AVON - обсъждане на продукти - тема 20

  • 86 210
  • 769
# 390
И аз поръчах 2 от промоционалните червила, едното съм поръчвала много пъти, а другото е от новите цветове, на сляпо Laughing
Серума ми е интересен, но първо мостра ще пробвам и тогава. От Анютата червения серум Ривърсълист много ми харесваше и ми пасваше, ама нещо не го виждам напоследък, та се надявам този успешно да го замести.
Двойната система за очи ми прави кир ефект Rolling Eyes Нещо не се разбирам с Ейвънските околоочни кремове...лилавия как е, дали е тежък?
Виж целия пост
# 391
От последните матови червила не взех, дори и мостри, че освен 90 броя пълноразмерни, съм натрупала сигурно и 50 мострени. Категорично не искам нови. Mr. Green
Току що си довърших последната публикация, в която съм писала за 3 от любимите ми, но за жалост са спрени отдавна и разглеждайки Matte, Indulgence & 3D, не открих подобни цветове сякаш. Crossing Arms

http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.bg/2016/03/raspberry-lipsticks.html
Виж целия пост
# 392
iv4enceto_91,наистина имаш много червила и да те попитам-като им мине срока на годност позволяваш ли си да поносиш някое любимо,спряно от производство червило?Питам,защото имам две Ейвънски,които вече не предлагат,а са някакви разкошни розово-златни цветове и само ги гледам,жал ми е да ги изхвърля,а не смея и да ги нося.С прахообразните продукти нямам такъв проблем,на оцветен талк няма какво да му се развали и си ползвам нещата,но за червилата се притеснявам.
Виж целия пост
# 393
Ползвам си всичко. Peace
Виж целия пост
# 394
На червилата им личи, когато са негодни- консистенция и мирис ги издават. Щом всичко е наред - ползвам, независимо,че са от 2011 или 2012 г. Имам около 60 бройки, една трета са по-стари и недоизползвани.
Виж целия пост
# 395
iv4enceto_91, *Камея,ще си ги ползвам,даже имам едно Спарклинг Нюд от 2011 и много му се чудих дали да го изхвърля,но ще си го доизползвам,за сега нямам гранясало червило,не виждам промяна в консистенция и мирис,благодаря ви Hug bouquet
Виж целия пост
# 396
Не съм очарована от новата спирала, очаквах повече. SuperFull и SuperShock повече ми харесват.

Взех и серума, още не съм го отворила обаче... Очаквам да се подмладя с 10 години  Laughing

Много успешна покупка са ми 2 червила от намалените на 3.99. Страхотни цветове и консистенция.
   Кои цветове си взе?
Виж целия пост
# 397
И аз поръчах 2 от промоционалните червила, едното съм поръчвала много пъти, а другото е от новите цветове, на сляпо Laughing
Серума ми е интересен, но първо мостра ще пробвам и тогава. От Анютата червения серум Ривърсълист много ми харесваше и ми пасваше, ама нещо не го виждам напоследък, та се надявам този успешно да го замести.
Двойната система за очи ми прави кир ефект Rolling Eyes Нещо не се разбирам с Ейвънските околоочни кремове...лилавия как е, дали е тежък?
Да, може би е най-тежкият от всички околоочни кремове на ейвън. bouquet
Виж целия пост
# 398
Не съм очарована от новата спирала, очаквах повече. SuperFull и SuperShock повече ми харесват.

Взех и серума, още не съм го отворила обаче... Очаквам да се подмладя с 10 години  Laughing

Много успешна покупка са ми 2 червила от намалените на 3.99. Страхотни цветове и консистенция.
   Кои цветове си взе?

Carnation и Latte Simple Smile
Виж целия пост
# 399
Latte го знам, кафяво ми  е на мен, тъмничко, но би ли ми описала другото? Колебая се точно между него и още едно бледо розово
Виж целия пост
# 400
Ами нежно розово е. Точно каквото исках - ненатрапчиво и бледо. Подходящо е за ежедневно. Като консистенция е приятно кремообразно. Обаче не е много издръжливо - около 2 часа. Но си заслужава парите.

http://prikachi.com/images.php?images/680/8687680v.jpg - в ляво е Carnation, в дясно Latte
Виж целия пост
# 401
Carnation е много хубаво светло пепел от рози. Кремообразно е, не подчертава недостатъците при мен и издържа около 2-3 часа. Комфортно е за носене и не изсушава.

Малко по-наситено е, отколкото е излезнало при мен на тези снимки:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 402
Аз вчера получих доста неща  Mr. Green
Спиралата мен лично ми харесвам. Принципно изискването ми е да не слепва и да не се рони. Днес добре се справи, ще видим утре в работата  Peace
За другите неща е рано като цяло, но:
Двойната околоочана с-ма на клиникал - за вечер ми хареса, но сутрин ще я пропускам. За горните клепачи, много бавно попива. Серума и той ще е вечер, но никога не съм ползвала серум и възникнаха въпроси дали да го мажа на околоочния контур и не. Та снощи не мазах, а в/у серума сложих нощен anew vitale и беше добре, но сутринта с дневния не се разбрахме. Ако изключим малкото кир ефект, много ми лъсна кожата. Моята е мазна и тотално ме "украси". Взех си и Nutri-advance, ще видим и той какъв ефект ще ми докара Simple Smile
Иначе да се похваля съм горд собственик на маската от Мъртво море и серума за сухи крайща  Peace
Виж целия пост
# 403
Малко неудобно ми е да попитам, но какво ще рече "кир ефект" ?  Embarassed
Виж целия пост
# 404
Малко неудобно ми е да попитам, но какво ще рече "кир ефект" ?  Embarassed
продукта започва да се рони и пада като парцалчета от кожата (най-често се получава при кремове и грим продукти)
Между другото, на мен така ми действат кремовете от серията Нутри Адванс и розовите Аню 25+. С кремовете на Ейвън аз така и не се разбрах
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия