода са всички в последния сезон,скучни сте-и ти, и Ваня Ч.,и Джаферович,Къци,да не говорим за Борислав, Соня,Деси,Евгени...просто ме загуби Simple Smile
Виж целия пост
# 382
 Искам да му шибна един на ББ. Какво номинации е приемал през годините, коя взимала превръзките на друга....сега много по правилата реши да се играе.
Виж целия пост
# 383
Биг Брадър,едно разбрах,гола вода са всички в последния сезон,скучни сте-и ти, и Ваня Ч.,и Джаферович,да не говорим за Борислав, Соня,Деси,Евгени...просто ме загуби Simple Smile
Аз затова и не ги гледам.
Сега се загледах, ами Къцито е рядко тъп! Без извинение
Виж целия пост
# 384
Тоца, Тоца, Тоца  newsm18 newsm18 newsm18
Тази жена ми радва окото всеки път!

Смятам, че Къци нарочно не отговаряше правилно на въпросите. Мисля, че знаеше отговорите. Явно иска Ваня да е на номинации.

И ББ да спре да се заяжда с Къци. Очевадно е! Евала на Къци за спокойствието, с което се обеснява!
Виж целия пост
# 385
Ама извинявайте, този Къци нормален ли е!?
За нормален - е напълно нормален... Брадърчето се изнерви , а Къцко НЕ!  Бравос на него!  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 386
Ама извинявайте, този Къци нормален ли е!?

Едва ли.  Confused
Какво ги въртя и усуква два часа тези номинации - то бива да си мекотело, ама чак толкова пък   Sick    
Виж целия пост
# 387
Ама извинявайте, този Къци нормален ли е!?
Социално неадекватен.
Ох, ама Брадърът к'во го върти толкова на шиш.
Реално според правилата, всеки мотив за номинация може не само да не бъде приет, но и по еднолична преценка на Брадъра може да доведе до санкции.
Виж целия пост
# 388
Ох, мъкааа, Къцко номинира. Де е Диоген, да светне, да открием интелекта му, де?  ooooh!
Виж целия пост
# 389
Чудя се кой повече го вее вятър на бял кон...Десислава или Къци?! newsm78 При Къци явно е от липсата на месо в менюто. А Десислава си е просто шматинка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия