Знаете ли кого видях?! - тема 28

  • 211 750
  • 741
# 375
Юлиана Кънчева със сина си, пазаруваше в Лидл. Много добре изглежда, не е мръднала от както я помня от медиите /сигурно над 10 год./, спортно облечена и без /с минимален грим. А преди хич не ми харесваше: изглеждаше ми възрастна и леко кичозна.   
Виж целия пост
# 376
В събота Мария Илиева в Гранд мол на участие.
Виж целия пост
# 377
Калин Сърменов, снощи в Хепи. Старчок си е  Whistling

но е височък и с доста  Money
Виж целия пост
# 378
Току що Станка Златева в Булстрад Арена Русе.Усмихната и земна.
Виж целия пост
# 379
Спортният коментатор Борето Касабов до парка Заимов, побелял и натежал  Tired
Виж целия пост
# 380
Снощи на концерта на Лили Иванова в НДК имаше голям урожай от извесности, в които да се отърка човек (буквално): Анахид Тачева, Димитър Цонев и дъщеря му Деси, Марта Вачкова (влетя по едно време и беше много екзалтирана), Михаил Белчев със съпругата си Кристина, Мон Дьо, Владо Пенев, Атанас Янкулов, Мадам В (Валерия Велева), 100% е имало и много дурги...
Виж целия пост
# 381
Снощи на концерта на Лили Иванова в НДК имаше голям урожай от извесности, в които да се отърка човек (буквално): Анахид Тачева, Димитър Цонев и дъщеря му Деси, Марта Вачкова (влетя по едно време и беше много екзалтирана), Михаил Белчев със съпругата си Кристина, Мон Дьо, Владо Пенев, Атанас Янкулов, Мадам В (Валерия Велева), 100% е имало и много дурги...

А, как беше самият концерт? Моля, за малко подробности, стига да искаш, естествено!  Peace
Виж целия пост
# 382
А, как беше самият концерт? Моля, за малко подробности, стига да искаш, естествено!  Peace

Беше много хубав концерт, с много енергия от нейна страна и от публиката, залата беше като заредена, буквално пулсираше.
Изпя както нови песни, така и от класиките. Беше искрено развълнувана, много непринудена. Бендът й е отличен, бях много щастлива да видя, че за беквокали е взела ЛаТиДа (много ги харесвам).

Аз не съм сред най-лютите фенове на Лили Иванова, но наистина е възхитителна, на тези години с тази енергия и няма компромис в пеенето, ни най-малко. Впечатляваща е и без аналог към момента, бих казала, дори и на световно ниво. Peace
Виж целия пост
# 383
Вчера - Ицо "Стоте манекенки" на ул. Ангел Кънчев.
Виж целия пост
# 384
Бона, благодаря ти!
Виж целия пост
# 385
Бойко Василев от Панорама, снощи на кино. Усмихнат.
Виж целия пост
# 386
Преди малко Кристо и гаджето му на Графа.
Виж целия пост
# 387
Във фаза съм тия дни, Стефан Софиянски на ул. "Оборище", не беше усмихнат  Wink
Виж целия пост
# 388
И аз го видях на Патриарха в джип.
Виж целия пост
# 389
Ицо Хазарта , невзрачен ми се видя , мислех го за по вървежен на живо, ама не!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия