Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 428
  • 920
# 390
Къци идиот ли е или на такъв се прави... Тооочно е успял да се изплъзне и пльосва някакво коментарче, което е напълно излишно "много измукано от пръстите" и се започва нова скучна тирада на брадъра и после пак Къци. Имам чувството, че на Къци му доставя мазохистично удоволствие да води такива разговори с ББ. Mr. Green
Виж целия пост
# 391
Антония май книги не е чела ... "Култовия филм "Беднякът милионер" ooooh!
Мразя, когато хората се правят на много ЕнтелЕгентни, сравняват нещо с даден филм, но не зная, че той е правен по книга ...

Филмът има доста разлики с книгата, дори оригиналното заглавие на книгата не е "Беднякът милионер". Не я чух Антония в каква връзка е направила сравнението, но някои моменти може да ги има във филма, но да липсват в книгата (примерно как минаваха двете момчета през л*йната, за да вземат автограф от известен актьор го имаше във филма, но не и в книгата; в книгата имаше как едното момче е опипвано от известен актьор гей, докато във филма такова нещо няма).
Виж целия пост
# 392
Дори Десислава е схванала как се номинира.
Виж целия пост
# 393
Къци за нула време намали бюджета с 30%, без да си дава зор. Интересно, че такива номинации на Ритон и оная русата  /забравих й името вече/, бяха приемани  Peace
Виж целия пост
# 394
Евгени е като бухал в главата по време на номинациите Laughing
Виж целия пост
# 395
Ама извинявайте, този Къци нормален ли е!?
За нормален - е напълно нормален... Брадърчето се изнерви , а Къцко НЕ!  Бравос на него!  Joy Joy Joy
Точно. Гласът на биг брадър е огромен лайнар Sick
Оф простата чалгарка Кали се изказа Sick
Виж целия пост
# 396
Ама извинявайте, този Къци нормален ли е!?
За нормален - е напълно нормален... Брадърчето се изнерви , а Къцко НЕ!  Бравос на него!  Joy Joy Joy
Направо му завиждам на издържливостта, аз на негово място щях да кажа нещо нецензурно на драгия Брадър, пък ако ще после цяла седмица в къщата да има само трици за ядене.
Виж целия пост
# 397
Точно пък Танев да говори за обиди  ooooh! Та той с такива епитети наричаше плейметките и Кичка...въобще не искам да го слушам...ако може като си отвори устата оператора да натиска биииииииийп  Praynig
Виж целия пост
# 398
Къци за нула време намали бюджета с 30%, без да си дава зор. Интересно, че такива номинации на Ритон и оная русата  /забравих й името вече/, бяха приемани  Peace

Да бе, много интересно. И други се опитваха да хитруват при "викторината", само Къци виновен. И други дават такива номинации, но когато Къци го прави, е виновен. Защото в правилата пише, че ако прецени ББ, тогава може да наложи санкции. Ами как само заради Къци преценява? Очевидно се опитват да настройват по всякакъв начин останалите срещу Къци. Защото, за да излезе, първо трябва да го номинират хората в къщата. Пък като го номинират, веднага ще му спретнат кофти видео-колажи и "добри" защитници.
Виж целия пост
# 399
Аз искам Иво Танев да млъкне завинаги Laughingто и Къцко  е един Laughing
Виж целия пост
# 400
Аз не разбрах - за какво трябвало да се бори вътре Къци?
Нещо явно съм изпуснала.
Голямо пенявене пада в студиото.
Виж целия пост
# 401
Дори Десислава е схванала как се номинира.

Да, ама не. Ако ББ реши да я повърти както постъпва с Къци, хич няма да му е трудно.
Виж целия пост
# 402
Аз искам Иво Танев да млъкне завинаги Laughingто и Къцко  е един Laughing


 Peace Peace Peace Или поне да не го дават по тв
Виж целия пост
# 403
Аз не разбрах - за какво трябвало да се бори вътре Къци?
Кънчев каза, че Къци трябвало да се бори заради децата си Rolling Eyes
Те да не са в плен, че да се бори за тях? Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 404
Къци се държи, като безгръбначен.
Много добре се знае, че ще има номинации, миналия път му казаха че бла-блакането не е номинация, трябва да бъде конкретен и обоснован. Не е нужно да си лош и безпардонен, а да си умен и възпитано да кажеш три аргументирани приказки. Разбирам да е за пръв път в тази игра, но той не само че не е за пръв път, ами е хиляда пъти номиниран- е не е ли разбрал какви са правилата, неадекватен е. И не виждам защо да му купуват кашу другата седмица. Да яде моркови  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия