
Очертава се отново един успешен проект за Туба,Халит и екипа.Кастингът е много силен за този проект!


благодаря за новините!!!
тези снимки на ЕА са от фенки, по времето на КВФ.
не се чуди, аз съм голям фен на КРА. Това, че не пиша в темата, нищо не значи. Просто няма какво да кажа.

снимките на Енгин с червената тениска са правени от нашата група, много от тях са мои. Тези по-надолу са лично мои. Затова и качеството не е на мах, просто снимах, без да се съобразявам с разстояния и т.н. апарата сам правеше всичко! 
не се чуди, аз съм голям фен на КРА. Това, че не пиша в темата, нищо не значи. Просто няма какво да кажа.

снимките на Енгин с червената тениска са правени от нашата група, много от тях са мои. Тези по-надолу са лично мои. Затова и качеството не е на мах, просто снимах, без да се съобразявам с разстояния и т.н. апарата сам правеше всичко! 
, колко ти завиждах тогава за възможността да ги зърнеш дори и от това разстояние. И колко ти бяхме благодарни за снимките. И сега се радвам, че ни припомняш онези дни.
) онлайн гледане. Започне ли проект на нашите любимци, веднага ще кацна за постоянно. Дано да е скоро!

Препоръчани теми