"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 87 тема

  • 120 644
  • 736
# 540
 Hug Hug Hug

Очертава се отново един успешен проект за Туба,Халит и екипа.Кастингът е много силен за този проект!

Виж целия пост
# 541




Голяма е мъката на Ъшъл.
Миналата седмица прочетох, че е загубила сестра си,
а тази майка си.
Виж целия пост
# 542
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CbohgN2W8AA6gTg.mp4
Виж целия пост
# 543
Мери  Hug


Виж целия пост
# 544




Туба, Енгин и други от екипа на

КРА -  пример за лоялност

към скръбта на Ъшъл






Скрит текст:
Тъжно, много тъжно, та чак  срамно  ...

Виж целия пост
# 545
Здравейте,момичета!


https://youtu.be/Zvouwh00Xbk
Едно клипче да не забравим нашите сладури Laughing Laughing Laughing 
Виж целия пост
# 546
Здравейте!
Мери ,
Нашите сладури ,няма скоро  да се забравят от тези които ги харесваа за  нехаресващите вече са извън строя....
 тези колажи  ми харесаха



Проектът на АлперТуреди "Имам едно желание " също е с награда от "Тюркгенчлик..."
Виж целия пост
# 547




Виж целия пост
# 548
Линка ,
Много ми е приятно да срещна твоя ник в тази тема...
А за снимките  на Енгин newsm78
Струва ми се ,че са от времето на КВФ/но все пак не съм сигурна...
Виж целия пост
# 549

Привет!!!
Мая,  Hug благодаря за новините!!!
Линка,  Hug тези снимки на ЕА са от фенки, по времето на КВФ.
Това  ми напомни за срещата с българските фенки.
Бяха се срещнали с него долу-горе по същото време и са му дали подаръци.
После си нашариха снимките с надписи и много се ослушваха, докато споделят впечатленията си.
Но това, което тогава ме порази беше, че като попитах, дали са видели партньорката му,
отговориха, че била там, но те не са искали да говорят с нея.
Та, когато групата заминаваше на сета на КРА, за среша с Туба написах,
ако срещнат ЕА, да не вземат да го подминат, имайки предвид, предишния случай.
Това е повод, да им изкажа сега още веднъж благодарност, за снимките и разказите!!!



Имам и един въпрос:
Тази снимка я срещам в нета и пише, че от среща с БГ фенове по времето на КРА.
Някой да знае нещо повече?







Виж целия пост
# 550
Здравейте! love001

Много ми хареса това съпоставяне bouquet
Виж целия пост
# 551
Майче  Hug не се чуди, аз съм голям фен на КРА. Това, че не пиша в темата, нищо не значи. Просто няма какво да кажа.
А тези сн се появиха в ТТ и никой не реагира. Предположих, че са стари, но нали не му следя творчеството, не знаех със сигурност. А и сега визията му е същата.  Laughing
Рекох да зарадвам фенките му!  Joy Joy Joy

Дива  Hug снимките на Енгин с червената тениска са правени от нашата група, много от тях са мои. Тези по-надолу са лично мои. Затова и качеството не е на мах, просто снимах, без да се съобразявам с разстояния и т.н. апарата сам правеше всичко!  Mr. Green Ние веднага ги пуснахме, да се радват феновете му. Не сме говорили с него. Едно, че не знаехме езика, второ - нямахме уговорена среща и трето, човекът си говореше по тел на 15 м от нас през една градинка, беше ужасно неудобно и неловко да крещим по него и да искаме среща.  Той, след като видя че го снимаме, стоя достатъчно дълго и позираше видимо, нямаше нищо против лелките които ненатрапчиво го снимаха.  Mr. Green Също и Илкин, и Ахмет Тансу и всички, които видяхме. Та те са актьори, това им е работата -  обичат да се показват на хората.  Peace






Ето и първата сн, да ви покаже разстоянието, после снимах на зум..

Виж целия пост
# 552
Майче  Hug не се чуди, аз съм голям фен на КРА. Това, че не пиша в темата, нищо не значи. Просто няма какво да кажа.
А тези сн се появиха в ТТ и никой не реагира. Предположих, че са стари, но нали не му следя творчеството, не знаех със сигурност. А и сега визията му е същата.  Laughing
Рекох да зарадвам фенките му!  Joy Joy Joy

Дива  Hug снимките на Енгин с червената тениска са правени от нашата група, много от тях са мои. Тези по-надолу са лично мои. Затова и качеството не е на мах, просто снимах, без да се съобразявам с разстояния и т.н. апарата сам правеше всичко!  Mr. Green Ние веднага ги пуснахме, да се радват феновете му. Не сме говорили с него. Едно, че не знаехме езика, второ - нямахме уговорена среща и трето, човекът си говореше по тел на 15 м от нас през една градинка, беше ужасно неудобно и неловко да крещим по него и да искаме среща.  Той, след като видя че го снимаме, стоя достатъчно дълго и позираше видимо, нямаше нищо против лелките които ненатрапчиво го снимаха.  Mr. Green Също и Илкин, и Ахмет Тансу и всички, които видяхме. Та те са актьори, това им е работата -  обичат да се показват на хората.  Peace






Ето и първата сн, да ви покаже разстоянието, после снимах на зум..



Ех, Линка  Hug, колко ти завиждах тогава за възможността да ги зърнеш дори и от това разстояние. И колко ти бяхме благодарни за снимките. И сега се радвам, че ни припомняш онези дни.

Момичета, не пиша, но не напускам темата и зорко ви следя. Прегръщам ви всички и да знаете, че ми е много мъчно за онова веселяшкото ( с дъх на вино и бира Simple Smile) онлайн гледане. Започне ли проект на нашите любимци, веднага ще кацна за постоянно. Дано да е скоро!
Виж целия пост
# 553
Здравейте! Приятна сряда!  Hug
Благодаря за споделеното в темата!  Hug

Виж целия пост
# 554
Здравейте !
Патронът на Ай Йапъм, Чатай със съпругата си от сватбата в Париж на Къванч и Башак
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия