AVON - обсъждане на продукти - тема 20

  • 86 208
  • 769
# 600


Интересуваме и  3в1 почистващия лосион от серията Care,какво е на вид,като лосион или рядка течност,  newsm78 оххх,дано да сте ме разбрали,какво имам предвид.
Този лосион 3 в 1 е много хубав,имам и нормалната версия,и тази с алое.По-скоро е рядка течност,това си е измиващ гел,нанася се на мокро лице(не се разпенва много),накрая се измива.Много хубаво почиства,не изсушава,нежен и деликатен е.Този с алое е за мазна кожа,но също не пресушава,не ми прави кожата суха и опъната.Първоначално мислех,че е тоалетно мляко,даже малко се разочаровах когато прочетох,че е измиващ продукт,но така добре ми пасна,че винаги имам един резервен.Много сполучлив продукт.
Само да се редактирам,за да не подведа някой,никога не съм почиствала грим с него,вечер ползвам мицеларна вода и се измивам само с вода,а сутрин си мия лицето с този гел.Не знам до колко ще бъде ефективен за премахване на грим.
Виж целия пост
# 601
Аз преди мицеларните води ползвах този гел, всичките му разновидности. Идеално си чистех грима с него, също много го харесвам. Години наред си го поръчвах  Peace
Виж целия пост
# 602
И аз ги имам тези гелове.
Вчера на едно обучение от Ейвън, козметичката точно това каза - да почистваме първо лицето с гел, после с дегримиращ продукт. Стана ми много странно как така, някак ми се струва наобратно...Но явно нещо аз съм на обратно Thinking
Виж целия пост
# 603
Predizvikatelna,и на мен ми се струва наобратно.Пробвала съм с гел,спиралата ми се размазва ужасно,да не говорим,че като разтърквам миглите ми люти на очите.Ще си карам по моя си начин.
Виж целия пост
# 604
Да, аз този гел 3 в 1 с алое го бях поизоставила, че все почиствах с други продукти. Снощи почистих с тоалетно мляко, после гела и накрая тоник и лицето ми беше много добре.

Също казаха, че тоалетното мляко е подходящо за суха и нормална кожа, а мицеларната вода за мазна.

Виж целия пост
# 605
Това може и да е вярно,аз съм с мазна кожа,с тоалетно мляко става мазало.А сутрин само мицеларна и обикновена вода не могат да се справят,затова си ползвам гелчето.Много го харесвам,както казах не пресушава кожата.
Виж целия пост
# 606
Момичета, какво ви е мнението за фондьотените Luxe и по точно матиращият мус?
Виж целия пост
# 607
Момичета, какво ви е мнението за фондьотените Luxe и по точно матиращият мус?
Не е силно покривен, има гъста мека текстура, приятен, бързо попива, не стои като маска,
като матиране- става за няколко часа,моята кожа е по-скоро суха.
Имам и този с 20 фактор- и той става, малко по-покривен е, бързо попива, издържа половин ден поне
Виж целия пост
# 608
Момичета, какво ви е мнението за фондьотените Luxe и по точно матиращият мус?
не е силно покривен, има гъста мека текстура, приятен, бързо попива, не стои като маска,
като матиране- става за няколко часа,моята кожа е по-скоро суха.
Уимам и този с 20 фактор- и той става, малко по-покривен е, бързо попива, издържа половин ден поне

Мерси за отговора, ще го пробвам Simple Smile
Виж целия пост
# 609
Искам да попитам как е като трайност тази ТВ:
Виж целия пост
# 610
Многоми харесва този Фул Спийд Адреналин,свеж, без острота,омаен....за трайност - не зная, само съм го пробвала.
Виж целия пост
# 611
Новият BB на Нутра ефект.
Взех разкрасяващ, по- тъмният.
Покрива хубаво,  не седи мазно.
Виж целия пост
# 612
Само да добавя- този ФДТ - мус на Лукс ми привършва и не бих го купила отново, просто има и по- добри , по -ефективни за мен ФДТ-и на Ейвън. Този не е най-добрият като трайност, естествено-зависи от кожата и кой какъв ефект търси, затова казвам за моите нужди не е най-добрият от предлаганите. На мен ми трябва покривност и дълготрайност.
Виж целия пост
# 613
Само да добавя- този ФДТ - мус на Лукс ми привършва и не бих го купила отново, просто има и по- добри , по -ефективни за мен ФДТ-и на Ейвън. Този не е най-добрият като трайност, естествено-зависи от кожата и кой какъв ефект търси, затова казвам за моите нужди не е най-добрият от предлаганите. На мен ми трябва покривност и дълготрайност.

Кой друг фондьотен бихте препоръчали?
Виж целия пост
# 614
Аз съмс адаптивния СПФ 20 на Лукс, също и озаряващия успокояващ ФДТ , мился , че в следв.к-я ще е на 6,99лв. Първият е по-покривен.

На муса консистенцията, текстурата е мн.приятна,кадифена, но сравнително бързо "попива" в кожата и оттам нататък сякаш вече си без ФДТ, а мен това хич не ме радва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия