Искам да кажа ... (65)

  • 53 153
  • 741
# 120
Мър и аз искам Wii. От доста време гледаме, да вземем, ама все не остават пари за това. Сега и с децата, няма как да стане. Хич не сме дърти, хайде бе.  Peace
Предвид, че по това време сме изхарчили заплатите за януари и февруари, направо се чудя да не започна ли да ям тази за март. Ще го пиша общ коледен подарък. Преди време искахме да си вземем конзола, за да си играем Супер Марио и сега направо така ме изръчкахте, че не може да си представите! А живот и здраве с бебе сигурно ще се сетим последно за това, пък то трябва да си има някакви благини.
Виж целия пост
# 121
Тарти,
Скрит текст:
за удара ...моят син миналата година паднал,докато спасявал гол, не беше губил съзнание, не повръща,само му причерняло.Много се чудих да го водя ли в Пирогов, да не го ли водя. Личната каза,ако не е повърнал веднага и до 24 ч.няма симптоми-няма нужда.Ходела се веднага. Много страх брах тогава, давах му едни хомеопатични гранули-Арника и другото забравих.Сякаш помогнаха и цицина нямаше  Praynig Дано й е минало на девойката  Peace

Как ще сме дърти за игри, и не само  Mr. Green.Аз съм по-надъхана от младежа понякога  Peace. Уи-то си беше голяма зарибявка у нас преди няколко години като го купихме за 5-ия РД. Събирахме яко дечурляци да се състезават  Hug и го разнасяхме с нас като пътувахме.Лудница!

По около час седи моят син на някакъв електроуред,дневно.През уикенда-повече. Но не е от зомбираните деца  Naughty.Предпочита карти/билярд.

Въздушният хокей не е никак лош  Peace.Имаме и за 14 и за 114 лв., все същата работа е.Става  Peace.

Онна, гифт кард от някой магазин, ароматерапия...такива ми ти глезотии за мацката.
Виж целия пост
# 122
Соу, айрянчето добре подсолено, нали знаеш.  Peace Шоколад, кафе, някой да те ядоса. И аз съм с ниско кръвно и е смърт понякога...
Виж целия пост
# 123
Благодаря ви! so what, хареса ми идеята за козметичен несесер, ще мушна и един ваучер за масаж или нещо подобно вътре и готово  Hug
Виж целия пост
# 124
А някой да знае откъде лазерен пистолет с мишена?
Виж целия пост
# 125
Сега като я взех да обядва, казва, че всичко е ок, само я наболява още отпред челото... Няма цицина, вероятно защото е паднала на тревата. Не й се гади, няма световъртеж. Засега няма да я водя никъде. Аз по принцип не съм изобщо от паниките, не тичам за щяло и нещяло на доктор, ама е глава все пак, това ми е страшно. Ама пу- пу, нищо няма!

ИЗОБЩО не сме дърти за игри! Не знам кой на каква възраст е, М удари 40-те, но така обича да играе. Гледам да не припарва много до устройствата, че като се зариби по нещо, става страшно. Аз Уи-то го искам, понеже има спортни игри, танци- манци, голяма забава е и ще ми спестява фитнеса ( не, че ходя на фитнес)  Mr. Green
Виж целия пост
# 126
Аз вече съм вкарала оферта на мъжа ми, той не е запален по такива неща, но аз - да. Навих си го на пръста и сега само остава да разбера кое какво е - има някакво мини, контролери...  Crazy Я някой направо да ми каже какво да взимам и да ми се реши драмата  Crossing Arms
Виж целия пост
# 127
 Тази вечер съм нощна смяна - първата ми нощна - и не знам как ще издържа .
По принцип съм сова - но работата е монотонна . Добре ,че съм в екип с едно свестно момиче .
  Та като никога ми се доспа - отивам да правя кафе - силно за пробуждане .
Виж целия пост
# 128
В книгата, която чета, един от героите се казва Жермен. Няма да казвам какво му се случва, но е мъж.
Виж целия пост
# 129
Четеш за Сен Жермен явно. https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%BD_%D0%96%D0%B5%D1 … D1%80%D0%B0%D1%84)
  Но аз съм Жармен  Laughing
От друга книга съм  Laughing 
Скрит текст:
Виж целия пост
# 130
А лазерни мечове къде продават? Ама да са хубави и да приличат на оригинала. Също и маска на Дарт Вейдър търсим...

 Имам едно ситче в къщи и е трудно да му се обясни, че маска на Дарт Вейдър не си подхожда с бяла принцеска рокля...Ама на-ще правим компилация между принцеса Лея и баща и... Mr. Green.
 Да поясня че сме канени на бал с маски на нова година...
Виж целия пост
# 131
 Лазерен меч в Хиполенд http://www.hippoland.net/star-wars-lazeren-mech-75678
 
Виж целия пост
# 132
Дано има червени, че трябва да е като на Дарт Вейдър. Даже и дишането му тренира в момента... ooooh!
Ще посетим Хиполенд задължително..
Виж целия пост
# 133
Детето явно е голям фен на Star Wars. Simple Smile  Супер е това.
Виж целия пост
# 134
Чакаме да се роди бебенце във фирмата.
Още сутринта майката я заведоха в болницата, да предизвикват раждането, че преносва. Вълнуваме се всички.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия