Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 422
  • 920
# 405
На мястото на Къци просто бих си седнала на дивана и хич не би ме интересувало какво мисли ББ за моите мотиви за номинации.
Бих казала, че давам време на ББ сам да си прочете пак правилата и след това да ме кара да номинирам!
Виж целия пост
# 406
Аз искам Иво Танев да млъкне завинаги Laughingто и Къцко  е един Laughing


 Peace Peace Peace Или поне да не го дават по тв
Беше обещал, бе LaughingДобре,че не му вярваме Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 407
Очаквах всеки момент да излезе пяна от устата на Кали Sick. За Иво Танев нямам думи предвид представянето му с какви очи коментира други съквартиранти Confused. Ужасни са!
Виж целия пост
# 408
С какво е по-различен Иво от Къцамун? Нали той беше водещ на едно безумно предаване ooooh!
Виж целия пост
# 409
Да не говорим, че Биг Брадър дори да е допускал подобни глупости в минали формати, то в този не може да си го позволи- тук са само един месец, от интригата и скандала зависи печалбата. Ясно е, защото иска да ги настрои тутакси един срещу друг. Ами като си възпитан и интелигентен, ми мисли малко повече толкова ли не можеш да седнеш в двора и да измислиш нещо политкоректно, което ще мине.
Виж целия пост
# 410
Къци се държи, като безгръбначен.
Много добре се знае, че ще има номинации, миналия път му казаха че бла-блакането не е номинация, трябва да бъде конкретен и обоснован. Не е нужно да си лош и безпардонен, а да си умен и възпитано да кажеш три аргументирани приказки. Разбирам да е за пръв път в тази игра, но той не само че не е за пръв път, ами е хиляда пъти номиниран- е не е ли разбрал какви са правилата, неадекватен е. И не виждам защо да му купуват кашу другата седмица. Да яде моркови  Twisted Evil
Къци започна да казва, че номинира Боби по стратегически причини и гласа го отряза при положение, че хора в предишни сезони са правили такъв тип номинации. Изгледай видеото отново.
Виж целия пост
# 411
С какво е по-различен Иво от Къцамун? Нали той беше водещ на едно безумно предаване ooooh!
Между Къци и Иво Танев няма разлика,и двамата са с гъдел в  главата Laughing
Виж целия пост
# 412
Аз не разбрах - за какво трябвало да се бори вътре Къци?
Кънчев каза, че Къци трябвало да се бори заради децата си Rolling Eyes
Те да не са в плен, че да се бори за тях? Laughing Laughing Laughing Laughing
Да бе, аз реших , че евентуално минимум срещу два отряда тюлени и един пехотинци трябва да изправи за физическото оцеляване на децата си. Даже вече си го представях как в стил Рамбо вади граната, взривява стената и сред дим и отломки се отдалечава бавно и драматично от Нови Хан. На фона на залеза , разбира се. Simple Smile))

Ох, ма като вземат да вкарват излишен драматизъм, чак се забравят.
Виж целия пост
# 413
Танев има ли фб, да му кажем да не се явява повече по телевизията?
Виж целия пост
# 414
Танев има ли фб, да му кажем да не се явява повече по телевизията?
Има,няма,пишем,не пишем,каква файда Laughing
Той си е перде,беше обещал,че повече няма да се явява...ама пусти парички,бе,няма достойнство,няма чест,има пари Joy
Виж целия пост
# 415
Тази Ваня много насериозно се е взела.
Борислав не ме сваля, защото знае, че няма шанс. Flutter
Виж целия пост
# 416
Скрит текст:
Аз не разбрах - за какво трябвало да се бори вътре Къци?
Кънчев каза, че Къци трябвало да се бори заради децата си Rolling Eyes
Те да не са в плен, че да се бори за тях? Laughing Laughing Laughing Laughing
Да бе, аз реших , че евентуално минимум срещу два отряда тюлени и един пехотинци трябва да изправи за физическото оцеляване на децата си. Даже вече си го представях как в стил Рамбо вади граната, взривява стената и сред дим и отломки се отдалечава бавно и драматично от Нови Хан. На фона на залеза , разбира се. Simple Smile))

Ох, ма като вземат да вкарват излишен драматизъм, чак се забравят.

 rotfImao rotfImbo
Ще умрааааа!
Виж целия пост
# 417
С какво е по-различен Иво от Къцамун? Нали той беше водещ на едно безумно предаване ooooh!

Е, той е "смелчага" Wink  -  верно, че му стискаше само пред жените да вряка в предния сезон, ама все пак  Laughing  
Виж целия пост
# 418
Не, не , не умирай! Ей на - дори моята фантазия се оказа бедна - започнаха междузвездни войни, според Джеферович.
Загинах просто! Simple Smile)))
Виж целия пост
# 419
Червенкова на влизане в къщата – " ще бъда положителна и добра, ще дам добър пример в тези тежки времена"
10 дни по-късно:
Боби е жиголо, Къци е бъзгръбначен Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия