Ръст на един мъж – важен?

  • 141 388
  • 1 742
# 210
Гените понякога се комбинират на късмет . Свекърва ми е 150 , свекъра 170 , а ММ е 183 , а брат му 169 . Добре , че моя е звел друг ген  Laughing
Мда, на късмет е. Свекърите са по-скоро ниски, но мъжът ми е 185. Сестра му обаче няма и 170.

Аз съм израснала с много висок баща, дядовци и чичовци, така че изобщо не възприемам ниските мъже за..мъже  Laughing Под ''нисък'' имам предвид под 180 см.
Виж целия пост
# 211
hahaha "Висока жена за парад, ниска - за креват"  Joy
О, боже, не подозирах за съществуването на подобни статии  Joy

...Една жена 150см може да си мечтае за мъж 200см, но най-често - няма да я огрее...
Огрява ги, въобще не са рядко срещани такива двойки Peace
Дебело подчертах, че жените са много по-комплексирани от мъжете по отношение на ръста. За това и има такъв тип КОМПРОМИС, не огромно желание. Освен това често комплекс за това дали ще се справи с жена с неговите пропорции може да накара един огромен мъж да посегне към чувствително по-дребна жена. Но изключения всякакви!
Виж целия пост
# 212
Предпочитам мъжът да е висок и як ( природно), какъвто е и мъжът ми и всичките ми бивши,с 2 изключения.
Аз съм дребна и нежна( така ме определят) ,както  и всичките бивши на мъжа ми.
Около нас двойките масово са в такава комбинация,а по- едрите момичета( по- пълни) са с ниски и слаби мъже.
Нали знаете някои мъжки животни от какво стават големи? Нисък тестостерон. Ако искаш много голям и силен кон или много голямо и силно работно животно- кастрираш ги и стават. Също така ако искаш певец със сопранов диапазон, който обаче си поема 3 пъти повече въздух от жените. Ама това вече не го правим...
Забелязала съм,че колкото е по- космат един мъж ( било то едър или дребен) ,толкова по- сексуален.
И бившия, и настоящия са все големи и надарени мъже, само дето бившия (с един косъм на гърдите) насила го замъквах към спалнята, а настоящия върколак  е винаги готов
Виж целия пост
# 213
Аз съм  178 см и в тийн  годините (което беше доста отдавна) стърчах и над мъжете и над жените . Съответно нямах голям избор за гаджета, а така и не можах да се пречупя да  имам връзка с по-нисък мъж  ooooh!. Сега мъжът ми е 183 и ми идва малко нисък , ама компенсира с други качества. Синовете ми също вървят различно -голямият е по - скоро с нормален ръст , а малкия определено върви дълъг и очаквам (жив и здрав да ми е ) да стигне дори и да мине 190 . За мен всичко под 185 см е нисък мъж  Mr. Green .Но пък ако имах дъщеря сигурна съм , че щеше да мине ръст над 180 см , което вече е наистина много висока за жена - това малко като успокоение , че няма да имам момиченце  Joy
Виж целия пост
# 214
Да бе, да предпочитали мъжете... Предпочитат, която им върже. Laughing


По-комплексираните от двата пола пускат теми в бгмама "Важен ли е ръстът на един мъж?"
Виж целия пост
# 215
Нали знаете някои мъжки животни от какво стават големи? Нисък тестостерон. Ако искаш много голям и силен кон или много голямо и силно работно животно- кастрираш ги и стават. Също така ако искаш певец със сопранов диапазон, който обаче си поема 3 пъти повече въздух от жените. Ама това вече не го правим...
Браво! Изумителна натъкмистика! Точно обратното е - ако искаш улегнало и угоено животно, кастрираш го. Хубавия екземпляр задължително оставяш продуктивен. Кастрантите запазват гласа си женствен, за това е процедурата. Те и се разпознават по липсата на мъжки белези - окосмяване, мускулатура, дрезгав глас и тн и тн-

Мамасита, надмина себе си тоя път по стъкмистика
Виж целия пост
# 216
Да бе, да предпочитали мъжете... Предпочитат, която им върже. Laughing


По-комплексираните от двата пола пускат теми в бгмама "Важен ли е ръстът на един мъж?"

Липсваше ми стилът ти, Елица. Grinning Включвай се по-често.
Виж целия пост
# 217
Аз съм израснала с много висок баща, дядовци и чичовци, така че изобщо не възприемам ниските мъже за..мъже  Laughing Под ''нисък'' имам предвид под 180 см.
Това и аз си го мислих, израснала съм с мъже към 175 и с разлика 5 см нагоре и надолу от това не изпитвам никакво привличане, но пък имам познати ниски жени с ниски бащи, а самите те са омъжени за високи мъже, явно не е и това причината. Химия Laughing то ако можехме да си я обясним...
Виж целия пост
# 218
Значи прочетох много от мненията и като цяло разбрах че 160см масово пишат под 180 не поглеждам.Не че е за предпочитане да е толкова висок , а ПОД ТОВА не поглеждат.Винаги съм си мислел , че мъжете са по-претенциозни но искам да разбера колко от вас са примерно 90/D гръдна обиколка (големи гърди нещо което се харесва масово от нормалните мъже) и как ще се чуствате да ви сте красива в лице с хубав задник и да ви 'пропускат масово' заради това.

П.С ... 184см съм преди да почнете темата за комплексите....
Виж целия пост
# 219
Значи прочетох много от мненията и като цяло разбрах че 160см масово пишат под 180 не поглеждам.Не че е за предпочитане да е толкова висок , а ПОД ТОВА не поглеждат.Винаги съм си мислел , че мъжете са по-претенциозни но искам да разбера колко от вас са примерно 90/D гръдна обиколка (големи гърди нещо което се харесва масово от нормалните мъже) и как ще се чуствате да ви сте красива в лице с хубав задник и да ви 'пропускат масово' заради това.

П.С ... 184см съм преди да почнете темата за комплексите....

Е, аз пък пиша, че над 175 не поглеждам. Ти ще се засегнеш ли от това? Или ако напиша, че харесвам мъже с черни коси и тъмна кожа? Въпрос на вкус.
Има си пътници и за русите, и за черните, и за високите, и ниските, излишно е да се сърдим на чуждия вкус, това не е нещо, което се контролира  Peace
Виж целия пост
# 220
Значи прочетох много от мненията и като цяло разбрах че 160см масово пишат под 180 не поглеждам.Не че е за предпочитане да е толкова висок , а ПОД ТОВА не поглеждат.Винаги съм си мислел , че мъжете са по-претенциозни но искам да разбера колко от вас са примерно 90/D гръдна обиколка (големи гърди нещо което се харесва масово от нормалните мъже) и как ще се чуствате да ви сте красива в лице с хубав задник и да ви 'пропускат масово' заради това.

П.С ... 184см съм преди да почнете темата за комплексите....

Грешно си си мислел, двата пола са еднакво претенциозни. И очевадно не се чувстват добре всички при посоченото от теб положение, според теб индустрията за силиконови импланти що е за милиарди иначе?
Освен това, избирателно четеш, масово се написа и че не толкова височината е важна, а комплексите до които би могла да доведе, както казах и аз.
Виж целия пост
# 221
Не разбрах те , обаче излезе че жените излязоха мнооого по-претенциозни от мъжете.Жена с големи гърди(каквито 9 от 10 мъже предпочитат)  преди хиляди години би развила детето ми много по-добре като го кърми качествено и би израсло много по здраво,без болести и т.н ,  но това не пречи в 21век да 'отстрелвам' жените с нормални гърди или пък малко по малки и даже да го подминавам.......
Виж целия пост
# 222
Значи прочетох много от мненията и като цяло разбрах че 160см масово пишат под 180 не поглеждам.Не че е за предпочитане да е толкова висок , а ПОД ТОВА не поглеждат.Винаги съм си мислел , че мъжете са по-претенциозни но искам да разбера колко от вас са примерно 90/D гръдна обиколка (големи гърди нещо което се харесва масово от нормалните мъже) и как ще се чуствате да ви сте красива в лице с хубав задник и да ви 'пропускат масово' заради това.

П.С ... 184см съм преди да почнете темата за комплексите....

Не са ти много точни статистиките. Доста от момичетата се изказаха, че ръстът за тях няма значение, че имат по-ниски мъже до себе си и в този смисъл, макар аз да не съм от тях.
Не сме и няма да ти изследваме ръста, но факта, че пишеш в този женски форум с такъв въпрос и започвайки " един приятел е нисък" и т.н. провокира (от опита на момичетата) да заключат, че говориш за себе си.

Не разбрах те , обаче излезе че жените излязоха мнооого по-претенциозни от мъжете.Жена с големи гърди(каквито 9 от 10 мъже предпочитат)  преди хиляди години би развила детето ми много по-добре като го кърми качествено и би израсло много по здраво,без болести и т.н ,  но това не пречи в 21век да 'отстрелвам' жените с нормални гърди или пък малко по малки и даже да го подминавам.......

А и да допълня.
Една жена може да си сложи силикон, но мъжа не може да порасне, ако въобще иде реч до поправка на "кусури. А иначе ти е крайно грешна представата, че жените с големи гърди са млекодойна централа. Много грешна.  hahaha
Виж целия пост
# 223
Брат ми си взе ниска жена , аз пък - нисък мъж. Явно нещо някъде в гените ни  е сбъркано.
И не нямам комплакси , че стърча 20 сантиметра над съпруга си  .
Влизаме в статистиката с 20 см разлика  Mr. Green
Виж целия пост
# 224
Размерът на бюста няма общо с кърменето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия