Звездни компромати 265 част

  • 73 082
  • 725
# 255
Ернестина има момчешка фигура, даже не е и мъжка.  Peace
Виж целия пост
# 256
 Ернестина е типът наричан във форума на галено "кльощава кощрамба"./или скумрия ли беше, не помня първообраза/
Виж целия пост
# 257
Въпреки, че не ми е особено приятна, бих се радвала ако Гери Никол пробие в световния шоу-бизнес. Тя показва точно това, което най-много се търси в момента и освен това - момичето има добра цена защото произхожда от бедна ИЕ държавица.
Нашето момиче ми е просто любимка пред Беки Джи примерно.
http://www.hawtcelebs.com/wp-content/uploads/2014/12/becky-g-at- … ll-in-miami_1.jpg
http://www.pollstarpro.com/NewsPhotos/bojingleballbeckygPG_PG.jpg
Виж целия пост
# 258
Еди Редмейн на корицата на "Details" м.12.2015
Странно, но ми харесва.
Дори не е хубав, нито чаровен,
но някакси ми харесва.
Скрит текст:




Виж целия пост
# 259
Гледах новото видео на Ирина Тенчева... и не можах да се оттърва от усещането, че магазинът на приятелката ѝ просто не върви в момента и ѝ трябва реклама.
Подразниха ме репликите за родопското одеяло на баба и за хората, които си режат пиците с обикновен нож, а не с уреда, който тя предлага.
Според мен е много по- важно с кого си на масата, докато си режеш пицата и хапваш, отколкото това с какво точно си я нарязал, за да я изядеш.
Дразнят ме такива снобарски изказвания.
Иначе нищо против Шкафа, симпатичен ми е магазина Simple Smile
Виж целия пост
# 260
О, изкючително чаровен е Еди, усмивката му грее Heart Eyes И има лунички и зелени очи Party
Виж целия пост
# 261

JoyEто ги и другите два варианта на корицата Ванеса
Скрит текст:

Предпочитам голата пред тази със зъбите  Mr. Green

 четете избирателно...

Виж целия пост
# 262
На мен пък ми харесва голия задник на Ванеса. Обичам кокали  Blush .
Виж целия пост
# 263
И аз не мога да си обясня защо го харесвам Еди толкова много, но е нещо отвъд "първия поглед". Може би ако не бях го виждала във филм, нямаше да е така  Simple Smile
Виж целия пост
# 264
И аз не мога да си обясня защо го харесвам Еди толкова много, но е нещо отвъд "първия поглед". Може би ако не бях го виждала във филм, нямаше да е така  Simple Smile
Аз съм го гледала само на снимки
и то тук в темата Simple Smile
и пак го харесвам.

О, изкючително чаровен е Еди, усмивката му грее Heart Eyes И има лунички и зелени очи Party
Добре, че има момичета, които харесват лунички,
защото онзи ден
се наложи да успокоявам сина ми,
който си мисли, че е грозен,
защото има лунички Simple Smile
Виж целия пост
# 265
missoni,
за себе си мога да кажа, че не чета избирателно
и много добре помня, че първи ти
пусна снимките на Ванеса,
защото имах намерение още тогава да й коментирам кокалите,
но някой друг беше яхнал вълната от коментари
и аз изключих,
че се бях набримчила да се възмущавам от Ванеса.
Виж целия пост
# 266
И аз не мога да си обясня защо го харесвам Еди толкова много, но е нещо отвъд "първия поглед". Може би ако не бях го виждала във филм, нямаше да е така  Simple Smile
Много странно създание е той- външността му с тази огромна уста е по-скоро перверзна, а на екран има изключително меланхолно излъчване (особено в онзи любовен сериал за ВСВ, направо е като Многострадална Геновева)

Мис, предай му от една какичка от много далеч, че хората с лунички може да са харесвани или нехаресвани, но никога не остават незабелязани Simple Smile
Виж целия пост
# 267
Мис Пиги като Адел  Mr. Green
Виж целия пост
# 268
Гледах новото видео на Ирина Тенчева... и не можах да се оттърва от усещането, че магазинът на приятелката ѝ просто не върви в момента и ѝ трябва реклама.
Ето го въпросното видео
Скрит текст:
Всъщност Ирина говори ли в това видео за връзката си с Иван или само прави реклама на приятелка?
Виж целия пост
# 269
Джо  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия