Искам да кажа ... (65)

  • 53 154
  • 741
# 135

Това за моята молба ли? Не, трябва ми пистолет. Целта е да се научи да се прицелва, защото ходи на стрелба, но да може и вкъщи да се упражнява. Гледах някакви по 13-14 лв., но евтини ми идват. Нещо по-стабилно искам, а не мога да открия.
Виж целия пост
# 136
Помагайте - къде да намеря четка за изписване на йероглифи? Онна, може би ти знаеш?

Жармен, обичам "твоята" авторка и аз. Особено "Тях", любима книга ми е.

Силве, не ми се мисли какво си преживяла! А пък как си носила на ръце това голямо дете ...
Добре, че леко сте се отървали!
Виж целия пост
# 137
Акаш не за теб - беше в отговор на weissbier   ето това може би  е http://www.patilanci.bg/product/pistolet-s-lazeren-mernik-nerf-nite-finder
 Четка за изписване на йероглифи едно време бях си открила и цял комплект - голям мерак имах да се уча  -ама с моята лява ръка освен голямо мазало друго няма да стане  Joy
 http://podaracisofia.com/komplekt-s-posobiya-za-kaligrafiya-orig … len-podarak/2040/ ето тук нещо.
  Аз повече харесвам Белфльор - Тях ми беше доста тегава в момента в който я четях .
 Влюбена съм в дивите Лия и Гидиън  Laughing
Виж целия пост
# 138
Светалчо, http://artservicebg.com/%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B8/%D1%81%D0 … %D0%BC%D0%B8.html
В 18-то училище учат китайски и японски. Може би там имат някаква книжарница към училището където подават подобни четки
Виж целия пост
# 139
Евнтуално и на някой анифест може да се открие нещо специфично, свързано с Азия.
Във Варна ще е на 19.12. От детето знам-тя е влюбена в азиатската култура.

Ох, Жарменче, прочетох те за нощната смяна. Ще умра направо-аз, совата, вчера си легнах в 21 часа. ooooh!
Освен да отида да работя в Банско, където имаме денонощен обект, ама далече пък...
Виж целия пост
# 140
Много ви благодаря за милите думи.За мандарините- педиатърката ни каза, че последния месец всички деца които са ходили при нея с чревни проблеми, общото което са яли е мандарини.
Откакто преди години с мъжа ми, тогава гаджета още се карахме като луди докато играехме на Супер Марио по конзоли не съм се зарибявала. Но имаше една онлайн игра Хановете. Докато бях бременна, и още 2 години след това я играех. Страдах от безсъние, и играех по цяла нощ. А вкарвах и по някой лев в играта.  Бях много добра. Даже спечелих отборна и индивидуална купа в чешката версия. В българската винаги бях в топ 10.
Имаме в къщи ПСП и ПС2. Никой не ги пипа.
Виж целия пост
# 141
Няма начин да нямаме анита-да са честити!  Simple Smile Честит имен ден!
На мен преди няколко дни ми честитиха имен ден, ама аз не се чувствам празнуваща, благодарих де.
Нямам имен ден, тюю, приписват ми разни празници заради производното име.
Виж целия пост
# 142
Ааа, Жармен, не съм прочела, че и weissbier   , търси нещо лазерно. Grinning Peace
Виж целия пост
# 143
Акаша няма проблем - това дето предложих върши ли работа  Hug
 
Скрит текст:

Виж целия пост
# 144
Нямат в 18то книжарница, синът ми каза, че такива четки се продават в арт магазините - Слънчогледите със сигурност.
Редактирам, за да добавя линк: http://www.slanchogled.com/product.aspx?id=5893
Виж целия пост
# 145
Акаша няма проблем - това дето предложих върши ли работа  Hug
 
Скрит текст:


Ми няма мишена като го гледам и пак ми се струва малко "пръчка". Искам нещо по като истинско. Peace
Виж целия пост
# 146
Има и с мишени , но на това пише ,че е по -прецизно .
Виж целия пост
# 147
Нямат в 18то книжарница, синът ми каза, че такива четки се продават в арт магазините - Слънчогледите със сигурност.
Редактирам, за да добавя линк: http://www.slanchogled.com/product.aspx?id=5893
Бърди, благодаря ти много.
Виж целия пост
# 148
Сглобих и надписах картичката, която ще пращам на една от вас. Надявам се да я хареса! Heart Eyes
Виж целия пост
# 149
Комплекти за йероглифи съм виждала в китайския магазин на Борис и Пиротска- София. Намират се по спомени зад касата. Не бяха никак евтини.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия