При нас е жегааааа .... За това най-вече ми е зор. Много се поти и памперса запарява... Сега е 28 градуса. Вчера обаче съм убедена,че беше над 30. Само докато стигна до спирката бях потна...
Аз не съм от тактичните и малко хора ми правят забележка. Но и това са си наши работи, ние сме майки, ние преценяваме.

Масово видях как майки удрят малки деца, като направих на една забележка ми каза "ами то си е мое", никога няма да се оправят


10 одз?
10 одз?
Станах свидетелка на изключително грозна сцена на две годишно дете тичащо след по-голямото си братче и майката да му крещи "Спри, че ще дойда да те разчекна", или пък дете на година и половина бръкна в пепелника на масата на майка си, и тя му отвъртя шамар, ще кажеш че разбира, е това нормално ли е питам аз или аз наистина съм се бъгнала, че не възприемам този вид викане и възпитание.
Явно с нея се уча на търпение

Голямо лято, няма що 

че от сутринта поработвам малко, докато разбойникът спи (бързо забрави режима на яслата и сега кърти до късно
)
първо да честитя християнчето на Гени

или казвам "те ще си решат/ преценят/ погрижат както намерят за най-добре"
отивам да си направя 2-ро кафенце и да си доработя, все още имам малко шанс
джакпот за мен
,хората ни питат ,дали сме били на море.Ние чак към края на август ще ходим на море,колкото и да ми се искаше тази седмица ,в любимия ми период .Само плакна очите във фейса със снимки на приятели по морето.
Нормално е да говори повече английски. В яслата да не би някой да и говори на бг ? Ще се научи детето и на български. Тегли им една..... 


Обзаведохме Роско с бански и кецове за 15лв
Сутринта разбира се тръгна за ясла с тях. Радва им се
Препоръчани теми