"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 87 тема

  • 120 643
  • 736
# 105
Шимди е за най-красива двойка.  Peace Сори! Пак не сме ние.  Sad Двойката от Любов на заем.
Е ми минаха ни номинациите. Печелят други. Да им е честито!  Peace

Може ли снимка на Серенайката? Praynig

От церемонията.



От фотосесия.

Виж целия пост
# 106
Може ли снимка на Серенайката? Praynig
Виж целия пост
# 107

Дейзи Hugето .

Умряли сме им за Пеперудите.

Виж целия пост
# 108
Съжалявам,но си е пълна пародия.
как може Сериал,който няма номинация да вземе наградата
Значи ,

Туба е била права ,да откаже да отиде
Енгин добре ,че не присъстваше и той на тази пародия...
Момченцето  си заслужаваше наградата ..
от него по-добър нямаше в номинация

Виж целия пост
# 109
Мерси. Одобрявам я за екранна партньорка на Енги.

Препоръчвам ви този филм!
http://www.cinefish.bg/Dalech-ot-bezumnata-talpa-Treylar-trailer29366.html
Виж целия пост
# 110

Както пишат рускините.
Двойка не на годината, а на века.
Повече ,няма ги гледам , изключвам ги.
По-добре да си пусна някоя серия, да си оправя настроението, което ми ,скапаха #2gunfire
 
Виж целия пост
# 111
ДевремитИ, призовавам към бон тон!  Praynig Peace Евет! Нашите този път не взеха награди, но тези които ги взеха заслужават уважение!  Peace

Виж целия пост
# 112
Селфи Hug
никакъв-бон тон!
Ножа е опрял до кокал #2gunfire
На журито веднага да се дадат -очила с по-голям диоптър.

Хърватките пишат, че Енгин никога няма да ползва ,,Пантен,, а Туба се е подстригала Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 113
Само да ви кажа, че сега няма да му видим очите на Енгин доста дълго време, до следващият  му проект.  ooooh!
Виж целия пост
# 114
ДевремитИ, призовавам към бон тон!  Praynig Peace Евет! Нашите този път не взеха награди, но тези които ги взеха заслужават уважение!  Peace


Селфие ,аз нищо не казвам за наградените артисти .Да им е честито .Аз харесвам и Серенай и Чаайтай
Само за парадокса ,че печели сериал ,който дори не е номиниран,
пък от там  нататък се стига до  извода ,дали въобще имат значение гласовете на народа.
Виж целия пост
# 115
Дейзи Hugне се знае, знае ли се, все някой фен ще го набара и ще го щракне.



Майче Hugкакво ,казваш, че и там има нагласени работи. newsm78
Аз да гласувам като луда, а те ми се изпюха в лицето #2gunfire
Лека нощ.
Виж целия пост
# 116



Споко!!!
Да са им честити  Златните пеперуди, на таз годишното издание.
Но не мога да премълча, че критериите не са ясни и организацията им куца.
Хареса ми залата и този победител  Peace


Скрит текст:


Пеперудите не са това, което бяха и всяко отлагане е провал.
Нашата екранна двойка е вече на друг, по-висок етап от развитието си
и пеперудите закъсняха твърде много за срещата.



 
Виж целия пост
# 117



  Hug момичета

 хич и не се учудвам за прословутата Пеперуда Peace как я раздават -да им е честита Hug

парад на суетата и посредствеността за поредна година  Crossing Arms /съжалявам Селфи Hug това е моето мнение/

разбира се,че има много по-талантливи,но не толкова лъскави и напористи като тези,дето ги печелят

лека smile3524
 
Виж целия пост
# 118
Тойгар Ишаклъ взе наградата за музика за ПО.
Виж целия пост
# 119
 Hug Hug Hug

Тези пеперуди май са с фалшиви краски ooooh! ooooh! ooooh!

Нямам намерение да честитя на спечелилите,защото има по-достойни и талантливи в пъти от тях!Комерсиалността и нагласеността на конкурса доказват колко прави са Енгин и Туба,че не присъстват.Съседите хич ги нема-от изток до запад,В Азия,Америка,Европа/Франция и Ватикана /признаха и наградиха таланта им,а в родната им Турция и то в тяхната година-НЕ.Казах ви голям и горчив залък за гилдията са и затова ги пренебрегват и ощетяват,но напук на всички таланта и успехите са тяхни по цял свят.Защото Енгин и Туба вече са световна звездна двойка.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия