Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 407
  • 920
# 690
Добре де, толкова жени с възможности и контакти има. Защо Боби се е самопредложил на Евгени, а не на някоя дама, питам аз?
Според Албена Вулева такива като него, които постоянно повтарят, че не са гей, вместо да затвърдят усещането за хетеро са си гей.
Виж целия пост
# 691
Благодаря ви. Нещо изпуснах драмата. Евгени малко нетипично реагира и си помислих, че неговия атрибут е имал фотосесия. После и Ваня с това осиновяване съвсем ме обърка
Виж целия пост
# 692
Добре де, толкова жени с възможности и контакти има. Защо Боби се е самопредложил на Евгени, а не на някоя дама, питам аз?
Е той виж че се предлага наред на всичко, което мърда и има достъп до "телевизора".
Тва ако беше жена, щеше да е вечно разчекнат в шпагат.
Виж целия пост
# 693
Очаквам в понеделник водещия и коментаторите да направят Къци и Боби на миш-маш и да определят Минчев и Червенкова като "най-достойните, най-смелите и добрите човешки същества стъпвали някога в къщата на биг/вип брадър" Rolling Eyes
Виж целия пост
# 694
То пък кой социален ще даде дете на Евгени, айде сега.
Виж целия пост
# 695
Ми Чи то си нямаме само държава на Златките, имаме си вече държава на Борковците hahaha Joy
Виж целия пост
# 696
На мен ми се стори, че Ваня крещеше  на Колтуклиева за децата. Ама аз не съм от най- наблюдателните. Например не видях Боби да флиртува с Деси.
Виж целия пост
# 697
Ми Чи то си нямаме само държава на Златките, имаме си вече държава на Борковците hahaha Joy
На Златките и Бобките Simple Smile
Виж целия пост
# 698
Значи, предвид опита си от предното участие, Къци би трябвало да е наясно, че може да си договори безметежно участие във формата,което напълно възможно.
Склонна съм да си мисля, че се е съгласил сам на всичко, което са му предложили като договорка.
Е, колко пъти сме чували, особено в първите дни: "аз по договор имам право на....", а не го получава... Мисля си, че има някакво малко членче, което обезсмисля всички други преди или след това...  Thinking
Виж целия пост
# 699
То пък кой социален ще даде дете на Евгени, айде сега.
  Евгени има възможности да подкупи социалните, ако е искал Stop
Виж целия пост
# 700
Ми Чи то си нямаме само държава на Златките, имаме си вече държава на Борковците hahaha Joy
Нямаше да има Борковци ако нямаше и Евгенчовци и нямаше да има и Златки без богати чичковци готови да си пръскат парите за поредната плеймейтка Wink На пазара има търсене и предлагане!
Виж целия пост
# 701
На мен ми се стори, че Ваня крещеше  на Колтуклиева за децата. Ама аз не съм от най- наблюдателните. Например не видях Боби да флиртува с Деси.

Аз мисля, че Червенкова се развика на Боби.
Виж целия пост
# 702
На мен ми се стори, че Ваня крещеше  на Колтуклиева за децата. Ама аз не съм от най- наблюдателните. Например не видях Боби да флиртува с Деси.


Колтуклиева нали има дъщеря   newsm78
Виж целия пост
# 703
Значи, предвид опита си от предното участие, Къци би трябвало да е наясно, че може да си договори безметежно участие във формата,което напълно възможно.
Склонна съм да си мисля, че се е съгласил сам на всичко, което са му предложили като договорка.
Е, колко пъти сме чували, особено в първите дни: "аз по договор имам право на....", а не го получава... Мисля си, че има някакво малко членче, което обезсмисля всички други преди или след това...  Thinking
За това казвам, че е добре юрист да прегледа договора, преди да бъде подписан. Пример за добре договорени условия за участие във формата са Преслава, Ритон, подозирам че и Десислава също.
Аз останах с впечатление, че репликите на Ваня за детето бяха отправени към Боби, не към Евгени.
Виж целия пост
# 704
А какво стана с мисията на мравчовците? Доколкота видях, Евгени се преоблече, а реакция от "настъпАния" ББ нямаше. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия