Знаете ли кого видях?! - тема 28

  • 211 752
  • 741
# 285
Деси Банова. С новия цвят коса и не толкова бухнала прическа изглежда много по-добре!
Виж целия пост
# 286
Кристо и гаджето му Кристина на изложението за абитуриенти в Земята и хората.Избираха тоалет за момата.
Виж целия пост
# 287
Джино в червен Мерцедес, съвсем случайно го забелязах, просто колата му ми се наби на очи с цвета и чистотата си.
Виж целия пост
# 288
Джино в червен Мерцедес, съвсем случайно го забелязах, просто колата му ми се наби на очи с цвета и чистотата си.

То последните дни много известен стана този мерцедес, сам си пусна снимка как са му сложили скоба с коментар:

 „То триабвало да се пусне смс а аз от каде да знам”.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/19372 … 7&oe=576F1D7A
Виж целия пост
# 289
Настина ли е написал "каде"?
Виж целия пост
# 290
Само тази грешка ли откри Wink
Виж целия пост
# 291
хахаха, благодаря, че ми обърна внимание  Joy
Явно е изтрит коментарът, защото във фейса липсва. Усетил се е човека.
Виж целия пост
# 292
Е, не е като да не пише с грешки. В едно предаване на тениска написа ПРNЯТЕЛ.
Виж целия пост
# 293
Адел, Риана, Кайли Миноуг, Джъстин Бийбър, Coldplay. Всички на ръка разстояние.
На Brit Awards в Лондон вчера. Кайли беше с много странен тоалет, особено в гръб.
Адел е страхотна. Ако не броя лъскавия й тоалет, с който се облече към края. Не че и този, преди това беше много успешен. Но като personality е невероятна!
Виж целия пост
# 294
Ауууу, завидях! 😄
Виж целия пост
# 295
Бебо Халваджият със жена си си детето си на Витошка; Елза Парини-без коментар Simple Smile
Виж целия пост
# 296
Николета Лозанова ,добре изглеждаше,но ми се видя доста злобна. Не спря да коментира всеки около нея. ooooh!
Виж целия пост
# 297
Калин Сърменов около УНСС .
Виж целия пост
# 298
Ивет Лалова в петък вечер в клуб Текила. 100 Кила пак там, на участие.
Виж целия пост
# 299
Николета Лозанова ,добре изглеждаше,но ми се видя доста злобна. Не спря да коментира всеки около нея. ooooh!

Защо ли не се учудвам?! Все пак тя е най-красивата....

Препоръчвам театрална постановка "Жена ми се казва Борис". Та там ГЪмов, Диана Любенова, Е. Шинова, Угрински и тн. Много симпатични всичките. Диана Любенова на живо е по-хубаво отколкото на екран.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия