AVON - обсъждане на продукти - тема 20

  • 86 205
  • 769
# 300
Дами, дайте мнение за ТТА Дейдриийм Simple Smile
Страхотен!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Виж целия пост
# 301
Дами, дайте мнение за ТТА Дейдриийм Simple Smile
Страхотен!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Ей това ми трябваше  Joy
Благодаря Hug
Виж целия пост
# 302
здравейте, търся мнение за фон дьо тен Luxe. Покривен ли е и ми трябва цвят между natural glamour i beige linen. Пробвах мостри, единият ми е светъл, а другият тъмен, цветовете в каталога не отговарят.
Виж целия пост
# 303
здравейте, търся мнение за фон дьо тен Luxe. Покривен ли е и ми трябва цвят между natural glamour i beige linen. Пробвах мостри, единият ми е светъл, а другият тъмен, цветовете в каталога не отговарят.
Аз си взех Порцелан - 3 броя/ с фактор 20, адаптивния/. Покривен е , харесва ми, не съжалявам за цвета-виждала съм и по-светли Порцелан-и на др.марки. Не жълтее , мое мнение. Не посмях да взема по-тъмен нюанс, а не съм снежнобяла, имам и несъвършенства за прикриване-петна

ПП
ТТА ДЕЙ ДРИЙМ много ми харесва, имам в запас....
Виж целия пост
# 304
здравейте, търся мнение за фон дьо тен Luxe. Покривен ли е и ми трябва цвят между natural glamour i beige linen. Пробвах мостри, единият ми е светъл, а другият тъмен, цветовете в каталога не отговарят.
Аз си взех Порцелан - 3 броя/ с фактор 20, адаптивния/. Покривен е , харесва ми, не съжалявам за цвета-виждала съм и по-светли Порцелан-и на др.марки. Не жълтее , мое мнение. Не посмях да взема по-тъмен нюанс, а не съм снежнобяла, имам и несъвършенства за прикриване-петна

ПП
ТТА ДЕЙ ДРИЙМ много ми харесва, имам в запас....

Виж целия пост
# 305
здравейте, търся мнение за фон дьо тен Luxe. Покривен ли е и ми трябва цвят между natural glamour i beige linen. Пробвах мостри, единият ми е светъл, а другият тъмен, цветовете в каталога не отговарят.
Аз си взех Порцелан - 3 броя/ с фактор 20, адаптивния/. Покривен е , харесва ми, не съжалявам за цвета-виждала съм и по-светли Порцелан-и на др.марки. Не жълтее , мое мнение. Не посмях да взема по-тъмен нюанс, а не съм снежнобяла, имам и несъвършенства за прикриване-петна

ПП
ТТА ДЕЙ ДРИЙМ много ми харесва, имам в запас....


Благодаря, а мнение за Nude Bodice
Виж целия пост
# 306
Явно никой не е е взел от нюанса, който те интересува. Не всеки пазари продукти Лукс, хеле пък ФДТ. Аз търсих в нета снимки и така се спрях на Порцелан.
Виж целия пост
# 307
На мен ми се поръчва адаптивния след проба с мостри. Но обикновено най тъмния цвят
Виж целия пост
# 308
TTA Daydream е уникален според мен  Peace
Виж целия пост
# 309
Искам да попитам за четката за грим на лукс, която е в нетната оферта в тази кампания, имате ли впечатления от нея? Цената и е много добра ...
Виж целия пост
# 310
Дами, дайте мнение за ТТА Дейдриийм Simple Smile
Страхотен!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Уникаааален  Crazy Обожавам го!!!
Виж целия пост
# 311
Здравейте, може ли мнение за спрея за коса за изправяне, който е на 155 стр.?
Пробвах синята маска с арганово масло случайно и много ми хареса - прави косата гладка, по-лъскава и определено се усеща по-хидратирана и с повече влага в нея.
Виж целия пост
# 312
Здравейте, може ли мнение за спрея за коса за изправяне, който е на 155 стр.?
Пробвах синята маска с арганово масло случайно и много ми хареса - прави косата гладка, по-лъскава и определено се усеща по-хидратирана и с повече влага в нея.
kiticat, разкажи, моля, малко повече за синята маска - нали тази в тубичка - как точно я ползваш - преди или след шампоана, на суха или влажна коса, колко време стои на косата, въобще повече подробности. Предварително благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 313
Мисля че бях писала за спрея за изправяне. Рядко го ползвам, често се изправям. Сякаш има ефект, но моята коса е чуплива и мека и нищо не ми се задържа на главата дълго време. Но може би ако имаш по - права коса ще се задържи два, три дни. Поръчай го, когато е на оферта, ако не останеш доволна поне да не си се изръсила с цялата сума за него.

Имам и термозащитата, която е в опаковка като спрея, но с розов етикет - доволна съм от нея, след сешоара не мо е толкова хвърчаща косата.
Виж целия пост
# 314
Момичета как е "Дриймс" като трайност. Знам, че на всяка кожа е различно, но все пак.. Подуших мостра и много ме впечатли  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия