
Боби,много здраве,щастие,късмет и сбъднати мечти през по-мъдрата година от живота ти

Ринка,

Звезди,
Дива,
Дейзи 
Вече се затъжих за нашите Елмери,хайде да започват да се трудят вече!!!
Прекрасни!!!!



Дива,
Дейзи 
Така ли искате да го видите в роля или с някаква друга визия?
Така ли искате да го видите в роля или с някаква друга визия?


Пепелче
, Звезди
, Дейзи
, Дива
Кески 



Бъди здрава и всичко най-хубаво ти пожелавам! 

.Последният снеговалеж поне ни се размина леко
в сравнение с другите градове.
мерси за клиповете. Никол е невероятна певица и жена, а Енрике е страхотен.
И между тях има химия, вижда се в клипа. 

благодаря ти! 

Енгин сега ходи по тузарски клубове и си позволява скъпи покупки и тн и палачинката се обърна, сега всичко е ок.
Марката е стандарт за качество, ама не всеки го разбира. 
Енгин сега ходи по тузарски клубове и си позволява скъпи покупки и тн и палачинката се обърна, сега всичко е ок.
Марката е стандарт за качество, ама не всеки го разбира.
мерси за гифчетата.
Спомням си , че съм гледала такова, но сега не мога да го намеря. 
не е клип, но мисля ,че ще ти хареса.
Препоръчани теми