Звездни компромати 265 част

  • 73 081
  • 725
# 240
http://life.dir.bg/gallery.php?id=20790962#topnav
Виж целия пост
# 241
Много е красива, аз поне за друга толквоа красива балерина не се сещам Heart Eyes

а се сещам  - Анастасия Волочкова  Flutter бе като капчица , преди 15 години съм я гледала в "Спартак" просто прекрасна  Grinning Сега на 39 има малко корекции , които според мен не са и били  ненужни  Rolling Eyes

Скрит текст:
Преди  Flutter


Виж целия пост
# 242
Изненадах се на положителните коментари за Ева ... Определено не ми харесва . Та една Ернестина Шинва има много по- перфектна кожа(тяло) ,крака и корем. Ето за нея бих казала,че е мнго добре за възрастта си .  Rolling Eyes Вкусове  Grinning

Чарли Шийн е бисексуален и доста извратен  Sick
Виж целия пост
# 243
Вече за Чарли мисля че се спекулира и преувеличава  Crazy

Харесвам Ева и цеулита и  Peace
съвсем си е ОК за жените  Grinning стига да не е прекален  Wink
Почти всяка жена го има в някаква степен  Laughing
изключвам активните спортистки но и при тях даже съм го виждала  Wink
Виж целия пост
# 244
Vanessa Paradis за коледният Vogue  Simple Smile




Виж целия пост
# 245
Мммм, не.
Виж целия пост
# 246
Не, не и не!  Sick
Виж целия пост
# 247
направо е ужасна  ooooh!
Виж целия пост
# 248
На мен ми е смешна. Прилича ми на търкалящо се кюфте  Tired младо момиче е, като иска да се облича и кълчи така, да свали 10 кила.
Виж целия пост
# 249
 JoyEто ги и другите два варианта на корицата Ванеса
Скрит текст:

Предпочитам голата пред тази със зъбите  Mr. Green
Виж целия пост
# 250
Доста страници се изписаха след снимките на балерината,
но не мога да си замълча.
Прекрасна е! Каква красавица само!

Гери Никол...не вярвам с това акцентиране на нейното телосложение
да има някакъв напредък,
защото в Бг не се сещам масово да се припада по такава структура.

А, Ванеса...
все едно гледам тялото на Андрей Пажич
с главата на Ванеса.
Някакво хилаво момчешко тяло...
Виж целия пост
# 251
На мен ми е смешна. Прилича ми на търкалящо се кюфте  Tired младо момиче е, като иска да се облича и кълчи така, да свали 10 кила.
е тя е наш вариант на Ники и Иги, даже на задник още може.
Виж целия пост
# 252
Преди малко в Здравей, България гостуваха журналист и ?(мениджърът на Григор?).
Та, няма връзка с Никол.
Не, че това е новина някаква, ама доста хора се вързаха  Peace
Виж целия пост
# 253
Жоро Стоименов, мениджър на Хубавко, мъж на Катето Малеева
Мда доста надежди за Николчето, особено тук в темата  Wink
А иначе очаквано да отрече, даже се забавиха, ако не го беше направил, около мача в събота други въпроси просто нямаше да има
Виж целия пост
# 254
За Гери и Иги - не мога да ги сравнявам. Иги е с фина структура, тънка талия и широк ханш, което я прави женствена, докато Гери е просто замазана.
Иги
Ето и Гери, много малка разлика талия/ханш.

Извън външния вид, който не ми е фактор - не ми харесва гласът й, нито песните.

Изненадах се на положителните коментари за Ева ... Определено не ми харесва . Та една Ернестина Шинва има много по- перфектна кожа(тяло) ,крака и корем. Ето за нея бих казала,че е мнго добре за възрастта си .  Rolling Eyes Вкусове  Grinning

Ева има женствена фигура, а Ернестина мъжка. Питай един мъж да видиш коя ще избере  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия