В понеделник пощуря това хлапе, не се спря, обърна болницата във въздуха, по едно време хората в чакалнята (основно пенсионери) и лекарите излизащи от кабинетите взеха да ни гледат странно, уж сме болни, а тя скача, пее(по точно врещи), играе и хвърля всички ограчни с крясък
Взеха и кръв, нищо вирус, втори доктор ни прегледа, пак кръв, пак вирус и така(подозирам, че в детската е този вирус, а не скарлатина, лекаря- по възрастния и явно по запознатия по мои наблюдения, каза, че за целия си стаж е виждал 2 пъти скарлатина, и това нашето 100% не е). Понеделник и вторник нямаше температура. Снощи от 21 до 00.40 ни е спряла тока, врещене, хвърляне по земята, иска да яде, хвърля храната, иска вода излива я по нея, абе кошмар, ММ полудя, каза, че не може да повярва от къде вадел това търпение. Иска навън, след това иска да е нося, като е взема пищи, повръща от слюнките, абе изродче от всякъде
Та днес, съдете ме, но е засилих на детска към 8.00
Времето е невероятно и там поне ще ги помъкнат по планината или някоя ферма, и ще се измори, в къщи е примък-отмък, разлигавила съм я до Н-та степен Та това е от нас мамчета, а да ние памперс не сме махнали, само ми се съобщава кога има "пиш" или "ака" и това е.
Цвети, споко Габи ще свикне на БГ и след това пък ще и малко странно в Канада. Ние бяхме в Бг почти 5 седмици, Лили научи страшно много думи на БГ (преди това само на норвежки ми говореше, малкото думи които знаеше), затова и първата седмица и половина беше кошмар, крещеше и не искаше на детска. Сега вече знае, с "фамилията" на БГ, а в детската очаква че ще и говорят на друг език и не гледа като гръмната

Мяуче, какво да кажа, Майка Герой си ти, с три броя, съвсем сама

Хайде оставям ви, че днес ми е ден за привеждане на къщата в ред. Лек и усмихнат ден от мен
Да не са ви приели в болница Здравето? Питам, щото те са известни с това.
Как да е-мина,сега хриповете почти изчезнаха,обаче малко ме втрещи дозата антибиотик. Тука ще помоля Мяуче да се включи,че усещам,че ще помогне. Зинат 250мг,2пъти по 5мл.16 кг е детето.
Пиша от тел.,простете загрешките,без нерви останах,ама си завърших фермана.

