Гласуване: "Хем боли, хем сърби" /номинация за вечно оплакващи се и мрънкащи/

  • 7 434
  • 68
# 45
...
Абе и аз помня за един матрак...  Joy Той стана почти емблематичен. Що не я номинирахте таз принцеса с граховото зърно?

Явно не им се е сторила достатъчно досадна. Мен лично ми беше забавно да чета за перипетиите с матрака.
Виж целия пост
# 46
Лиле, в един момент стана толкова трагично с тоя пуст матрак, че ако не гледах от комичната страна, щях да се гръмна.  Whistling
Виж целия пост
# 47
И аз гласувах за Полина. Не мисля, че Лиляна е за тази категория, може да ме дразни с някои изказвания, но определено не е от оплакващите се.
Виж целия пост
# 48
Лиле, в един момент стана толкова трагично с тоя пуст матрак, че ако не гледах от комичната страна, щях да се гръмна.  Whistling
Имаше нещо подобно и с един скъп диван,ако не се лъжа?! Беше си драма.
Виж целия пост
# 49
Шу, нищо подобно не е имало. Не мешай, моля те, моя матрак с култовата тема за дивана.  Grinning Моето матраче е съвсем малко и незначително на фона на луксозния голям диван и драмата около него.
Виж целия пост
# 50
Популето с дивана. Вярно беше култова тая тема. Laughing
Виж целия пост
# 51
мрънкането за украси и матраци е беззобидно. Кофти е мрънкането по дефиниция - от живота, вселената и всичко останало. То е навиик, мироглед, средство за привличане на вниманието.  като по правило, ако такъв мрънкащ човек го попиташ какво точно иска като помощ, той не знае или не може да го формулира и започва да става агресивен, все едно са му измъкнали килимчето изпод краката. На доста хора това им е номерът в живота.
Виж целия пост
# 52
Популето с дивана. Вярно беше култова тая тема. Laughing
Ех, колко съм се хилила на дивановата тема  Laughing
И аз чат-пат измрънквам, но гледам да е в определената за тази цел тема. Освен когато ви се оплаквам от недобросъвестни кучкари и цигани, тогава направо си създавам теми  Mr. Green
Виж целия пост
# 53

Полина наистина няма равна на себе си.
А защо Лилето фигурира в това гласуване и на мен изобщо не ми е ясно.
Аз лично не съм я чула да мрънкоти...Лилето може да е дразнеща особа, но ако не си особено докачлив може да я приемеш и за забавна..
 Докато при Полина оплакването е диагноза и то в застрашителни размери..
Виж целия пост
# 54
Айде, като номинирала Лилето да се изкажа....
В повечето и писания има доза недоволство - от нещо, от някой. Не директно ест, но така - между другото.....  Аз го възприемам като мрънкане.
Успява, обаче да завърши с хепиенд, та чак сама да си повярва. Е, не винаги, но често. Peace
Винаги е супер монотонна. Няма емоция, няма нищо. Всичко е равно като тепсия.  Белия шум го приемам като мрънкане - не ми пречи.

Както и в другите номинации съм казвала, явно на мен смисълът ми убягва! Ще го хвана, де!  Peace
Виж целия пост
# 55
няма значение, важното е да се номинира и гласува! Според мен Полина си заслужава короната, ама Жармен така орева, че не е първа в тази и май другата категоррия, че съм готова да предложа да се направят промени в гласуването, да си получи короните и да миряса! Полина не е гъкнала за номинациите, доколкото виждам, направо изостана.
Виж целия пост
# 56
Не, че се правя на адвокат на бедните и неоправданите, но защо не я оставите вече на мира, тази Жармен.
Сега ако дойде един да ти набие две коршета или да ти удари една звучна ( без да реве) повече ли ще го уважаваш?
Жената само мрънка....лесно е, не я четете  Mr. Green
Виж целия пост
# 57
Скрит текст:
Не, че се правя на адвокат на бедните и неоправданите, но защо не я оставите вече на мира, тази Жармен.
Сега ако дойде един да ти набие две коршета или да ти удари една звучна ( без да реве) повече ли ще го уважаваш?
Жената само мрънка....лесно е, не я четете  Mr. Green

 hahaha Ти прочете ли за какво е темата....
Виж целия пост
# 58
Тя мрънка, защото само и мелят на главата, че....мрънка  Mr. Green
Виж целия пост
# 59
Не, че се правя на адвокат на бедните и неоправданите, но защо не я оставите вече на мира, тази Жармен.
Сега ако дойде един да ти набие две коршета или да ти удари една звучна ( без да реве) повече ли ще го уважаваш?
Жената само мрънка....лесно е, не я четете  Mr. Green

това за крошетата откъде ти  дойде на ума? Просто предложих да й дадем короните, за да спре да мрънка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия