Знаете ли кого видях?! - тема 28

  • 211 752
  • 741
# 255
Преди седмица, Жени Калканджиева в Парадайз център. Не съм от София и си е цяло постижение  Joy Моето беше на пързалката и тя мина покрай нас. Детето ѝ беше седнало на една масичка само. Тя явно беше да пуши някъде, дойде, облече го и се качиха в асансьора. Харесвам я тази жена.
Виж целия пост
# 256
Радио журналистката Божана Димитрова в кварталния супермаркет. Докато се сетя името ѝ 10 минути циклих.
Виж целия пост
# 257
В неделя, на ОМВ в Слънчев бряг Катето Евро. Готина.
Виж целия пост
# 258
Рафи с момиче в мол Сердика, навярно приятелката му, с русо каре, а той е като облаче в главата, сладурко.
Виж целия пост
# 259
Сащо Дойнов /с маска на лицето/ в ценътра на Бургас
Виж целия пост
# 260
Яна Маринова, Асен Блатечки, Калин Врачански, Неве, Маца. На представление и след това. Яна има убийствено тяло  Peace
Виж целия пост
# 261
Яна Маринова, Асен Блатечки, Калин Врачански, Неве, Маца. На представление и след това. Яна има убийствено тяло  Peace
Виждала съм я Яна на живо.Много ми е груба, нищо женствено не виждам аз. Че и в тяло ми идва едра.  Peace
Виж целия пост
# 262
Имам предвид стегнато, поддържано тяло и яки плочки на корема  Simple Smile
Виж целия пост
# 263
Онзи ден в кв. "Лозенец" - Катето Евро, много добре изглеждаше.
В Южния парк - Милена Славова с кученцето, пиеше кафе в парка.
Миглена Ангелова - в един ресторант в "Лозенец", говореше си "искрено и лично " с господин, повече не казвам да не си доукрасят историята "слънчевите" вестници.
Виж целия пост
# 264
Яна Маринова, Асен Блатечки, Калин Врачански, Неве, Маца. На представление и след това. Яна има убийствено тяло  Peace
Виждала съм я Яна на живо.Много ми е груба, нищо женствено не виждам аз. Че и в тяло ми идва едра.  Peace
Едра Яна?! Не си я огледала добре. Grinning
Виж целия пост
# 265
Много хубаво тяло има Яна Crazy
Виж целия пост
# 266
Гала - УжасТ с една дума само.

Миролюба Бенатова - Тая жена какво си е правила с лицето, изглежда "невероятно"?

Близнашки -  Говореше си с две момичета, обясняваше им нещо за някакъв изпит, а те го гледаха като все едно е паднал току-що от Космоса.

Виж целия пост
# 267
Пиши повече за Гала,защо ужасТ?Аз съм и ''голяма почитателка''. Mr. GreenКолкото пъти я видя,все се кара,грубо се държи,изискващо и все в този дух.
Виж целия пост
# 268
Еми какво да пиша повече, изглеждаше трагично, все едно сешоар и е гръмнал в лицето. Говореше с някой по телефона, горкия човек, така му се накара...
Виж целия пост
# 269
Явно Гала не е толкова мила и любезна както на екрана.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия