

https://gecce.com/haber-kenan-imirzalioglundan-moral-tatili


!Варна,Галка, благодаря
!Косе и на теб благодаря
,за малко ме изпревари с новината за утехата
,с има,няма1-2 мин


след вчерашната припомка на косенцето за романтичната комедия на йенгето, аз снощи си изтеглих 1 и 2 част. Първа я отразих на момента, втора в момента е в действие.
Въобще страхотно се е справила с това, което се изисква от нея.
Ама там... това, което надникнах тук-там в майките не ми харесва.
Може би от значение е и сюжета на филма... не знам, не съм специалист, любител съм, но определено Кадер е по-убедителна в ролята си.
!Варна,Галка, благодаря
!Косе и на теб благодаря
,за малко ме изпревари с новината за утехата
,с има,няма1-2 мин

кой не си мечтае за такава подкрепа


не стига, че един месец няма да го снимат папараците, ами и ако от зейбека ни лишат 

не стига, че един месец няма да го снимат папараците, ами и ако от зейбека ни лишат 

не стига, че един месец няма да го снимат папараците, ами и ако от зейбека ни лишат 

че отнесе няколко сочни защото му рекламираха трейовете в Кара севдата и ме дразнеше.
(ама верно ме дразнеше)
, не се самообвинявай джанджазъм
)
пуснаха предпоследен фрагман
Ама какво толкова? 10-тина серии си е добре. Ако ги правеха по 1 час щяха да са 20. Не като КД 115!
Луда работа!
След него друго дизи с толкова еп. не поглеждам асла!
С МанИКеньо го играем твърдо.
Той вика докато не намалят продължителността на болюмите - олмаз, язе викам много болюми - олмаз!
Той вика докато не намалят болюмите - олмаз, язе викам дълги болюми - олмаз!
Никога не казвайте никога!

Препоръчани теми