Гласуване: "Хем боли, хем сърби" /номинация за вечно оплакващи се и мрънкащи/

  • 7 434
  • 68
# 15
polina, естествено.
Виж целия пост
# 16

Аз пък се чудя Жармен защо е навсякъде? Изобщо не съм я срещала  Rolling Eyes

Щастливка си ти, щастливка!

Естел и Жармен са моите фаворити тук. Като втората е наравно с Полина в личната ми класация, но не мога да не я наградя с гласа си в анкетата, затова гласувам така.
Виж целия пост
# 17
И аз се чудя за Лиляна  Thinking "Уважих" Естел Mr. Green

И аз така.
Естел. Голямо мрънкало.

Обаче не разбирам защо Лиляна е във всяка номинация???
Намирам го за прекалено. Crazy
Виж целия пост
# 18
Имам само две номинации, но пък 52 гласа. Интересно на кого съм се оплаквала и от какво. Аз оплаквания нямам, имам само критика.
Виж целия пост
# 19
Ами да, критика и мрънкане хич не е еднакво.
Виж целия пост
# 20
Обаче не разбирам защо Лиляна е във всяка номинация???
Намирам го за прекалено. Crazy
Лиляна определено не е за тази номинация. Без да претендирам, че познавам "цялостното ѝ творчество", точно мрънкане и оплакване от нея не съм чела.
Виж целия пост
# 21
В тази категория имаше и без това малко номинации.
Ама нищо де, щом е отрицателна, аз трябва да съм тук подредена.

Лиляна, ако имаше такава самоирония в повечето ти постове, щеше да си симпатична на всички  Peace.Ама знам, че това не ти е важно. Grinning
Виж целия пост
# 22
Имам само две номинации, но пък 52 гласа. Интересно на кого съм се оплаквала и от какво. Аз оплаквания нямам, имам само критика.
да не си зодия дева? И аз гласувах за иначе мнооого сладката и симпатична Естел, защото само от нея съм чела оплаквания.
Виж целия пост
# 23
Номинирам Полина  Peace

Виж целия пост
# 24
Глас за Полина.

И аз съм от учудените, че Лиляна е номинирана в тази категория. Директна е и казва каквото мисли, но мрънкало.. просто е трън в очите на голяма част от пишещите.
Виж целия пост
# 25
Никога не съм засичала Лиляна да мрънка и да се оплаква. Не разбирам защо е в тази категория. Тоест, разбирам, но не съм съгласна.
Виж целия пост
# 26
Полина
Виж целия пост
# 27
Номинацията е "Оплакващи се и мрънкащи", "Неприятни" е в съседната тема.
Виж целия пост
# 28
Полинка ,разбира се Heart Eyes Но само с добро. Честно. Много ме забавлява. Лилянка е дразнител, вярно, но не мисля, че вечно се оплаква и мрънка, та не я виждам тук.
Виж целия пост
# 29
Ех, защо я изтрихте Кристин? В нейния коментар се виждаше как болшинството не разбират категорията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия