"Февруарче чака трета зима и подаръци да има" - Тема 17

  • 59 497
  • 736
# 510
Фейчка аз до колкото знам АД може да се изразява по различни начини. Едни сърбят, едни лющят и тн. Нашия нито сърби, нито се лющи, но това може да е защото аз постоянно мажа. Сега като ни се обостри имаше петно 10см на 5см. До сега толкова голямо не сме имали, но вече почти се заличава от как го мажа.
При нас също лятото се подобрява и почти нямаме много ядове, освен като стане прекалено топло и от топлото се поти и стана пак зле. По принцип зимата АД се обостря. Много е гадно, не мога да хвана от какво е даже. Мажа и чакам да го надрастне, друг избор нямам, защото нищо не помага.
Ако не му даваш омега сега - давай му, ние от нея се подобрявахме.
Виж целия пост
# 511
Посрещнахме новата година сополиви, от сополите покашля , та утре и с една педиатърка ще се срещнем преди да отпътуваме за София Sad

Картичките за Тели и Копчето даже препоръчани пуснах за уж по-сигурно и бързо, че пътуват до по-далеч, всички други публикували адреси също би трябвало да получат своите пожелания, ще се радвам да е така bouquet

Феичка, доволна съм също от Юриаж продукти, другата марка не съм я и чувала.
 
Копче, наистина мъничка умница имате.
Тели, и вашата дъщеричка доста говори.

Само си представям все още какви бисери ще ми чуят ушите като започне да говори. При нашите сме и непрекъснато му се говори , различни хора го закачат и заприказват, на всички е компания и започна с разни думички Heart Eyes но още е далеч цели смислени думи и изречения.
Виж целия пост
# 512


Нека бъде една здрава, успешна, добра, мирна и изпълнена с любов и надежди година!
Е, как сте след многото празници? Минаха еуфориите покрай Коледа и Нова година, туй беше  Laughing
Виж целия пост
# 513
Честита нова 2016 година прекрасници!!!
Нека е богата на здраве,обич и поводи за усмивки!
Злати,Мони е сладур и голямо момче Simple Smile .
Как са болничките? Бързо да оздравяват!!!
Ние новата година изкарахме у едни приятели на пижамено парти. Да,ама към 3ч,мъжете решиха да ходим на дискотека. Трудно ги убедихме да си облекат нещо друго и в крайна сметка мъжа на една приятелка си излезна по пижама. Добре че тук,след 4ч излизат кукери и всички помислиха,че и той е маскиран  Joy
Ние си пийнахме домашно мелнишко женско вино. Такова червено вино не бях пила отдавна,ама вързахме кънките и ние. Абе беше весело!! На мен към 22ч мн ми се доспа,че бях станала в 8ч,ама после се разсъних и откарахме до 6:30ч  Crazy
Виж целия пост
# 514
Честита нова година, да сме здрави и да споделяме само хубави неща във форума!
При нас сагата продължава, Фрауст много ме замисли за тази розеола. Нали бяхме с една лаеща кашлица и се лекуа със Сумамед и уж се подобряваше и изведнуж след една седмица вдигна  39-40 и затова отидохме и ни изписаха аугументин. Да не казвам, че ни пратиха на снимка напразно със съмнение за пневмония и нямаше нищо. Така, започнах да го давам, повърна на два пъти, на следващия ден пак Т цял ден и цяла нощ 39, не можем да я свалим. Към 5 сутринта успяхме със съветите не спешна помощ. На следващият ден 38,5 по нарядко и така както казваш 3 дни Т. Междувремено направи много гадно разстройство, като вода. След шестия прием аугументин започна обрив зад ушите по лицето и корема. Но не голям, веднага на спешното, спряха го и го замениха с Клацид, дадох го вечерта и сутринта се събуждаме и гледам цялата обрината, лицето, носа, гърба, отпред като сливащ такъв обрив. Пак на спешното, гледаха я гърлото добре, дробовете чисти, спряха АБ и казаха нищо и диета. Като се предполага че е от АБ. Но така както ми описваш много прилича на розеола, но как да съм сигурна, нашето педи чак понеделник. Колко време продължава обрива ако е розеола и колко ако е от АБ, дайте съвет как да го различа  newsm78
Извинете, ако досаждам, по скоро се надявам да съм полезна с нашият опит.
Виж целия пост
# 515
фрейда ако е шарка се разбира веднага от кръвните изследвания. На вас не ви ли пуснаха едни ????? Бива ли така да давате антибиотик след антибиотик и да не пуснете една кръвна картина. Просто за пореден път съм потресена от тази лекарска небрежност  ooooh!. Може ли детето да прави алергии от антибиотик и да не му се пусне една ПКК, ЦРП и антибиограма ???
Ние също бяхме с ужасен обрив на скоро, ама обринат целия. Отидохме на лекар и лекарката го прегледа и веднага каза от какво е и че не е шарка. Пуснаха му веднага една ПКК и се потвърди диагнозата. Ние температура не сме дигали, но за мен вашият обрив, повръщане и разтройство са си чиста алергия и непоносимост към антибиотика, а към кой е или към коя съставка от тях е можете да разберете само с изследвания.
Мен ако питаш ходете пак, не мъчете детето и си изискай всички изследвания преди да му предпишат каквото и да е .
Виж целия пост
# 516
Аугментина докарва до зверско разтройство. С толкова начесто АБ нищо чудно, че прави реакция. За мен трябва поне Фенистил да изпишат на капки или да бият Урбазон. Не е нормално АБ да не повлиява Т и да води до влошаване.
След петия АБ септември и ние се обринахме. Беше ми писнало и спрях всичко. Оправи се сам за няколко дни.
Виж целия пост
# 517
Лятото след даване на Аугментин и ние си до карахме зверско разстройство и се обринахме ужасно.Сумати и време не можахме да се оправим
Виж целия пост
# 518
Феичка Фенистил ни изписа. А темп беше три дни вторник сряда и четв и петък изби малък обрив и днес е цялата. Затова си мисля че може да е съвпадение с АБ и да е розеола. То разстройството си е от аугументина. Иначе вчера и днес няма Т.
Виж целия пост
# 519
ние напоследък повече пием Ериус, лекарката казва че е най хубав. Даже сега ни кара 15 дена да го пие заради обривите.
Дано намерите читав лекар и да оправи детето , че се измъчихте  Hug
Виж целия пост
# 520
Точно бяхме у моя приятелка, която беше три дни с детето в болницата. Съмненията първо бяха за розеола, но в крайна сметка е било алергична реакция към този антибиотик. Видях снимки, страшно е за гледане-кърваво червени петна по цялото тяло и болки в ставите  Cry
Виж целия пост
# 521
Честит ви първи сняг Simple Smile
Искрено се надявам това затишие в групата да е, защото сте на гости или с приятели, а не защото има болни.  Hug

На Западния фронт нищо ново, дет се вика. Не спи, не яде това, което сме приготвили, повтаря вече като папагал, изкарваме извън нерви, после виждам, че не е било без причина и се ядосвам на себе си и после пак Simple Smile
Вчера гледахме Star wars и видя Йода и баща й вика ти си Йода и от сутринта говори за себе си: Йода пие вида, Йода игра Simple Smile
Опитвам се да налагам моето мнение, ама хич не ми се получава, че нали около мен имам големи експерти.
Сега си е навила на пръста, че на две годишно дете за РД трябва да купи таблет. Да си играе и да гледа клипчета. Ама иначе е вредно да гледа тв и комп, ама иди се разбери.
И последно, преди да кажете на администраторите да ме блокират за спам - ако се чудите какво да гледате, сериалът Sherlock на bbc е уникален Simple Smile
Хубава седмица и спокойна вечер.
Виж целия пост
# 522
Здравейте и от мен.  Hug
Копченце значи и Йода си имаш  hahaha забавно е у вас значи Hug
И аз се надявам всички болни да са оздравели и да няма нови Praynig За момента аз съм болната у дома. Гърлото така ме стегна сутринта, че едвам дочаках да отвори аптеката. Дано не заразя малкия, че както е податлив сега покрай тези зъбииии... не ми се мисли. Във вторник ще го водя при педи да пуснем едни изследвания да видим всичко ОК ли е, че то уж зъби зъби, ама ейй така профилактично да видим и да се успокоя, че всичко е наред.
Сутринта закарахме зверчето в леля му за 2-3часа да поиграе, а аз да мога да си ушетам след празниците у дома. Не посмях да го изкарам на снега, но го погледа през прозореца на колата Laughing
Виж целия пост
# 523
Привееет wavey
Вече сме си вкъщи - няма такава радост. Малкото е щастливо, че си е у дома, въпреки че нищо не му е липсвало покрай пътуването. Все пак - home sweet home Heart Eyes

Още се лекуваме, че го мъчат тежки сополи. От тях покашля. От там пък и моят въпрос: Проспан давали ли сте , майчета? Какви са ви наблюденията, как се влияе, добър ли е, ако сте го ползвали? Педиатърката ни го изписа, но малкият не кашля от зачервено гърло, а като се затормози от секрети. Затова още се въздържам. Гърдите са чисти , та ако започне да кашля нощем , дали да го започна newsm78
Виж целия пост
# 524
привет и от нас.
и ние нещо се мъчим пак да кашляме, та започнах пак инхалациите и чайчетата да видим до къде ще го докара.
Проспана аз го пих по едно време и не ми помогна, но то си има най различни кашлици и на едни може да помогне, а на други не.
Бизи ако видиш че увеличава кашлицата давай го и не го мисли.
Мен направо треска ме тресе като гледам как всичко живо кашля, киха и тн. Имам чувството че всеки 2ри е болен. Ако не идем за 3 дена на ясла и не си лепнем нещо те па на  Sad

Днес обиколих малко мол-а , че ми иска да му взема един космонавт, че да ми е по лесно сега в студа, обаче не можах да намеря толкова голям.
Кажете някой купувал ли е , ползва те ли и от къде намерихте, че нещо не намирам аз. Трябва ми нещо за поне 98см да е  newsm78

Копче поздрави Йода от нас  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия