Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 407
  • 920
# 705
Да се развикаш на 28 годишен, че нищо не е постигнал в живота защото няма деца hahaha. Червенкова май е забравила да си глътне хапчетата вчера.
Виж целия пост
# 706
Лордът може да си прави каквото си иска  Mr. Green ясно е, а и от пача не се плаши..

мисля, че доста се стресна от разказчето за чорапите, иначе Бобчо май и себе си ще изложи с това признанийце  Mr. Green
Виж целия пост
# 707
Очаквам в понеделник водещия и коментаторите да направят Къци и Боби на миш-маш и да определят Минчев и Червенкова като "най-достойните, най-смелите и добрите човешки същества стъпвали някога в къщата на биг/вип брадър" Rolling Eyes
След Ерна, Гъмов и Ритон!? Едва ли...  Joy

О, забравих и ангела Преслава, но тя пък Ерна го детронира по-късно и победоносно зае ангелското кресло...  Mr. Green
Виж целия пост
# 708
То пък кой социален ще даде дете на Евгени, айде сега.
  Евгени има възможности да подкупи социалните, ако е искал Stop
Може и сам да си го създаде. Не е стара мома с отминала детеродна възраст Simple Smile А Соня го обвини, че правел благотворителни партита и дарявал чужди пари. За децата от домовете това е без значение. А за Соня не съм чула да развива някаква благотворителност пък дори и с чужди пари.
Виж целия пост
# 709

Да бе. И после да го изкарат слабак защото е провалил мисията. Коментаторите щяха да го изядът Rolling Eyes

Дам, вече го обвиниха, че заради него орязали бюджета. Остава и мисия да провали, всички ще реват, че заради него стоят гладни. Трябваше да им запази малко от пачата с кренвиршите и свинските уши, ако огладнеят, да има какво да ядат. Нали Ваня и без това каза, че обича. Макар че май не беше традиционна пача, а допълнително направена гадно.
Виж целия пост
# 710
Да се развикаш на 28 годишен, че нищо не е постигнал в живота защото няма деца hahaha. Червенкова май е забравила да си глътне хапчетата вчера.
Не знам дали си е забравила хапчетата, но на мен ми се струва, че доста преиграва и в двата сезона. Повече на лаещо куче ми прилича..
Виж целия пост
# 711
Значи, предвид опита си от предното участие, Къци би трябвало да е наясно, че може да си договори безметежно участие във формата,което напълно възможно.
Склонна съм да си мисля, че се е съгласил сам на всичко, което са му предложили като договорка
Е, колко пъти сме чували, особено в първите дни: "аз по договор имам право на....", а не го получава... Мисля си, че има някакво малко членче, което обезсмисля всички други преди или след това...  Thinking
За това казвам, че е добре юрист да прегледа договора, преди да бъде подписан. Пример за добре договорени условия за участие във формата са Преслава, Ритон, подозирам че и Десислава също.
Не вярвам да има участник, освен в първия сезон, който да не ползва юрист подписвайки договора! Разбира се, от значение е и кой е юристът, но също така си мисля, че някои, които страшно трудно се навиват да влязат или по симпатии... имат устна уговорка за "ненападение"...  Thinking
Виж целия пост
# 712
В кой епизод ББ ще има подобно отношение към останалите брадърите както тази вечер към Къци?

Каквито и да са договорите смятам, че има една етична граница, която е редно да не се преминава....ББ просто се чуди как да дълбае още и още дъното на простотитята и гаврата! Гадно ми стана като го слушах, камо ли да гледам, сменихме канала......

Все пак това не е предаването Страх.....Като добавим и този гейска линия - ББ не трябва да има поне петилетка......Искам си стария ББ - он-лайн, коректни водещи, кадърни сценаристи,  безпристрастен ББ, оригинални мисии! Това е всичко друго, но не и ББ!!!!!! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 713
тя май говореше на Боби, не на Евгени
Евгени я привика и явно я е настроил и тя сега му е оръжие:-)
Виж целия пост
# 714
Много гадно беше всичко с Къци.И на мен не ми се гледаше,но все си викам хайде ще спрат вече...........
Виж целия пост
# 715
В кой епизод ББ ще има подобно отношение към останалите брадърите както тази вечер към Къци?

Каквито и да са договорите смятам, че има една етична граница, която е редно да не се преминава....ББ просто се чуди как да дълбае още и още дъното на простотитята и гаврата! Гадно ми стана като го слушах, камо ли да гледам, сменихме канала......

Все пак това не е предаването Страх.....Като добавим и този гейска линия - ББ не трябва да има поне петилетка......Искам си стария ББ - он-лайн, коректни водещи, кадърни сценаристи,  безпристрастен ББ, оригинални мисии! Това е всичко друго, но не и ББ!!!!!! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
newsm10 bouquet
Виж целия пост
# 716
ББ отдавна няма
има лошо написан сценарий и не особено симпатични актьори
Виж целия пост
# 717
Искам си стария ББ - он-лайн, коректни водещи, кадърни сценаристи,  безпристрастен ББ, оригинални мисии! Това е всичко друго, но не и ББ!!!!!! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
И аз си искам стария ББ, но наистина БИГ БРАДЪР с обикновени хора, а не ВИП БРАДЪР с някакви измислени звезди и сценарий. Направо с тъга си спомням за първите сезони колко бяха интересни и как се запознаваш с всеки участник и неговото поведение.. А тук... тук всичко е предвидимо.  Confused  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 718
Ако Червенкова е сравнявала Боби и Джеферович, изказването и има смисъл.Те са горе-долу набори. При едно сравнение между двамата, Джеферович във всички сфери е пред Борислав - в личен план, в професионален, че и е не само участник, но и победител във формата, в който е участвал.
Виж целия пост
# 719
Този Борислав пълен неудачник ще се извъди - за голям спортист се изкара,а във всички спортни състезания се провали. Отделно и малко тъпичък идва... Май само за компромати става.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия