Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 402
  • 920
# 735
ББ вместо да се чуди как да унижава Къци, да вземе да изпита Боби на столиците Laughing
Амо да, няма само Къци да страда. И да покаже как са тренирали тюлените.
Виж целия пост
# 736
ББ вместо да се чуди как да унижава Къци, да вземе да изпита Боби на столиците Laughing
Амо да, няма само Къци да страда. И да покаже как са тренирали тюлените.
Да не е тренирал с тюлените от някой делфинариум?!  Laughing
Виж целия пост
# 737
Ернестина също имаше, ама едва ли влиза с дълги гащи в басейните.    Laughing
До колкото знам има много заболявания на щитовидната жлеза. От някои се слабее, от други се дебелее Peace

Майка ми е болна от тази, от която се дебелее. Преди да й открият заболяването напълня или по-точно подпухна, но след като започна да приема лекарства възвърна предишното си тегло. Но знам ли, може и други да има

http://www.thyroidbg.com/bg/zabsht

Ето какво има. Контролира се с медикаменти общо взето - хипо, хипер функция или възпаление. След менопаузата може да напълнееш доста и без да имаш проблеми с шитовидната.  Wink 
Виж целия пост
# 738
Защо още обсъждате Мърлестина? Не може ли да я оставим в миналото като един неприятен спомен към който не искаме да се връщаме Laughing

Права си Peace Щото к'во се получава- милиони години еволюция и накрая..... Ернестина. Ай, сиктир! Joy
Виж целия пост
# 739
За предния Биг брадър, в който Къци участва позната не помня негова или на Фънки сподели, че това което се е случвало е било изяснено предварително и добре заплатено. Дано и сега да е така.


Това е сигурно. Няма такъв праг на търпимост, освен ако не си под пълна упойка или пък прекалено мнгооого дзенннн.   Laughing   

Сега си мисля и нещо друго - ако е имало уговорка като тази при Фънки - освен ако в чинията е имало нещо друго, а не цитираните от ББ гадории......Признавам си - не гледах - та виждаше ли се в чинията какво има? Може ли да е имало нещо друго?

Но! Глупостите, които изрече на глас ББ - не мога да ги приема!
Виж целия пост
# 740
Ернестина също имаше, ама едва ли влиза с дълги гащи в басейните.    Laughing
До колкото знам има много заболявания на щитовидната жлеза. От някои се слабее, от други се дебелее Peace

Майка ми е болна от тази, от която се дебелее. Преди да й открият заболяването напълня или по-точно подпухна, но след като започна да приема лекарства възвърна предишното си тегло. Но знам ли, може и други да има
На майка ми направо й отстраниха щитовидната.Напълня доста,а беше с нормално тегло преди операцията. Въпреки лекарствата, не може да отслабне. Склонна съм да вярвам на Соня.
Виж целия пост
# 741
Соня изглежда като мъж, това не е от щитовидната. Едра, набита, с големи и груби черти.
Виж целия пост
# 742
Определено в понеделник Боби е аут.
Виж целия пост
# 743
Соня изглежда като мъж, това не е от щитовидната. Едра, набита, с големи и груби черти.
Соня в по-млад вариант:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 744
За предния Биг брадър, в който Къци участва позната не помня негова или на Фънки сподели, че това което се е случвало е било изяснено предварително и добре заплатено. Дано и сега да е така.


Това е сигурно. Няма такъв праг на търпимост, освен ако не си под пълна упойка или пък прекалено мнгооого дзенннн.   Laughing   

Сега си мисля и нещо друго - ако е имало уговорка като тази при Фънки - освен ако в чинията е имало нещо друго, а не цитираните от ББ гадории......Признавам си - не гледах - та виждаше ли се в чинията какво има? Може ли да е имало нещо друго?

Но! Глупостите, които изрече на глас ББ - не мога да ги приема!

Мисля, че пачата си е била съвсем истинска, но вероятно е поискал и получил добра компенсация заради "унижението" - Къцамун е пресметлив и меркантилен (я как само си бройка ядчиците - кой, с колко го е подял) - та не вярвам да си е оставил каруцата в калта - да стане мъченикът на сезона сал с един трънен венец на челото .. Айде
да не го подценяваме.  Wink
Виж целия пост
# 745
и според мен не е от щитовидната. Има нещо друго там. Според мен е заради менопаузата.
Виж целия пост
# 746
Скрит текст:
Соня изглежда като мъж, това не е от щитовидната. Едра, набита, с големи и груби черти.
Соня в по-млад вариант:
Скрит текст:
Готина е.  Party Heart Eyes
Виж целия пост
# 747
И да я показвате Соня като млада, пак си има едри черти и е широкоплещеста, така че ако на снимките (доста обработени са) до нея имаше средностатистическа жена, щеше да се окаже, че лицето и главата на Соня са два пъти по-едри от лицето и главата на средностатистическата жена, както и раменете ѝ са два пъти по-широки.
Виж целия пост
# 748
Е, да се гръмне ли жената?!  Grinning

Глей къв четирикрилен гардероб е, ама само едното крило  Laughing
Виж целия пост
# 749
Това, че е по-едра от "средностатистическата жена" не означава, че не е имала женствени черти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия