

. И висок!


Да е здрава и спокойна!!!
Двете дребни посрещнаха новата година спящи и не мръднаха даже в съня си от гърмежите
... сега отивам да правя баница с късмети
за закуска 
Да сте здрави и щастливи, вие и най-близките ви и обичани хора и по-често да сте заедно!!! Другото не е важно 

прибрахте ли се вкъщи? Според мен 2-3 дни е нормално да е само коластра. Мен в болницата ме караха на 2-3 ден да се изцеждам за да дойде млякото и събраното го даваха със спринцовка. Но мойто беше поспаливо и не ревеше грам. Така че както са казали другите момичета - слагай нон стоп на гърдата. Предполагам, че вкъщи ще ви се нормализират нещата. Ако не, ето един сайт за първа помощ https://www.facebook.com/%D0%9A%D1%8A%D1%80%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0 … 02273991/?fref=ts
На гости е толкова прекрасно дете 
Тели и Лили, благодаря
дано вие сте получили моите...
.
, хитруша е от малка
.
Радвам се, че споделяме празниците заедно. Нека вдички бъдат малко по-усмихнати и по-спокойни(пожелавам го на себе си най-вече) и да цари хармония в семействата ви 
и вчера и днес излизахме да играем и беше голяма веселба. Теди какъв е снега мамо: бял ама туден 
Аз като и кажа на малката ей хитруша си ти и тя ми вика: не, само Лиса 



не можах да повярвам.и днес продължава да казва нови думички, мн съм доволна.А след тази ужасна седмица с обострен ларингит и бронхоспазми, и малкия като не спеше повече от два часа и често го изпикавахме, та сега след повече сън се буди с рев от стискане да не се изпусне. Че най се надявам този година да не се отърваме от здраве. Препоръчани теми