Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 420
  • 920
# 660
Някой може ли да ми каже какво е направил Къци на екипа на това предаване? Какво е това тенденциозно отношение? Вече е абсурдно!

нелепо е, както и дондуркането на Минчев   Rolling Eyes
Ами зрителите просто "трябва" да харесват Минчев и някак си по-незнайни причини трябва да ненавиждат Къци. Това ни го внушават и водещи и коментатори и биг брадър още от началото.
Виж целия пост
# 661
Шушон, няма начин ББ да се гаври така със Соня, защото няма да му позволи.
Хич не ми е жал за Къци, решил е да се държи по този начин и ББ просто му пробва границите. Във всеки момент може да се откаже, никой не го принуждава да търпи.
Виж целия пост
# 662
Наистина е възмутително отношението към Къци... Shocked
Виж целия пост
# 663
За предния Биг брадър, в който Къци участва позната не помня негова или на Фънки сподели, че това което се е случвало е било изяснено предварително и добре заплатено. Дано и сега да е така.
Това е чиста партенка!  ooooh!
Истината е, че почти във всеки сезон си избират една жертва, върху която упражняват терор до откат, като ББ, водещият и коментаторите целенасочено ни внушават, че тероризираният сам е избрал и играе ролята на жертва! Познат до болка похват!  Sick
Виж целия пост
# 664
Пипи май се засегна.  Whistling
Виж целия пост
# 665
Алоу, Биг брадър, ако още веднъж се изгаврите така с Къци, десет години секс да не видите дано!
Joy Таз клетва не я бях чувала...  Joy
Ти за всеки случай не си хващай за гадже сценарист на Биг брадър. Simple Smile
Виж целия пост
# 666
Хич не ми е жал за Къци, решил е да се държи по този начин и ББ просто му пробва границите. Във всеки момент може да се откаже, никой не го принуждава да търпи.
Точно така
Виж целия пост
# 667
Хич не ми е жал за Къци, решил е да се държи по този начин и ББ просто му пробва границите. Във всеки момент може да се откаже, никой не го принуждава да търпи.
Точно така
Да бе. И после да го изкарат слабак защото е провалил мисията. Коментаторите щяха да го изядът Rolling Eyes
Виж целия пост
# 668
Евгени Минчев сега ще му извади най-гейския имидж на този Боби.  
Той може да не отрече за снимките (както хитро прави), но ще говори тотално недоказуеми неща, вече започна да ги намеква. 15 пъти, ма 5 пъти сам е идвал и т.н... тежко му и горко на този Боби.
Виж целия пост
# 669
Алоу, Биг брадър, ако още веднъж се изгаврите така с Къци, десет години секс да не видите дано!
Joy Таз клетва не я бях чувала...  Joy
Ти за всеки случай не си хващай за гадже сценарист на Биг брадър. Simple Smile
Спокойно... имам си мъж... и не е сценарист...  Joy
Виж целия пост
# 670
Не можах да чуя какво е стало, Боби има голи снимки на Евгени ли?
Виж целия пост
# 671
Не можах да чуя какво е стало, Боби има голи снимки на Евгени ли?
Евгени има голи снимки на Боби,които му е изпратил самият Боби.
Виж целия пост
# 672
Хич не ми е жал за Къци, решил е да се държи по този начин и ББ просто му пробва границите. Във всеки момент може да се откаже, никой не го принуждава да търпи.
Точно така
Да бе. И после да го изкарат слабак защото е провалил мисията. Коментаторите щяха да го изядът Rolling Eyes
Той така или иначе с простотията си провали предната мисия. Нищо ново, ако беше провалил и тази. Поне можеше да си спести гаврата. Но явно за него е ок да се гаврят
Виж целия пост
# 673
Не можах да чуя какво е стало, Боби има голи снимки на Евгени ли?
обратното.
Виж целия пост
# 674
Това шоу е направо извратено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия