AVON - обсъждане на продукти - тема 20

  • 86 211
  • 769
# 585
Онзи ден ми пристигна и оранжевата Infinitize...има интересна четка, досега не бях попадала на такава, имаше ефект на удължаване, но след много нанасяне, нямаше черния ефект, който харесвам...така че скоро и нея ще пращам на майка ми...и ми се струва не особено течна, ама може и такъв да ѝ е модела.
За мен тази спирала е страхотна. В началото ми беше трудна за нанасяне, но после свикнах. Нанасям два пласта, а когато поизсъхне, с пръсти леко притискам миглите нагоре и става много добре. Според мен й дай шанс още седмица поне.
Виж целия пост
# 586
Единствената спирала която харесвам от Ейвънските е Infinitize Peace Наистина в началото е малко странно, докато се свикне, поради странната четка Simple Smile
Виж целия пост
# 587
Единствената спирала която харесвам от Ейвънските е Infinitize Peace Наистина в началото е малко странно, докато се свикне, поради странната четка Simple Smile
Тя течна ли е?Аз най-много харесвам течни спирали,а на Ейвън са някак сухи.
Виж целия пост
# 588
Единствената спирала която харесвам от Ейвънските е Infinitize Peace Наистина в началото е малко странно, докато се свикне, поради странната четка Simple Smile
Тя течна ли е?Аз най-много харесвам течни спирали,а на Ейвън са някак сухи.
В началото ми беше течна, което лично на мен не ми допадна. След това се посгъсти и сега ми е по - удобна за нанасяне.
Виж целия пост
# 589
miss july  Hug
Виж целия пост
# 590
Аз нещо не се разбрах с четката на Инфинитиз.
Виж целия пост
# 591
В началото много оплаквания от тази четка,  но после любов голяма,  много дами я Предпочитат пред всички други.

Розовата на Колор тренд няма да допадне на дами които искат да им личи че имат спирала. Както съм писала моите мигли са светли и визията ми Бозава, та кукленски  мигли никога не са ми отивали.  Имам водоустйчивата аналог на розовата и миналото лято изкарах с нея,  доволна бях.  Но на мен ми трябва колкото да ми потъмни миглите леко. Затова Ако човек избира от спирали което значи че търси определен ефект колор тренд едва ли ще му хареса.
Виж целия пост
# 592
Права си Реге  Peace Това е спирала за дневен, ненатрапчив грим. Аз не обичам напластена спирала
Виж целия пост
# 593
Единствената спирала която харесвам от Ейвънските е Infinitize Peace Наистина в началото е малко странно, докато се свикне, поради странната четка Simple Smile
Аз също съм много доволна от тази спирала. Четката е убийствена,
Виж целия пост
# 594

Взех мицеларната вода да пробвам, че беше на промоция в единия каталог...не останах очарована, а тук прочетох доста хвалебствия за нея. Мирише ми на спирт, леко ми люти на очите и доста количество отива, за да си сваля спиралата. Не бих я взела на редовна цена, тъй като като качество, количество и цена не си заслужава...според мен. Имам сравнение с тази на Лореал, която не ми хареса особено пак поради причина, че доста количество отива за сваляне на спирала и пък след нея трябва да си измиеш лицето с вода. В този случай бих използвала друг измивен продукт щом ще съм на мивката. Тази, която редовно взимам и харесвам като цена, качество и количество е на Гарниер розовата.

И аз взех същата мицеларна вода от миналия каталог, за две седмици почти свърши, при положение, че не я ползвам всеки ден. Понякога махам грима с тоалетно мляко пак на Avon. Причината е, че люти на очите и само при мисълта се отказвам да си го причиня. Със сигурност няма да повторя да си я купя. От мицеларните води най-много ми харесва на Микса - не люти и почиства добре. От нея също използвам солидно количество за махане на водоустойчива спирала, но е повече мл.
Виж целия пост
# 595
Аз съм много доволна от мицеларната вода. На мен тази на Mixa ми щипе на очите. Явно си е до кожа.
Виж целия пост
# 596
Единствената спирала която харесвам от Ейвънските е Infinitize Peace Наистина в началото е малко странно, докато се свикне, поради странната четка Simple Smile
Дa. Харесвам я.
И "се разработват" с времето тези спирали
Виж целия пост
# 597
Момичета харесва ми шампоана на Ейвън с арганово масло в една сива опаковка със синя капачка  Peace
Виж целия пост
# 598
Момичета харесва ми шампоана на Ейвън с арганово масло в една сива опаковка със синя капачка  Peace
Да. И аз съм на същото мнение.
Често взимам от него.

А някой да е използвал маската за коса с витамините?
Интересуваме и  3в1 почистващия лосион от серията Care,какво е на вид,като лосион или рядка течност,  newsm78 оххх,дано да сте ме разбрали,какво имам предвид.
Виж целия пост
# 599
Момичета харесва ми шампоана на Ейвън с арганово масло в една сива опаковка със синя капачка  Peace
Да. И аз съм на същото мнение.
Често взимам от него.

А някой да е използвал маската за коса с витамините?
Интересуваме и  3в1 почистващия лосион от серията Care,какво е на вид,като лосион или рядка течност,  newsm78 оххх,дано да сте ме разбрали,какво имам предвид.
Съжалявам,мила не съм го ползвала ,но дано някои да помогне с инфо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия