Знаете ли кого видях?! - тема 28

  • 211 752
  • 741
# 315
Сутринта Йоанна Драгнева - с изкуствени мигли и напляскана с тонове грим. Не я харесвам изобщо, да му се чуди човек на Ненчо какво и харесва.
А щото той Ненчо голям прекрасник. Whistling Twisted Evil
Виж целия пост
# 316
Диана Любенова, пиеше кафе,  във Варна.  Много хубава на живо,  Simple Smile
Виж целия пост
# 317
Муки снощи в Хепи. Няма никаква разлика с образа от телевизията. Много приятна жена.
Виж целия пост
# 318
Ирин(К)а Тенчева, днес следобяд в  София Мол.Косата й е хубава, дупето-не.  NaughtyБлееше по витрините, сама.
Виж целия пост
# 319
Ирин(К)а Тенчева, днес следобяд в  София Мол.Косата й е хубава, дупето-не.  NaughtyБлееше по витрините, сама.
Айде, ся. Не било хубаво. Жената 3 деца износи в утробата си  Mr. Green
Виж целия пост
# 320
Вчера видях Андрей/ От Острова на изкушението/ - изглежда като...над 65г
Виж целия пост
# 321
той не е ли на Бали?
Виж целия пост
# 322
Ирин(К)а Тенчева, днес следобяд в  София Мол.Косата й е хубава, дупето-не.  NaughtyБлееше по витрините, сама.
Айде, ся. Не било хубаво. Жената 3 деца износи в утробата си  Mr. Green
Майсторка  Laughing!Анджък...Пък може аз да съм много взискателна... Whistling
Виж целия пост
# 323
Джино от ББ в ударен Мецедес Brabus, шофира и говори по телефона, на Лъвов мост в момента.
Виж целия пост
# 324
Джино от ББ в ударен Мецедес Brabus, шофира и говори по телефона, на Лъвов мост в момента.

Гледах го вчера в сутрешния блок на Нова тв. Каза, че Мерцедеса бил подарък за Джена когато са били гаджета. Бил лично за нея, но разбрал че сега го кара годеникът и. Обадил и се и казал да му върнат колата. Върнали му я, но цялата одраскано умишлено. Да не е бил със същата кола?
Виж целия пост
# 325
Веселин Маринов, пиещ кафе в Дряново. Много ми е нечистоплътен.
Виж целия пост
# 326
Джино от ББ в ударен Мецедес Brabus, шофира и говори по телефона, на Лъвов мост в момента.

Гледах го вчера в сутрешния блок на Нова тв. Каза, че Мерцедеса бил подарък за Джена когато са били гаджета. Бил лично за нея, но разбрал че сега го кара годеникът и. Обадил и се и казал да му върнат колата. Върнали му я, но цялата одраскано умишлено. Да не е бил със същата кола?

 ooooh! Outta Joint Outta Joint Outta Joint Outta Joint Outta Joint

много е зле този човек.... цар на село , това е Гошко по хамерикански Джино... толкова лъже за статута си отатък океана ..добре че са мама и тате от Америка му пращат парички на 2 месеца  по 1500 долара да си ги смени да си има  Mr. Green а междувременно поредния "ВИП" вери измислен пърсън обикалящ телевизии и партита с цел да се впие в някоя....
Виж целия пост
# 327
Не беше издраскан никъде Мерцедеса, само левия край на предната броня липсваше. От дясно не го видях, караше до нас. Отзад си беше с идеална задница. Мъж ми се впечатли, че на тая кола с климатроник, прозореца на шофьора беше отворен и аз затова се загледах. Проветряваше се момчето, а навън, макар и слънчево, никак не е топло! Стигнахме до извода, че може да е отворил да излетят винарките, ако е имало такива, евентуално Mr. Green Едва ли току що му го е върнала Джена.  Wink До него седеше друг мъж(момче) сякаш, по дребен от Джино. А той шофираше с една ръка, а с дясната държеше телефона на лявото ухо. Без слънчеви очила, с вдигната космата яка на някакво тъмно яке. (ставам за полицейски инспектор! от Опълченска до Лъвов мост можех и да го нарисувам с подробности! Mr. Green ) Не видях на къде се движи след Лъвов мост, ние го изпреварихме и остана зад нас. Laughing
Виж целия пост
# 328
Да не звуча като клюкарка, но подразбрах, че на Джино мерцедеса всъщност изобщо не е толкова лъскав, колкото изглежда на външен вид. Всъщност си е купил обикновен Мерцедес и е платил да го направят външно на AMG, от вътре си е обикновен  Grinning За червения става въпрос, друг не знам има ли.

И да не е спам - Деян Донков в мол Сердика - с черни очила и черна шапка. Не бих го забелязала иначе, но така се беше маскирал, че нямаше как да не се загледам  Mr. Green
Виж целия пост
# 329
Да не звуча като клюкарка, но подразбрах, че на Джино мерцедеса всъщност изобщо не е толкова лъскав, колкото изглежда на външен вид. Всъщност си е купил обикновен Мерцедес и е платил да го направят външно на AMG, от вътре си е обикновен  Grinning За червения става въпрос, друг не знам има ли.
Този, с който го видях днес, беше сребрист AMG Brabus.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия