AVON - обсъждане на продукти - тема 20

  • 86 208
  • 769
# 645
по кой каталог сме в момента Simple Smile
Виж целия пост
# 646
по кой каталог сме в момента Simple Smile
По Каталог 06  Peace
Виж целия пост
# 647
Момичета, искам да ви попитам дали наскоро сте си взимали парфюма Tomorrow от трилогията им TTA и ако може да им припомните аромата? Спомням си, че много отдавна съм го мирисала, но в общи линии не мога да се сетя точно дали е по-сладникъв и т.н. Подходящ ли е според вас за възраст около 25 г или по-скоро не. Hug Praynig

Това е единственият парфюм на Avon, който съм повтаряла да си купя. Нито един друг, без значение дали скъп или евтин, дори от марковите не съм взимала два пъти един след друг. Само за протокола, на 27 съм (както вече всички разбраха от коментарите за кремовете  Joy) ако това означва, че допада на тази възрастова група. Да, сладникъв е, но не е прекалено бонбонен, нито пък компотен Grinning
Виж целия пост
# 648
Ванчита, мацката която го харесва моята позната поначало казва че не обича остри цветни аромати, обича сладникави без да са шекер.  От ейвун поръчва него и инкадесенс. Може да има някакво подобие, не прилика но поне направление.
Виж целия пост
# 649
Благодаря ви момичета Hug Hug Hug Ще си взема мостра да си го припомня, но доколкото имам спомен, ще ми хареса Heart Eyes
Виж целия пост
# 650
re_ge, и аз не харесвам прекалено цветните аромати, Инкадесенс ми е една идея по-сладникав, ползвала съм го веднъж и не повторих Grinning миналата година ми подариха Персийв Оазис (розовият) и той ми хареса честно казано. Сега се чудя дали да не си поръчам зеленият Персийв (не знам как се казва точно), някой ползвал ли го е, да сподели дали е траен. Томороу е и траен между другото. От както видях, че сте го коментирали и за него се чудя дали да не го взема отново. Peace
Виж целия пост
# 651
Многоми харесва този Фул Спийд Адреналин,свеж, без острота,омаен....за трайност - не зная, само съм го пробвала.
Благодаря за отговора  bouquet Преди малко ми го донесоха.
Виж целия пост
# 652
Зеленият персиив е суперсвежарски аромат.  Един от малкото наистина свежи в ейвън. Обаче в тв и върху мен трайността е слаба.върху свеката е бетон обаче.
Виж целия пост
# 653
И аз харесвах зеления Персийв. Но при мен беше нетраен. Затова и не повторих покупката си.
Виж целия пост
# 654
Виждам, че обсъждате Тумороу... за мен пък той остава единствения, който буквално не понасям... така и не разбрах коя точно съставка ми въздейства така, но всичко ми се обръща като си пръсна от него. А иначе съм имала и сладки и свежи Ейвънски парфюми, според настроението всички ги нося.
Виж целия пост
# 655
Здравейте! Моливите за очи на колор тренд меки ли са или по скоро твърди и сухи?  Доволни ли сте от тях. И четките за маникюр как са вършат ли работа или не стават.
П.С Томороу на мен ми харесва, в началото ми беше по тежък, сладникъв и една идея по-мускусен, но ми хареса въпреки че харесвам по свежи аромати.
Виж целия пост
# 656
Някой може ли да ми каже кои бяха трите лака на последната страница на брошура 5 и дали ги има в брошура 6?! Бях поръчала 2 от тях, но представителката ми е забравила, сега каза да си ги поръчам и ще ми ги таксува на същата цена, но нямам брошурата, а нищо от сегашната не ми прилича на онези?  bouquet
Виж целия пост
# 657
Някой може ли да ми каже кои бяха трите лака на последната страница на брошура 5 и дали ги има в брошура 6?! Бях поръчала 2 от тях, но представителката ми е забравила, сега каза да си ги поръчам и ще ми ги таксува на същата цена, но нямам брошурата, а нищо от сегашната не ми прилича на онези?  bouquet

някои от продуктите които ги няма в каталога се предлагат направо на сайта. тези лакове обаче ги има в каталог 6 на стр 61.  липсват новите три пастелни нюанса и още сивия май . Другите ги има.

https://www.avon.bg/prodykt/21215/lak-za-nokti-nailwear-pro?cb=1627108962
Виж целия пост
# 658
Здравейте ! Ползвали ли сте матиращия фон дьо тен мус Luxe? Ако сте, доволни ли сте от него, как е?   Simple Smile
Виж целия пост
# 659
Някой може ли да ми каже кои бяха трите лака на последната страница на брошура 5 и дали ги има в брошура 6?! Бях поръчала 2 от тях, но представителката ми е забравила, сега каза да си ги поръчам и ще ми ги таксува на същата цена, но нямам брошурата, а нищо от сегашната не ми прилича на онези?  bouquet

някои от продуктите които ги няма в каталога се предлагат направо на сайта. тези лакове обаче ги има в каталог 6 на стр 61.  липсват новите три пастелни нюанса и още сивия май . Другите ги има.

https://www.avon.bg/prodykt/21215/lak-za-nokti-nailwear-pro?cb=1627108962

Няма го този на който държах. Сгеа намерих старата брошура Nail pro Sheer Citrus e цвета. Здраве да е, ще търся на друга марка.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия