Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 414
  • 920
# 675
Не можах да чуя какво е стало, Боби има голи снимки на Евгени ли?

Боби вчера каза на Джаферович, че Евгени Минчев е искал снимки на половия член на Боби и той му изпратил пет-шест ей така да се радва човека. Също така каза, че е искал и мръсните му чорапи (намекна, че фетиш има такъв Минчев). Надявало се момчето Евгени да го "уреди" с рекламки и работа.
Виж целия пост
# 676
Боби е на 28, живота е пред него и когато реши ще има деца Rolling Eyes. Много малоумен довод извади Чевенкова. Пък тя нали обещаваше, че ще е "положителна" този сезон?
Виж целия пост
# 677
Абе то е ясно,че Генчо и Боби са си б.....и по дупките.
Виж целия пост
# 678
на мене пък  Боби все още ми е по-симпатичен от Евгени, Ваня и т.н.  Mr. Green
Виж целия пост
# 679
Не мисля, че Евгени преувеличава. Още в началото намекна на Боби, че може да разкрие някои неща за тях. Такива като Боби са готови на всичко, за да са под прожекторите - спят с баби, с мъже, с когото трябва.
Виж целия пост
# 680
Червенкова май на Евгени крещеше, иначе защо ще предлага на млад мъж осиновяване?!
Виж целия пост
# 681
Виж целия пост
# 682
Нищо не разбрах. Джаферович защо искаше да се извинява на Генчо? Нали Боби коментираше?
Виж целия пост
# 683
Не мисля, че Евгени преувеличава. Още в началото намекна на Боби, че може да разкрие някои неща за тях. Такива като Боби са готови на всичко, за да са под прожекторите - спят с баби, с мъже, с когото трябва.

И ужасно много му личи, но стъпи много на криво.
Виж целия пост
# 684
Значи, предвид опита си от предното участие, Къци би трябвало да е наясно, че може да си договори безметежно участие във формата,което напълно възможно.
Склонна съм да си мисля, че се е съгласил сам на всичко, което са му предложили като договорка.
Виж целия пост
# 685
Нищо не разбрах. Джаферович защо искаше да се извинява на Генчо? Нали Боби коментираше?

Сигурно се почувства неудобно човека, че е слушал тия неща
Виж целия пост
# 686
на мене пък  Боби все още ми е по-симпатичен от Евгени, Ваня и т.н.  Mr. Green
И на мен. Всички са ми по-симпатични от Чевенкова и Минчев.
Виж целия пост
# 687
Ох, гръмки анонси от Сърчаджиева, а зад тях....едно голямо нищо. Няма да се получи този сезон и противно на повечето мнения тук, че шоуто ще се скапе ако Евгени го няма, аз мисля точно обратното - имам толкова силно усещане за този човек, че той дори трови въздуха около себе си. Смятам, че ако някой друг беше влязъл на негово място, шансовете да се забавляваме щяха да са много по-големи.
Виж целия пост
# 688
Добре де, толкова жени с възможности и контакти има. Защо Боби се е самопредложил на Евгени, а не на някоя дама, питам аз?
Виж целия пост
# 689
Стана ми жал за Къци, но нека да погледнем нещата от друга гледна точка - за един месец ще изкара хонорар от 20 000 лв. Е, за тези пари колко от вас няма да се навият да похапнат пача? И аз я мразя, обаче все пак, парите са си пари и като помислите, има хора, които обожават пача, значи, не е толкова кофти и става за ядене. Ако ни нападнат зомбитата и храната е кът, няма ли да проядете пача, за да оцелеете? Wink

Надявам се, обаче и другите да бъдат подложени на подобни унижения. Защото иначе наистина е тенденциозно това отношение и не говори добре за сценаристите. Явно хората, които са се събрали вътре в този сезон, са доста по-различни - вибрацията е много различна, някак студена. Няма шанс за скандали, но имайте предвид, че скандалите са нещо реално, земно (справка, миналия сезон ВБ). Студената омраза, която се излъчва до сега от участниците в този сезон, е направо ужасяваща...бррррр...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия