Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 391
  • 920
# 825
Боже, Борислав колко е нагъл... и тъп... сам се изложи така, както никой друг нямаше да успее...  ooooh!

Ама пък има его.....

Жиголо било комплимент!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 826
Джеферович често се чуди какво да мисли, как да постъпва и на чия страна да е.
Скрит текст:
Зодия Риби Mr. Green
Виж целия пост
# 827
Лелееее... той е още по-тъп....  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 828
Определението "жиголо" било признание за прекалено голям потенциал  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 829
Тоя само за ядене ли мисли.
Виж целия пост
# 830
На Генчо (той с нощница ли е?) му изяли кремчето, голяма драма. А пък Червенковата не бива Прическата на нея да е пратил снимки с голия си гъз. Crazy Чудят се за какво да се скарат, толкова са скучни. Tired
Виж целия пост
# 831
Да обижда останалите е сакрално право само на Червенкова. Някой нея обиди ли я става мътна и кървава. Това са ми изводите от епизода досега Thinking

Без да искам да я обидя, обаче в момента Червенкова е докарала дословно визията на Мис Пиги:


Виж целия пост
# 832
Вчера Алекс не каза ли, че днес някой щял да си тръгне по собствено желание? Вече забравят какви глупости плещят...
Виж целия пост
# 833
Боже, Борислав колко е нагъл... и тъп... сам се изложи така, както никой друг нямаше да успее...  ooooh!
Определението "жиголо" било признание за прекалено голям потенциал  Rolling Eyes
Уникален идиот
Виж целия пост
# 834
Има нещо прекалено в Боби, но то не е потенциал.
Много ми е проЗД. Той старозагорско чедо ли е тоя Боби, много ми напомня на екземпляр от гочландия. Thinking
Виж целия пост
# 835
От какво му се беше накъдрил по едно време перчемът отгоре? newsm78
Виж целия пост
# 836
Определението "жиголо" било признание за прекалено голям потенциал  Rolling Eyes
Joy Ами като нямаш нищо друго... Thinking
Този идиот си е чиста проститутка... всъщност те повечето простутки се срамуват да афишират какво бачкат, а той изпитва гордост...  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 837
Генчо Чорапа и Глигана Червенкова им е много гот като обиждат наред, ама някой като им каже истината и голяма драма настава. Грозно беше това, което наговори Борислав, но поне Генчо видя как се чувстват другите, когато той се държи с тях по подобен унизителен начин.

А Глигана нали уж не водеше чужди войни, какво стана? И му вика "аз съм изключително права"  hahaha Много елементарна женица.
Виж целия пост
# 838
Има нещо прекалено в Боби, но то не е потенциал.
Много ми е проЗД. Той старозагорско чедо ли е тоя Боби, много ми напомня на екземпляр от гочландия. Thinking
Казанлъшко.
Виж целия пост
# 839
А Глигана нали уж не водеше чужди войни, какво стана? И му вика "аз съм изключително права"  hahaha Много елементарна женица.
Ненавиждам Ваня, но някой трябваше да каже всичко това на олигофрена, който е запаметил няколко плоски лафа и като не млъква е свикнал да "побеждава" в словесни битки... но не в такива с Червенкова Joy
А и всеки човек избира битките си и решава кои да води и кои не...  при всички случаи не е искала да води битките на Соня... Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия