AVON - обсъждане на продукти - тема 20

  • 86 210
  • 769
# 375
Здравейте! Балсамите за след бръснене мъжките дали са хубави. Виждам, че са на добра цена има жълт 2 в 1 и оранжев 4 в 1 на стр.166. кой бихте ми препоръчали Simple Smile и възстановяващия спрей с течен кератин на 197 стр. дали е хубав
Виж целия пост
# 376
О Марги, няма крем който да ми стигне за повече от 40-45 дена. И то само ако е 50 мл и много гелообразен.
Виж целия пост
# 377
_re_ge,наистина странно,на мен ми стигат за повече време,а околоочните направо ми омръзват,от тях ми е нужна капчица,не повече.
И така и така се разприказвахме за кремове искам да попитам за околоочния на Аню Платинум(лилавия с красивата шпатулка).Взех го само заради шпатулата,но реших пък в крайна сметка да го изразходя,въпреки,че далеч не е за моята възраст.Но ми стана ужасно странно,че буквално се беше свил и изсъхнал в кутийката и е почти невъзможно да се намаже на кожата.Та исках да попитам толкова ли е сух и лепкав наистина или аз съм невероятна късметлийка-все ми се падат сухи моливи и спирали,а сега и сух крем.
Виж целия пост
# 378

И така и така се разприказвахме за кремове искам да попитам за околоочния на Аню Платинум(лилавия с красивата шпатулка).Взех го само заради шпатулата,но реших пък в крайна сметка да го изразходя,въпреки,че далеч не е за моята възраст.Но ми стана ужасно странно,че буквално се беше свил и изсъхнал в кутийката и е почти невъзможно да се намаже на кожата.Та исках да попитам толкова ли е сух и лепкав наистина или аз съм невероятна късметлийка-все ми се падат сухи моливи и спирали,а сега и сух крем.

Виж срока на производство. Ако скоро си го взела го върни. Да не би представителката да ти е пробутала някой стар  newsm78
Виж целия пост
# 379
Здравейте! Балсамите за след бръснене мъжките дали са хубави. Виждам, че са на добра цена има жълт 2 в 1 и оранжев 4 в 1 на стр.166. кой бихте ми препоръчали Simple Smile и възстановяващия спрей с течен кератин на 197 стр. дали е хубав
Хубави са, имам много клиенти, които ги предпочитат пред балсам за след бръснене на Нивея. bouquet
Виж целия пост
# 380
_re_ge,наистина странно,на мен ми стигат за повече време,а околоочните направо ми омръзват,от тях ми е нужна капчица,не повече.
И така и така се разприказвахме за кремове искам да попитам за околоочния на Аню Платинум(лилавия с красивата шпатулка).Взех го само заради шпатулата,но реших пък в крайна сметка да го изразходя,въпреки,че далеч не е за моята възраст.Но ми стана ужасно странно,че буквално се беше свил и изсъхнал в кутийката и е почти невъзможно да се намаже на кожата.Та исках да попитам толкова ли е сух и лепкав наистина или аз съм невероятна късметлийка-все ми се падат сухи моливи и спирали,а сега и сух крем.

Кремът нещо не е наред. Той е плътен но не чак толкова.   Върни го дори и да е в срок на годност. Представителката като го взмем може  е да го върне за рекламация защото видимо ме е наред. Случват се такиа неща.
Виж целия пост
# 381
Добре,мерси,ще го върна,явно съм "късметлийка".В  срок  на годност е,беше си фабрично запечатан с целофан.
Виж целия пост
# 382
А сега Anew Vitale са по 8 лв. Имам два други крема, но за тази цена се чудя дали да не се запася с този  Grinning

Аню витале дневния има кир ефект според мненията на много дами. при мен кир ефект нямаше но все пак смятам че при толкова много негативни отзиви именно за това трябва да се взема под внимание. Че има възможност.

Нощния прави кир ефект, Ре. Дневния е супер заедно с почистващия гел.
Виж целия пост
# 383
Нощния прави кир ефект, Ре. Дневния е супер заедно с почистващия гел.

Ивче забравих че при теб беше нощния.
Аз имам познати с подобни преживявания но само от дневния . нощния е гел доколкото си спомням- мека  консистенция при него нямах проблеми ...  обаче за разлика от познатите ми и от дневния аз лично нямах кир ефект но пък ми дразни очите както всеки крем с фактор.
Виж целия пост
# 384
Нощния прави кир ефект, Ре. Дневния е супер заедно с почистващия гел.

Ивче забравих че при теб беше нощния.
Аз имам познати с подобни преживявания но само от дневния . нощния е гел доколкото си спомням- мека  консистенция при него нямах проблеми ...  обаче за разлика от познатите ми и от дневния аз лично нямах кир ефект но пък ми дразни очите както всеки крем с фактор.

Явно е до кожа. Околоочния беше кошмар при мен. След 3 ползвания го подарих. Такова лютене....
Виж целия пост
# 385
Момичета, благодаря за насоките! Ще взема околоочния крем 35+ и ще помисля дали сега да поръчам нощния от серията, или направо дневен и нощен от следващата! Hug
Виж целия пост
# 386
Този парфюм ли хвалехте:
https://www.avon.bg/prodykt/19589/
Виж целия пост
# 387
Да  Peace
Виж целия пост
# 388
Не съм очарована от новата спирала, очаквах повече. SuperFull и SuperShock повече ми харесват.

Взех и серума, още не съм го отворила обаче... Очаквам да се подмладя с 10 години  Laughing

Много успешна покупка са ми 2 червила от намалените на 3.99. Страхотни цветове и консистенция.
Виж целия пост
# 389
Аз от червилата на Ейвън съм невероятно доволна,те са едни от най-хубавите,които съм ползвала,а сега на практика наличните ми червила са няколко на Ейвън и само едно на Катрис.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия