AVON - обсъждане на продукти - тема 20

  • 86 206
  • 769
# 315
Дриймс-а много ми харесва. Лек, свеж, супер пролетен Heart Eyes
Като трайност мисля,че е добре. Аз го слагам сутрин, а през деня подновявам с боди спрея. Имам и лосиона за тяло, също е хубав.
Виж целия пост
# 316
Здравейте, интересувам се от мнения за слънчевите очила.
Виж целия пост
# 317
Момичета как е "Дриймс" като трайност. Знам, че на всяка кожа е различно, но все пак.. Подуших мостра и много ме впечатли  Heart Eyes

При мен е траен, аз си го усещам върху мен, приятелката ми го има и винаги я усещам когато е с нея  Heart Eyes Много, много си го харесвам, точно пролетен го усещам  Crazy
Виж целия пост
# 318
Благодаря Ви! Ще го взема значи и мен много ме впечатли на пръв поглед  newsm51
Виж целия пост
# 319
Здравейте, интересувам се от мнения за слънчевите очила.
Малко по-назад в темата ги обсъждахме,като цяло всички,които писаха са доволни,аз също имах и ги размених,защото не съм свикнала да нося очила,но по мое мнение стъклата бяха много приятни,много меко и спокойно се гледа през тях.И рамките са красиви.
Виж целия пост
# 320
Мнения за нощната маска Anew Clinical Hydra Recovery?
Евентуално и отзиви за Anew Reversalist?
Виж целия пост
# 321
Нощният Reversalist леко пощипва кожата, също като емулсиите Аню, явно активните съставки са силнички. За нощната маска имаше и добри, и недотам добри отзиви, според ефекта и очакванията, които търси човек
Виж целия пост
# 322
Мерси за бързия отговор, на 28 съм, но за няма и месец ми се появиха около очите. Най-вероятно ще пробвам околоочния първо, а за маската ми се иска да имам нещо под ръка превантивно  Peace
Представител за Надежда, Банишора дали има активен в темата , Мерси
Виж целия пост
# 323
Представител за Надежда, Банишора дали има активен в темата , Мерси

Пишете в темата за представители

На този линк
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=899694.0;topicrefid=20
Виж целия пост
# 324
Аничка, за околоочен крем по-добър вариант е този на Аню /за над и под очите/
https://www.google.bg/search?q=%D0%B5%D0%B9%D0%B2%D1%8A%D0%BD+%D … HSenkmvaqHZ4GM%3A
Виж целия пост
# 325
_re_ge, мерси, но гледах там и представителката за тези квартали, не е влизала от много време, затова и питах за някой друг  bouquet
*Камея, това 45+ не трябва ли да ме спре да го ползвам?
Виж целия пост
# 326
Здравейте, интересувам се от мнения за слънчевите очила.
Малко по-назад в темата ги обсъждахме,като цяло всички,които писаха са доволни,аз също имах и ги размених,защото не съм свикнала да нося очила,но по мое мнение стъклата бяха много приятни,много меко и спокойно се гледа през тях.И рамките са красиви.
Благодаря, ще погледна bouquet
Виж целия пост
# 327
Мерси за бързия отговор, на 28 съм, но за няма и месец ми се появиха около очите. Най-вероятно ще пробвам околоочния първо...
Щом си на 28 не те съветвам да пробваш Anew Reversalist (червена кутия). Предназначен е за над 35-годишна възраст, а конкретно околоочният от тази серия е доста "силен" и е възможно да ти люти.
По-добре вземи нещо от Anew Vitale (розово) или от Anew Clinical - има околоочен с две фази - едната се маже над горния клепач, а другата - под долния (вероятно за него говори Камея).
Виж целия пост
# 328
Мерси, не съм наясно с всичките продукти и може би от там идва разминаването  bouquet

ще се разровя още , отново благодаря  Hug
Виж целия пост
# 329
Здравейте, може ли мнение за спрея за коса за изправяне, който е на 155 стр.?
Пробвах синята маска с арганово масло случайно и много ми хареса - прави косата гладка, по-лъскава и определено се усеща по-хидратирана и с повече влага в нея.
kiticat, разкажи, моля, малко повече за синята маска - нали тази в тубичка - как точно я ползваш - преди или след шампоана, на суха или влажна коса, колко време стои на косата, въобще повече подробности. Предварително благодаря Simple Smile
Използвам след шампоана на мокра, но изцедена коса, тоест да не тече вода от нея. Стоя около 5 минути приблизително - докато мия останалата част от тялото. После изплаквам и суша - както обикновено.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия