Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 388
  • 920
# 840
Генчо Чорапа и Глигана Червенкова им е много гот като обиждат наред, ама някой като им каже истината и голяма драма настава. Грозно беше това, което наговори Борислав, но поне Генчо видя как се чувстват другите, когато той се държи с тях по подобен унизителен начин.

А Глигана нали уж не водеше чужди войни, какво стана? И му вика "аз съм изключително права"  hahaha Много елементарна женица.
Подкрепям всичко казано! Просто няма такива лицемери като тези двамата!
Виж целия пост
# 841
Генчо Чорапа и Глигана Червенкова им е много гот като обиждат наред, ама някой като им каже истината и голяма драма настава. Грозно беше това, което наговори Борислав, но поне Генчо видя как се чувстват другите, когато той се държи с тях по подобен унизителен начин.

А Глигана нали уж не водеше чужди войни, какво стана? И му вика "аз съм изключително права"  hahaha Много елементарна женица.
Подкрепям всичко казано! Просто няма такива лицемери като тези двамата!
Може да са всичко друго, но никой от тях двамата не е лицемерен, тъкмо обратно...  Peace
Виж целия пост
# 842
Генчо Чорапа и Глигана Червенкова им е много гот като обиждат наред, ама някой като им каже истината и голяма драма настава. Грозно беше това, което наговори Борислав, но поне Генчо видя как се чувстват другите, когато той се държи с тях по подобен унизителен начин.

А Глигана нали уж не водеше чужди войни, какво стана? И му вика "аз съм изключително права"  hahaha Много елементарна женица.
Подкрепям всичко казано! Просто няма такива лицемери като тези двамата!
Може да са всичко друго, но никой от тях двамата не е лицемерен, тъкмо обратно...  Peace
Ами точно това са. Минчев първата седмица се скъса да се подиграва на Йоана и Соня и те после като му казаха, че думите му ги нараняват той им се изсмя в лицето и им каза да не се взимат насериозно. Сега явно не е на това мнение щом той е потърпевшия.
Червенкова каза, че този сезон ще е положителна и, че ще даде добър пример защото в тези тежки времена по света на публиката не й се гледат скандали. И каза, че няма да води чужди битки. Досега направи точно обратното на това което е обещала.
Аз това наричам лицемерие. Другата възможност е да страдат от раздвоение на личността Crazy
Виж целия пост
# 843
Има нещо прекалено в Боби, но то не е потенциал.
Много ми е проЗД. Той старозагорско чедо ли е тоя Боби, много ми напомня на екземпляр от гочландия. Thinking
Казанлъшко.

На мен пък ми напомня на балкански Брадли Купър Mr. Green:



Виж целия пост
# 844
Аз това наричам лицемерие. Другата възможност е да страдат от раздвоение на личността Crazy
Минчев гаранция, че има минимум раздвоение Whistling
Виж целия пост
# 845

Ако това е твоята трактовка за лицемерието, добре... няма да оспорвам!  Peace
Виж целия пост
# 846
Евгени ми харесва как се държи, но не мисля, че Червенкова му даде адекватен съвет.
В такъв случай се мълчи до дупка и до пълна сигурност че това, което ще направиш ще е което трябва.
И на мен ми хареса реакцията на Евгени, след като чу излиянията на Борислав и съм съгласна с теб, че съветът на Червенкова не беше адекватен. Но пък това, че отиде да поиска съвет - показа една симпатична, чисто човешка черта. Всеки от нас има моменти, в които се колебае и се чуди как да постъпи и о, чудо! - изкарваният за "онзи,чието име не трява да се споменава", злият лорд Евгени Волдемор също. Това му се получи добре.
Виж, Борислав колебания няма - да си жиголо е комплимент, да си прост му е естественото състояние, а той срещу природата не тръгва.
И акането е естествена нужда, надявам се да не реши да ни го демонстрира, в напъните си да се представи в цялата си "прелест".
На някои хора трябва да им се забрани да бъдат естествени.
Виж целия пост
# 847
Ваня пък ще казва кой да ражда деца, и кой да осиновява.  И е морален стожер.
И що праща Генчо да си плаща неустойки по договора и да си ходи. Тя какво прави там, като не веднъж е осъждала стратегиите, желанието на хората да не отпаднат, и твърди, че няма финансови проблеми.
И само каква драма вкара- 10 дена ще стоим гладни  ooooh!
Виж целия пост
# 848

Ако това е твоята трактовка за лицемерието, добре... няма да оспорвам!  Peace

Лицемерие или шизофрения, което ти харесва повече Laughing
Виж целия пост
# 849
На мен пък ми напомня на балкански Брадли Купър Mr. Green:

Скрит текст:



Да, селяндурския му вариант... и ако може да не говори... нищо!  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 850
Ваня пък ще казва кой да ражда деца, и кой да осиновява.  И е морален стожер.
И що праща Генчо да си плаща неустойки по договора и да си ходи. Тя какво прави там, като не веднъж е осъждала стратегиите, желанието на хората да не отпаднат, и твърди, че няма финансови проблеми.
И само каква драма вкара- 10 дена ще стоим гладни  ooooh!
Жената разледвана за източване на ДДС се държи като морален стожер. Замислете се за секунда колко е абсурдно това #Crazy
Виж целия пост
# 851
Еми, лицемерни са Глигана и Брюлето! Съдят се навън, а вътре са първи дружки?! Това важи главно за Глигана!
Виж целия пост
# 852
Колкото повече го гледам тоя Борислав, толкова по-противен ми става Sick
Ама наистина ли има жени, които да харесват туй нещо? Бляк...
Виж целия пост
# 853
Колкото повече го гледам тоя Борислав, толкова по-противен ми става Sick
Ама наистина ли има жени, които да харесват туй нещо? Бляк...
Ми да...мислят го за алфа мъжкар и ебаси пича  Laughing
Виж целия пост
# 854
Харесвам Ваня Ч, Евгени и Десислава, въпреки, че последната е много различна от първите двама. Най-гнусен ми е Борко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия