"Февруарче чака трета зима и подаръци да има" - Тема 17

  • 59 497
  • 736
# 495
Уж днес нямаше да влизам повече, но не се сдържах да ви покажа как и къде заспахме Laughing
Скрит текст:
Цирка е пълен Crazy
Виж целия пост
# 496
Сладък Мони! Важното е да поспи, не е важно къде.
Цяла нощ Вилито ме дърпа и рита баща си. Crazy
Виж целия пост
# 497
Мони е много сладък  Heart Eyes . И висок!
Тази палатка от материя като на пояс за плуване ли е? Майка ми е взела къщичка от такъв материал, много е весела, но и страшно намачкана. Чудя се как да я поизгладя  newsm78

Виж целия пост
# 498
Къти пълен сладур, слагайте го там да спи щом му харесва на детето Simple Smile

Весело изкарване на всички и нека новата година да е пълна само с положителни емоции Hug

Айде до година  Grinning
Виж целия пост
# 499
Весело изкарване на всички 😊
Виж целия пост
# 500
Здравей, Нова година! Честита 2016-та, момичета! Да бъде здрава и мирна!
[/img]http://purvite7.bg/wp-content/uploads/2015/12/2016NY.jpg[/img]   

Къти, много готина снимка на Мони. Нека си спинка, където го свари сънчо, само да е свежарка и добре. Как е след драмата?

Фрауст, имаш съвети, няма да ги повтарям. Абстрахирай се от съкафезничката и действай по усет. Като се приберете ще се напаснете на спокойствие , а дотогава -търпение и любоФ Heart Eyes

Ясни и хубаво написани равносметки прочетох тук, момичета, въпреки че не ви познавам очи в очи, се радвам и благодаря, че ви има, такива, каквито сте! Във ваше лице срещнах свои приятели! Останете си такива, верни на себе си, бъдете здрави, уважавайте половинчовците си най-вече и се обичайте! Дарявайте децата си с много любов и усмивки!
Нека 2016та ви донесе здраве и всичко,за което сте мечтали и още нови мечти! Нека бъде по-здрава, по-добра и по-благосклонна от предишната година!
Виж целия пост
# 501
Честита 2016 година, момичета  Hug Да е здрава и спокойна!!!




... легнах в 1 ... Станах в 5,30 Simple Smile Двете дребни посрещнаха новата година спящи и не мръднаха даже в съня си от гърмежите  Joy ... сега отивам да правя баница с късмети Simple Smile за закуска Simple Smile

Лек и прекрасен ден ви пожелавам!
Виж целия пост
# 502
Честита Нова Година, момичета Simple Smile Да сте здрави и щастливи, вие и най-близките ви и обичани хора и по-често да сте заедно!!! Другото не е важно Simple Smile
Аз равносметки няма да правя, нито решения за новата година, защото няма смисъл - каквото било, било. Каквото има да става, ще става Simple Smile

Всички рожденици и именяци - честит празник !!!

Фрауст, огромно браво и ЧЕСТИТО!!! Великолепно име сте избрали Simple Smile прибрахте ли се вкъщи? Според мен 2-3 дни е нормално да е само коластра. Мен в болницата ме караха на 2-3 ден да се изцеждам за да дойде млякото и събраното го даваха със спринцовка. Но мойто беше поспаливо и не ревеше грам. Така че както са казали другите момичета - слагай нон стоп на  гърдата. Предполагам, че вкъщи ще ви се нормализират нещата. Ако не, ето един сайт за първа помощ https://www.facebook.com/%D0%9A%D1%8A%D1%80%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0 … 02273991/?fref=ts

Ние нали бяхме 10-тина дни в София, еми само един ден спа на обед. Не знам дали от новото място или защото имаше с кого да се занимава, но смени режима. Сега вкъщи пак дремва. Но аз съм на принципа, ако не й се спи, да не спи, после си ляга по-рано, което за мен е оферта. Късното заспиване в 11 ме побърква.

Диването вчера отпразнува новата година повече от нас - игри, танци, накрая на нас ни се спеше повече от на нея Simple Smile На гости е толкова прекрасно дете Simple Smile

За АБ само да кажа, че от Аугментин и тя яко се продриска, друг път няма да давам.
Гери, как ще ги борите тия бактерии само с хомеопатия...странно ми е, нищо лично. По принцип след като имате антибиограма и се знае коя е бактерията и на какво реагира най-добре е да си се излекува с АБ, то това им е смисълът.

Браво на готвачите, аз малко съм се отказала, че дребното нищо не ми яде. Но вчера спретнах една уникална салатка от една приятелка
Скрит текст:
киноа, чери домати, печени чушки, маслини и краставици, дресинг от лимон, зехтин, сол и черен пипер -

И малко новини от дребното
Скрит текст:
пак не яде, два кътника май са пробили покрай темп. Кара главно на мляко, което мен ме побърква, ама вече ноу мор. Говори много - вчера ни уби с баща й : Прави торта в кухничката и дава на баща си, той й вика не искам, искам месо (че нали я мъчим да хапва поне малко месо. Тя настоява – Проби малку ного вкусно, той пак не. Завърта се нашта сърдита, бърка си нещо, след малко му носи и вика Месо. Хапва баща й и тя нахилена му вика Не месо, торта  Laughing

Картички получих само две Sad Тели и Лили, благодаря  Hug дано вие сте получили моите...

Хубав ден, прекрасен уикенд и чудесна година  Hug
Виж целия пост
# 503
За много години, момичета и февруарчета!
Снощи посрещнахме новата година по леглата. Цяла вечер Вилито беше много непослушен. Приспах го и ние легнахме. Нервен е и намали яденето, явно зъб ни чака. Иначе се увеличавар петната по краката. Като лишеи, но от какво не знам. Ще ги покажа на педи, но не ми се рискува да го водя сега. Мисля на Barral или Uriage да заложа с крем геловете. Може и добрата стара Mustela. Гери препоръча Uriage,но за Barral не съм дочула нищо.
Виж целия пост
# 504
Здравейте и за много години момичета  Simple Smile.
Много здраве за всички и децата ни и всичко да се сбъдне, което сте си пожелали в новогодишната нощ.

Ние изкарахме много хубаво. Има доста деца и беше добре измислено с програмата. Догодина ако ходим пак там мислим и децата да вземем. Големите деца здадоха багажа към 1, но малките бяха пушка до 4  Laughing.
Според нас е защото малките спят още на обед , а големите нали не спят вече и за това се предадоха рано рано.

Копче нашите бактерии не се третират с антибиотик, за това не ни изписаха. Може да се лекуват с капки или с хомеопатия, но тъй като това са обичайни бактерии за яслите и градините, аз предпочетох хомеопатия за да изгради имунитет по лесно, иначе щяхме да си ги прихващаме постоянно и щеше да е един пълен кръговрат.
Аз съм малко инат и когато се налага сериозно лечение си изисквам пълни изследвания преди да се сложи лечение, за да се знае кое е най удачно, а не да си пием до безумие туй онуй и ефекта да е нулев.

Моята картичка сигурно ще ти дойде по късно, че аз късно я пратих. Така че според мен тепърва ще получаваш още, че доста ги пуснахме късно.
Браво на Натали Simple Smile , хитруша е от малка Simple Smile.

Фейчка изпробвах всичко. За АД помага само много добра козметика. Тези Barral  не съм чувала да са специализирани в това. Виж с лекарката и ако е АД ти препоръчвам само uriage ,  но не обикновената им серия а тази на xemose. Измивното им олио е уникално, а крема е добър много.

Айде весел празник на всички празнуващи днес. Отивам да правя баница и аз Simple Smile
Виж целия пост
# 505
Гери Прилича на лишеите, които си влачих доскоро и аз. Минаваха само от морската вода лятото и зимата се обостряха. Баща му също е с много чувствителна кожа. Може и А Дермата да му ги докара. Не е АД защото не се лющят и белят.
На всички които им пристигнаха картичките съм ви благодарила на лс. Надявам се и моите картички са достигнали до вас. На всички публикували адреси съм изпратила.
Виж целия пост
# 506
Честита Нова Година мили мами и техните семейства  Hug Радвам се, че споделяме празниците заедно. Нека вдички бъдат малко по-усмихнати и по-спокойни(пожелавам го на себе си най-вече) и да цари хармония в семействата ви  Hug

Ние си бяхме вкъщи снощи, малко беше ден като ден, ще се надяваме на една по-хубава година, че имаше някои тъжни моменти тази.

При нас има сняг, вали от вчера и е прекрасно. Гледаш през прозореца - красота. Пухкави бели снежинки, утъпкахме ги хубаво  Grinning и вчера и днес излизахме да играем и беше голяма веселба. Теди какъв е снега мамо: бял ама туден  hahaha

Копче хитруша си имаш  Whistling Аз като и кажа на малката ей хитруша си ти и тя ми вика: не, само Лиса  Laughing При нас картички още не са пристигнали, явно ги бавят в чужбина. Аз моите ги пратих сравнително рано. Радвам се че е стигнала до вас  Hug

Хубав ден на всички, а болничките да се оправят и по-малко болести тази година!
Виж целия пост
# 507
Честита нова година, момичета!!! Нека да сме здрави, нищи друго не си пожелавам  Hug
Сразена съм вашите колко много говорят и как се изразяват. Моята предимно писка и ние трябва да се сещаме. Казва само отделни думи, но на различните езици и сега в България бабите и прабабите "проговориха" английски  Joy
Тели, дано скоро пристигнат картики до вас, все пак вие единствени не бяхте със семействата си и имате най-голяма нужда от тях  Hug
Виж целия пост
# 508
Ч.Н.Г момичета, желая ви от все сърце през новата година мн здраве, мн щастие и много късмет.Желая ви също 2016г да е изпълнена с положителни емоции и никакви болести.Мишо днес се събуди и ми вика мамо искам банца  (баница)и мако Partyне можах да повярвам.и днес продължава да казва нови думички, мн съм доволна.А след тази ужасна седмица с обострен ларингит и бронхоспазми, и малкия като не спеше повече от два часа и често го изпикавахме, та сега след повече сън се буди с рев  от стискане да не се изпусне. Че най се надявам този година да не се отърваме от здраве. Embarassed
Виж целия пост
# 509
Честита Нова Година, мами и бебоци! Желая много здраве на вас, дечицата и на всички ваши близки!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия