"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 87 тема

  • 120 643
  • 736
# 120
Добро утро Hug
[img]
Скрит текст:
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1532404
Честито на именниците bouquet bouquet
И ,не забравяйте, от днес денят започва да разте с едно просено зрънце.

Слънчев ден на всички Hug Hug
Виж целия пост
# 121
Здравейте!  Hug

Скрит текст:

Благодаря за публикуваните новини, снимки и колажи!  newsm51
На спечелилите Златни пеперуди - честито!  Peace






Честито бебче на Селин Ортачлъ !  Peace
Приятен ден!  Hug
Виж целия пост
# 122
Здравейте!
Честит имен ден на празнуващите! newsm51
Пеперудите отлетяха ,ние сме тук.
А нашите патрони по медиите ,но забележете само за хубави неща ...
За Енгин
Статия от Онур Акташ
https://gecce.com/yazarlar/ozel-haber/silili-cocuklara-engin-akyurek-yardimi
Феновете на Енгин от Чили/от негово име/  са дарили средства в помощ  за Деца  със специални потребности .

За Туба...целта е поставена-задачата е изпълнена


Видео от Париж с Ферзан ,Туба и съпругата на Йълмаз Гюней-Фатош Гюней ,
фестивала е в памет на  него и творчеството му. Тюркян Шорай участва в неговите филми и Тя получава специална награда за целия й творчески път
...разбрах ,че подобен фестивал се организира в Италия от Ферзан + още едно име и набира голяма популярност в Италия
http://m.34volt.com/dunya/ferzan-ozpetek-turkiyede-gulunen-bir-k … bu-haberi-274627/

Честито бебче на Селин.. мъжъ й е страхотен комик особено в комбина с Езги Мола
Виж целия пост
# 123
Майче Hugза инфото.
Но се чудя, каква цел е поставена и ,каква задача е изпълнена.............?
Дали иде реч за новия филм на Туба......?


Знам, че прекалявам, ама се обръщам ,към всички ,моля ви намерете последната твотба на Енгин ,в оригинал.
И,моля Варна Hug Hugза превод.Четох я на руски, на хърватски, но друго си е в превод от турски.
Преводите ,които четох бяха от английски.
Моля ви момичета.Имам си специална програма ,за съхранение, не са в папка.
Виж целия пост
# 124
Здравейте,
какво стана-тези пеперуди голямо менте излязоха за нас,но и патроните явно са усетили нещата и дадоха отбой за присъствие!
Честито на печелившите,ама и аз като хърватките казвам-никога повече Пантен Wink  Laughing(не,че ползвам тази марка,но....).Последният ми допир с Пантен беше преди 10-15 години и помня едно ужасно наелектризиране и заплитане на косата.Въпреки,че е индивидуално,дори на Туба не вярвам,че е ползвала тези продукти,макар,че ги рекламира.Сега същият ефект ми докара и един Лореал ooooh!
Звезди, Hug поне си се позабавлявала със стайлинга на съседките Laughing,има попадения като за кабаре Simple Smile.От публикуваните снимки, най ми хареса Бергюзар-страшно симпатична,естествена,не натруфена жена.
 Hug
Виж целия пост
# 125
Момичета !
Ако има тази вечер снимки на един от ГГ откъде мислите ,че ще бъдат отразени
Започвам от дамата
Подсказки
Ферзан се отбеляза в Италия на премиерата за филма на Шанел.
Тази вечер е премиерата на Джунглата в Анталия фестивал- Онур е там
Тя до вчера се отразяваше от Париж...

Моето предположение -
Туба от Анталия.
За Енгин нямам подсказки
Истанбул или Анкара
моето предположение
Енгин Анкара
 
Виж целия пост
# 126
Някой има ли превод на статията на Онур Акташ? newsm78 Praynig
Виж целия пост
# 127


Майче Hug Hug
аз си мисля ,че Туба още е в Париж.
А, Енгин е в Истанбул.
Виж целия пост
# 128


И сега една новина.
Ахмет Тансу(Арда) ще се жени в събота.
Патрона е поканен, за патронката няма инфо.
Слънчев ден на всички Hug Hug
Виж целия пост
# 129
....И сега една новина.
Ахмет Тансу(Арда) ще се жени в събота.
Патрона е поканен, за патронката няма инфо.
Слънчев ден на всички Hug Hug

Честито на Арда Simple Smile и ура- ще имаме нови снимки на патронЯ Simple Smile Дано!

Привет, девремс,
Честит ви начало на края на годината. УжасТ, кога измина и тя.
Скрит текст:
Реших от днес да постя- спирам сладкото, хем че ми е забранено от докторите, хем ми е порок, от който ще се откажа поне до Коледа. Ще изхвърля всички продукти, които си имам винаги за ябълков пай, за бисквитена торта и за прочие сладости.  Mr. Green Стискайте палци!

Виж целия пост
# 130
Здравейте! Честит ни декември!  Hug



Звезди, Пепелче,  Hug Hug

Честито на Тансу!
Да са все така щастливо влюбени!

Виж целия пост
# 131

Туба е все още във Франция.
Пепелче Hug Hug
стискам ти палци, за това се иска голяма воля, дано успееш. Peace
Виж целия пост
# 132
Добър вечер,дами, Hug Hug Hug Hug

Ринка, HugЗвезди, Hug,Мая, HugПепелче, HugЕти, Hug и всички останали Hug Hug Hugблагодаря ви че поддържате темичката ни -оазис,в който да споделяме радостите и гордостта си от нашите любимци!

Виж целия пост
# 133
Ако, все още не сте си украсили елхата, моля предлагам ви да го направите.
Аз моята вече я украсих.

Кески Hug
Патронката ,като малка.Много е сладка.

Поздрав за всички, с един весел клип, па макар и стар.


https://youtu.be/l1xwGe1ACoQ
Виж целия пост
# 134
Добро утро Hug Hug


Хубав ден на всички Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия