Гласуване: "Хем боли, хем сърби" /номинация за вечно оплакващи се и мрънкащи/

  • 7 434
  • 68
# 60
Хората, които могат да се защитават, с коршета или по друг начин, никога не попадат в положението на Жармен.
Или най-малко знаят как да се измъкнат тихо и без много обяснения.
Виж целия пост
# 61
Или просто ви провокира и ви гледа сеира .
Виж целия пост
# 62
ми, ето, предложих да ти дадем короните - какъв по-добър резултат от провокацията ти тип мрънкане! Като на разглезено дете, на което след тръшкане и мрънкане му дават бонбончето.
Виж целия пост
# 63
 Joy то провокацията не се отдава на всеки.
Освен ако не си брилиянтен шахматист, в което много се съмнявам
Виж целия пост
# 64
Съвсем изтървахте козите, някои хора.
Виж целия пост
# 65
Или просто ви провокира и ви гледа сеира .

Ох, много мразя ...така.... на паднал, ама ти не се спираш. Провокация от теб? ooooh!
60-те отдавна са разнищени.
Съвсем изтървахте козите, някои хора.

Верно, спирам. Peace
Виж целия пост
# 66
Не ти. Защо обаче сложи Жармен в 60-те?
Виж целия пост
# 67
Кой?
Виж целия пост
# 68
Гласуването приключи. Пибедител с 153 гласа е Полина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия