"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 87 тема

  • 120 643
  • 736
# 480
 Hug Hug Hug Hug Hug

Боби,много здраве,щастие,късмет и сбъднати мечти през по-мъдрата година от живота ти  newsm59 Tada ura


Ринка, Hug Hug Hug

Звезди, Hug Дива, Hug Дейзи  Hug

Вече се затъжих за нашите Елмери,хайде да започват да се трудят вече!!!

Прекрасни!!!!





Виж целия пост
# 481
Момичета, на всички ни липсват Ел и Йо, и най-вече Енгин и Туба. Но според мен не трябва да спираме да пишем, излизат снимки на патроните, ето Енгин е с нова визия, кажете какво мислите? newsm78 Така ли искате да го видите в роля или с някаква друга визия?

Кески,любими снимки. Много са красиви Ел и Йо в бяло!Полата на Ел много ми харесва. Simple Smile   

 
Виж целия пост
# 482
Момичета, на всички ни липсват Ел и Йо, и най-вече Енгин и Туба. Но според мен не трябва да спираме да пишем, излизат снимки на патроните, ето Енгин е с нова визия, кажете какво мислите? newsm78 Така ли искате да го видите в роля или с някаква друга визия?

Кески,любими снимки. Много са красиви Ел и Йо в бяло!Полата на Ел много ми харесва. Simple Smile   

 

Мога да кажа,че за мен най-добрата визия за Енгин е тази на Йомер-коса,брада беше и е страхотен мъж #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Харесва ми и сега,но ми се струва, като че ли е в процес на оформяне на тази си визия
Виж целия пост
# 483
                                         Девреми! Hug

     Ринка,  Hug Пепелче  Hug, Звезди Hug, Дейзи Hug, Дива  HugКески Hug


                                   

  За Елмерите спор няма, че направиха много силни роли. Те наградите сами говорят.

         

         

                                        Приятна вечер! Hug

             
Виж целия пост
# 484
Добро утро Hug Hug


Ау, ужас, едни парцали се сипят от небето, всичко побеля.
От патроните ни, вест ,ни кост.

Най-добре е ще е , да си седим у дома на топло, който има възможност разбира се.
Въпреки студения ден ,ви желая да ви е слънчево в дущите. Hug
Виж целия пост
# 485
Боби,
честити празник и от мен! HugБъди здрава и всичко най-хубаво ти пожелавам! Hug

Дейзи, Hug
права си,но аз по друг повод споменах тези думи на Туба за погледите.В случая ставаше въпрос за това,че в интервю Туба казва,че инициативата за връзката им с Онур е била нейна като един ден на снимачната площадка тя го погледнала по необичаен начин(извън снимките май е това обаче).Затова писах,че ние не знаем дали са се погледнали "по-така" или не са и Туба и Енгин,т.е. имали ли са извънработни отношения или не са.Това го знаят те и евентуално някой свидетел,ако е видял нещо,но доказателства не се показват,ако някой има такива....

За визиите-Туба се чувствала добре с късата коса,но на мен повече ми харесва с по-дълга коса.Енгин не знам по-дълга коса ли пуска или не се е оформил просто,но като Йомер най му отива.Образите им предполагат може би смяна на прическите.Специално Енгин във всеки филм е с различна прическа.Поне засега няма май повторение,освен ако не съм гледала нещо.Има актьори и от мъжете и от жените,които не си променят драстично прическите,но пък то е индивидуално-не на всеки му отива всичко.

Звезди,още малко и дават температури от 10 градуса dance.Последният снеговалеж поне ни се размина леко Peaceв сравнение с другите градове.
Скрит текст:
Скоро обърнах внимание на новата мадама на Гришо,а именно Никол Шерцингер.По принцип харесвам 2-3 нейни песни,но като жена,изпълнител и артист е много добра.Пускам 2 нейни изпълнения в съвсем различен стил.Едното е с Енрике Иглесиас.Има хореография и макар Енрике да е повече от 10 години с Ана Курникова гледам,че има доста "филмирани"заради хореографията.Това го слагам във връзка с темата за слуховете-и на други се случва освен на нашите патрони.
Другото изпълнение е от X factor UK.Страхотно изпълнение според мен,въпреки гафът с микрофона,който се е случил.Направи ми впечатление в каква голяма зала се провежда Факторът в Англия и колко много публика има.
https://www.youtube.com/watch?v=1LKUvkU5XFY
https://www.youtube.com/watch?v=mpTvsV5KTA4

Май оспамих порядъчно  Mr. Green Sunglasses
Виж целия пост
# 486
Ети,  Hugмерси за клиповете. Никол е невероятна певица и жена, а Енрике е страхотен.  Heart Eyes Heart Eyes И между тях има химия, вижда се в клипа.

Сега те разбрах какво си имала в предвид. Аз не вярвам да е имало нещо между Туба и Енгин извън снимачната площадка. Но това е само мое мнение. Това, което исках да кажа е , че актьорите могат да се влюбят в ролите си, в играта и да ни предадат достоверно любовната история. Един режисьор каза, че истинското изкуство е като се включи камерата да се влюбят и като се изключи всичко да остане само в снимките. На Енгин и Туба им се получи! Simple Smile

Не мога да преценя дали Енгин си е пуснал косата по собствено желание или се подготвя да му бъде оформена за роля. Аз го предпочитам с къса коса. Но ще видим какво ще стане.

А какво мислите за думите му на летището "Нека е изненада!"? newsm78 newsm78 
Виж целия пост
# 487
           Привет, Девреми! Hug

    Ети,  Hugблагодаря ти! Hug

     

 Лина е публикувала много хубаво интервю с Онур в темата за Пленителката.

                                       Лека, момичета! Peace
Виж целия пост
# 488
Здравейте момичета! Приятна сряда - денят на КПА!  Hug



Илкин продължава с фотосесиите


Чиче се топли край камината в новото си дизи


Сайгън участва в един филм и сега се е отдал на билярд


Сериалът на халата и Демет го спират на 8 епизод


Виж целия пост
# 489
Много дизита спряха комшиите. Патроните трябва много добре да подбират, защото има много фактори за успеха на един сериал. Енгин много внимателно избира ролите си и сериалите, в които участва. Затова и прави големи паузи понякога. Така, че сега чакаме нещо вълнуващо, което да го провокира да се включи.  Simple Smile

Четох назад в темите, че сте коментирали визията на Енгин. Той много се промени, започна да носи по-изчистени дрехи. Личи си , че и качеството е друго. Започна да се облича с маркови дрехи! Нвкой спомена, че носи бельо на Томи Хилфигер. И съучер има. Та си спомням някои как плюеха Берен и Къванч, че били комерсиални, че пазарували маркови неща, че водели висок стандарт на живот. че си позволявали скъпи покупки, че ходели в известни клубове Такова плюене падаше. Ама си мисля, че просто гроздето е било кисело! Peace tooth tooth tooth Енгин сега ходи по тузарски клубове и си позволява скъпи покупки и тн и палачинката се обърна, сега всичко е ок.  Joy Joy JoyМарката е стандарт за качество, ама не всеки го разбира.
Виж целия пост
# 490
Много дизита спряха комшиите. Патроните трябва много добре да подбират, защото има много фактори за успеха на един сериал. Енгин много внимателно избира ролите си и сериалите, в които участва. Затова и прави големи паузи понякога. Така, че сега чакаме нещо вълнуващо, което да го провокира да се включи.  Simple Smile

Четох назад в темите, че сте коментирали визията на Енгин. Той много се промени, започна да носи по-изчистени дрехи. Личи си , че и качеството е друго. Започна да се облича с маркови дрехи! Нвкой спомена, че носи бельо на Томи Хилфигер. И съучер има. Та си спомням някои как плюеха Берен и Къванч, че били комерсиални, че пазарували маркови неща, че водели висок стандарт на живот. че си позволявали скъпи покупки, че ходели в известни клубове Такова плюене падаше. Ама си мисля, че просто гроздето е било кисело! Peace tooth tooth tooth Енгин сега ходи по тузарски клубове и си позволява скъпи покупки и тн и палачинката се обърна, сега всичко е ок.  Joy Joy JoyМарката е стандарт за качество, ама не всеки го разбира.
Здравей,Дейзи!
Затова темата не е активна,затова пишещите изчезнаха.Кому са нужни такива постове?Кого държиш да запознаеш с отдавна отминали събития?Коментари от този род ми звучат пренебрежително към актьора.
Виж целия пост
# 491
Темата е активна. а аз съм казала истината Така че няма от какво да се притеснявам. Енгин с нищо не съм обидила.
Виж целия пост
# 492


Привет на всички!!!
Аз вадя от папките КРА.







Виж целия пост
# 493
Дива, Hug мерси за гифчетата.

Искам да попитам дали има някое видео само с целувки на Елмер? newsm78  newsm78Спомням си , че съм гледала такова, но сега не мога да го намеря.
Виж целия пост
# 494
Добро утро. Hug
Дейзи Hugне е клип, но мисля ,че ще ти хареса.


Хубав ден на всички. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия